par berna sedinasanu barosanas kreslina :)

04. Dec, 06:36

sveikas maaminas :) mazajam puisiitim tagad 6 menesi ,nopirku kreslinu vinam,bet nezinu ka isti darit,sedinat tagad un barot,ja vins pats vel nesez,vai arii pagaidit kamer sedes pats?pagaidam barojam autokreslina majas :)

06. Dec 2011, 12:36

es tagad vispar cinos, lai meitai kaut ko mutite iemanitu, tad nu pagaidam turu klepi! bet mantojuma no masas mums ir koka kreslins palicis, kas loti mani apmierinaja ar pirmo meitu, ceru ka tikpat labi nokalpos ar otru! 😀

princesemince princesemince 05. Dec 2011, 10:58

man arī vispār atmiņā palicis, ka bērns sāka netīri ēst uz kādiem 9 mēnešiem - pats sēdēja un sāka interesēt ķēpāšanās ar ēdienu, nevis ēšana, kā arī sāku tiešām ļaut pašam ēst, dodot ēdienu rokās.

princesemince princesemince 05. Dec 2011, 10:51

nav ne jausmas, kur es liktu, ja man nebūtu tas barošanas krēsls. laikam tādēļ man tāda situācija negadījās 😀

princesemince princesemince 04. Dec 2011, 22:04

tieši šādam mērķim tālredzīgi iegādājos barošanas krēsliņu, kas paredzēts no dzimšanas. personīgi es neliktu (nesēdinātu) barošanas krēslā, kamēr nesēž patstāvīgi.

04. Dec 2011, 21:42

Mums tagad pieci mēneši - barojam šupuļbeņķī vai autobeņķi - bet nu jau abus ar spēku māk iešūpināt un nevar vairs kārtīgi nostiprināt. Kaut līdz šim bij doma pirkt barošanas krēslu tikai, kad sēdes, jo tie koka patīk labāk, dzīve tā teikt ievieš korekcijas, un pašlaik meklēju barošanas krēslu ar slīpu muguru

04. Dec 2011, 19:24

kas tev no ta mainisies vai autobenkis vai speciali barosanas? mazajam viennozimigi ertak autobenki!

04. Dec 2011, 18:36

sveikas maaminas 😀 mazajam puisiitim tagad 6 menesi ,nopirku kreslinu vinam,bet nezinu ka isti darit,sedinat tagad un barot,ja vins pats vel nesez,vai arii pagaidit kamer sedes pats?pagaidam barojam autokreslina majas 😀