Uzturs grūtniecības laikā

30. Aug, 05:28 @ Saulīte @ 2018 @ Saulīte @ 2018

Labdien,esmu topošā māmiņa un veletos zināt kas jaievero grūtniecības laikā lietojot partiku! Esmu dzirdejusi,ka nedrikst cepti kartupeli,kukas,cepta gala! Un ko Jus darijat lai nededzinatu kungi? Man ieteica ,lai atsakos no visa cepta!

02. Oct 2011, 22:18

mani ēšanas pagadumi gandrīz nav mainijušies. Ēdu tikpat daudz, tik pat reizes diena un gandrīz to pašu, ko pirms grūtniecības. Izņemot, kā jau te citas minēja:
-needu termiski neapstradātu zivi, galu, olas un piena produktus;
-nelietoju alkoholu (bet pa retam iedzeru pus glāzi vīna vai malku alus);
-nedzeru rūgstošus un gāzētos dzērienus, kā ari enerģijas dzērienus (bet pa retam iedzeru arī paris malkus kolas, kad dikti sagribās);
-vairāk sāku ēst svaigus dārzeņus, kā arī katru dienu ēdu augļus (uzgraužot tos vakaros vai starp ēdienreizem);
-cenšos ierobežot sevi ēst saldumus un to vietā uzgraužu pāris riekstus vai apēdu kādu abolu (bet gan darbā gan mājās vienmēr kaut kur stāv saldumi, gadījumamkad loti sagribās 😛)
-cenšos dienā izdzert glāzi piena un glāzi jogurta (kaut gan tas nesanāk katru dienu 😃)
-izdzeru dienā 6-8 glāzes ūdens (tas ir neskaitot tēju, sulas)

Bez tā visa edu gan ceptus kartupelus, gan pankukas, ceptu vistiņu, karbonādes, kotletes,arī majonēzi un ketčupu lietoju - visu kā parasti 😀 arī fastfood restorānos,tādos kā McDonalds šad tad iegriežos 😀 Dzeru arī kafiju ( 1-2 reizesdienā, jo ja nedzeru nežēlīgi sāp galva) Un neskatoties uz to esmu pieņēmusies svarā par +/- 4kg (20 ned,),

Galvenais ne ar ko nepārspīlēt un ēst visu saprāta robežās un pēc iespējas veselīgāk 😀

26. Sep 2011, 21:53

man kungi dedzinaja no visa, tapec bez raniberl vai rennie no majas ara negaju! esdu es visu, cipsi nekad ipasi nav garsojusi, tapat ari mcdonada partika un kola, vienigi fri kartupelisi garso 😉
man banani un mandarini bij topa, bez tiem d\zivot nevareju! tapat ari granataboli, bet tos pa retam izdevas garsigus nopirkt! grutniecibas laika loti gribejas alu, lai gan pirms tam ciest nevareju, reiz pa reizei no vira iedzeru, bet parasti pirku bezalkaholisko! alu dzeru veljoprojam, tiesam loti iegarsojies, parasti ar viru sestdienas pasezam un mierigi parrunadami nedelas notikumus iedzeram!-----divaini gan tas ta no malas skan, laikam bus jabeidz! 😃 😉

14. Sep 2011, 20:31

es ari lietoju pilnigi visu ko karojos,taja skaita ari kola,frii,balta sokolaade 😀 uz dzimsanas dienu atlavos ari sarkanvinu 😀 edu loti daudz ceptas zivis 😀

DaceT DaceT 30. Aug 2011, 19:06

Grūtniecības laikā ēdu visu, pat no kafijas neatteicos. Daktere teica ka ja gribās tad vajag😃 Nu grādīgos nelietoju protams.

30. Aug 2011, 18:34

es ari edu pilnigi visu ne no ka neatteicos

30. Aug 2011, 17:28

Labdien,esmu topošā māmiņa un veletos zināt kas jaievero grūtniecības laikā lietojot partiku!

Esmu dzirdejusi,ka nedrikst cepti kartupeli,kukas,cepta gala!

Un ko Jus darijat lai nededzinatu kungi? Man ieteica ,lai atsakos no visa cepta!