Pēcdzemdību jostas, korsetes.

25. Jul, 11:10 engelism engelism

Es gribēju zināt vai pēc dzemdībām ir nepeciešams lietot pēcdzemdību jostu, korseti vai biksītes. Nevaru izdomāt vai vajag iegādāties vai tā ir lieka naudas izdošana.

25. Jul 2010, 13:54

Bet arī staigājot ar korseti pašai jāpiedomā pie vēdera ievilkšanu,lai muskuļi nedomā,ka tagad var izlaisties,jo "darbu dara josta". : )
Es panēsāju (uzreiz nākamā dienā pēc dzemdībām) kādas divas nedēļas.Pirku veikalā,kas atrodas pie dzemdību nama(aizmirsu veikala nosaukumu)-Tāda kā korsete ar biksītēm kopā,priekšpusē uz āķīšiem aiztaisāma.Izmēru mazāku pirku,lai tiešām stingra.

25. Jul 2010, 12:10

Tā jau nav obligāta prasība. Es pēc dzemdībām nēsāju (tiesa gan, ne ilgu laiku, jo sākās karstais laiks un nevarēju izturēt). Man patika, jo vēders tiešām savilkās diezgan ātri.

25. Jul 2010, 12:01

Pilnīgi noteikti iesaku. Pēc dzemdībām lietoju kādu 1,5 nedēļu un vēders savilkās perfekti. Es gan korseti aizņēmos no draudzenes nevis pati pirku. Aptiekā redzēju tādas pa 12 Ls. Tā ir tā pati korsete, ko lieto pēc operācijām.

engelism engelism 25. Jul 2010, 11:10

Es gribēju zināt vai pēc dzemdībām ir nepeciešams lietot pēcdzemdību jostu, korseti vai biksītes.
Nevaru izdomāt vai vajag iegādāties vai tā ir lieka naudas izdošana.