Dvinu drebites un viss parejais.

19. Nov, 12:36 Jauniņāāā Jauniņāāā

Sveikas,mammas! Masa gaida dvinju mazuljus (puika/meitene) un kaa jau zinam nepiecieshams ir daudz kas. Tapec lugums-varbut kada mamma var kko uzdavinat vai atdot par mazam naudinjam? 

19. Nov 2015, 15:12

Paskaties Facebook,tur ir atsevišķa lapa dvīņu mammām un dvīņu lietu pārdošanai.

Jauniņāāā Jauniņāāā 19. Nov 2015, 15:09

Labi,okey. Lai jau ir Jusu taisniba,gribeju iepriecinat masu ,tas ari viss. 😀 Jauku dienu !

Ezis2009 Ezis2009 19. Nov 2015, 15:03 Jauniņāāā

Lūgt uzdāvināt, skan diezgan pārdroši.Katrā pilsētā ir kāds, kurš ir uz mieru atbalstīt, bet jūs cerat, ka uz anonīmu ziņu kāds sniegs atbalstu.
Arī es neesmu aita, lai nesaprastu, ka katra grūtniece pati var lūgt kādam padomu vai palīdzību.

Jauniņāāā Jauniņāāā 19. Nov 2015, 14:33 Ezis2009

Kas Jums liek domat,ka es vai ari mana masa varetu but vienas no taam mammam,kas neciena mantu? Un vel kas-neesmu nedz blonda aita vai vel sazin kads dums dzivnieks,lai nezinatu,kas ir vai nav labdaribas organizacija. Bez tam,ja Jus kkas ir tik loti aizskaris manis uzrakstitaja-atvaino,negribeju!

Ezis2009 Ezis2009 19. Nov 2015, 12:53

Kapēc māsa pati neraksta? Un ko nozīmē par mazām naudiņām?
Ir speciāla foruma sadaļa dvīnīšiem, kur māmiņas ir gatavas arī par baltu velti atdot dvīņu lietas. Taču dvīņu mamma nav nekāda labdarības organizācija, jo bieži vien tas kas tiek dots par brīvu, tiek noniecināts.