Vai tā ir kad kamēr baro bērnu ar krūti nevar ēst sēnes?

31. Aug, 07:36 siidzulis siidzulis

Vai tā ir kad kamēr baro bērnu ar krūti nevar ēst sēnes?

03. Sep 2012, 15:48

Baroju bērnu tikai ar krūti. Sev zināmās sēnes (gailenes, bērzlapes, baravikas utt...) ēdu termiski apstrādātas, nekādu problēmu mazajam nav bijis... Par gaļu pirmā dzirdēšana , ka nedrīkst ēst. Es arī to lietoju uzturā.. 😉

annijalise annijalise 03. Sep 2012, 15:38

aktrissa- ko gaļu nedrīkst ēst, neko nesaprotu.
siidzulis- esmu ēdusi un ēdu sēnes, kad baroju mazās ar krūti, nu protams nedaudz un pareizi termiski apstrādātas, un nekādu pretreakciju nav bijis.
tas noteikti ir individuāli, bet ar mazumiņu jau pie visa jāradina mazais.

ir taču mammītes, kas pārtikas zīdīšanas laikā no ūdens un sausiņiem, vienalga bēbim bijušas vēderproblēmas.

01. Sep 2012, 00:16

mrita - tā nu gan nav, ka neko nevar ēst. Var ēst gan gaidot bērniņu, gan pēc tam - visu ko sirds kāro. Es ēdu visu un manam bērnam nav alerģiju, arī kad baroju ēdu visu un neviena pumpa nebija un tagad ēd visu pats.

princesemince princesemince 31. Aug 2012, 20:56

godīgi sakot, neatceros, vai tad, kad mazajam bija 3-4 mēneši, ēdu gaileņu mērci, taču tad, kad viņam bija 1,3-1,4g, ēdu pati un arī bērns ēda (gan krūti, gan sēnes). nedaudz jau nu noteikti var pamēģināt.

siidzulis siidzulis 31. Aug 2012, 20:16

nu skaidrs, paldies meitenes

siidzulis siidzulis 31. Aug 2012, 20:04

mazajai ir 3 mēneši. Šodien man māsa pateica,ka nevarot ēst sēnes, kamēr baro bērnu, jo tue esot kaut kādas vielas, kas nav labas mazulim bet es jau biju ēdusi viņas tapēc sāku domāt vai tiešām tā ir

siidzulis siidzulis 31. Aug 2012, 19:36

Vai tā ir kad kamēr baro bērnu ar krūti nevar ēst sēnes?