masāžas, vannas u.c. lietas bēbīšiem

18. Feb, 10:38 Muuna Muuna

Man ģimenes ārste teica, ka Biķernieku klīnikā esot tādas pērļu vannas tonusam un vēl viss kas. Vēl varot vest mazos uz masāžiņām pie fizioterapeita. Vai jūs vedat tāpat vien, vai tad, ja ārsts noteicis? Un kur jūs savus mazos vedat? Daktere teica, ka mums tas nav obligāti, bet jebkurā gadījumā tādas procedūras esot labas.

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 11:09

jā, es arī tieši par to, ko elina89 saka - mums arī daktere ieteica tikai, ka būtu ļoti labi vest, bet neteica neko konkrētu, tikai minēja bobatus, masāžas, pērļu vannas... Tad nu tagad sāku interesēties, jo līdz šim par to neko nezinu, tikai dzirdēts, ka bērni tiek vesti uz tādām lietām.

18. Feb 2010, 10:57

jā es arī esmu dzirdējusi tieši tādu pašu viedokli,kā susiite!!
Man pat draudzenei fizioterapets teica,ka pie viņas nāk māmiņas kurām ir veseli bērni,bet redziet vaig..jo ta būs labāk!!

Muuna Muuna 18. Feb 2010, 10:38

Man ģimenes ārste teica, ka Biķernieku klīnikā esot tādas pērļu vannas tonusam un vēl viss kas. Vēl varot vest mazos uz masāžiņām pie fizioterapeita. Vai jūs vedat tāpat vien, vai tad, ja ārsts noteicis? Un kur jūs savus mazos vedat? Daktere teica, ka mums tas nav obligāti, bet jebkurā gadījumā tādas procedūras esot labas.