Māmiņas Mežciemā

17. Mar, 11:24 Muuna Muuna

Hei, hei! Vai tādas te arī ir? Nāk pavasaris un man prātā garās pastaigas ar ratiņiem! Varbūt kāda labprāt pievienotos, sapazītos? :)

20. Sep 2010, 14:51

Cienītās! Padalieties - Mežciemā var kaut kur nopirkt īstos brokoļus, puķkāpostus, kāļus utt.utp.? Galīgi negribas veikalā pirkt tos nezināmās izcelsmes objektus.. 😀

Muuna Muuna 22. Apr 2010, 14:54

Sveika! Neesam vēl nobriedušas, bet palēnām briestam. Vispār būtu labi, ja tā būtu diena, kad 100% nelīs, jo citādi, kamēr no trasītes mājās atbraukšu, būšu kā slapja žurka 😀) Kur Tu dzīvo, delfiiniit?

Muuna Muuna 08. Apr 2010, 22:01

es šodien jau nočekoju ceļu un izgāju cauri mežiņam, gar tām siltumnīcām un aizstaigājām garām Sky līdz Gaiļezeram. Pēc tam griezām atpakaļ, iegājām veicītī un braucām atpakaļ taisīt vīram vakariņas 😀
Domāju tagad bieži staigāt uz to galu, tā ka nākamnedēļ varam runāt randu 😀)
Mēs parasti ejam laukā ap plkst. 14:00 un tad staigājamies. Reizēm ap 15:00, ja kādi darbi mājās, bet man nav problēmu pielāgoties. Tikai Ralfiņš ir liels pūce un ar pārtraukumiem guļ līdz pat plkst. 11:30 - 12:00 😃
Varam pēc tam aši uzēst, saģērbties un ar ratiem ārā 😀

Muuna Muuna 08. Apr 2010, 12:56

man vēl nākamā ned plānojas, bet domāju, ka nebūtu problēmu sarunāt. Ap cikiem parasti staigājat? Domāju nākamnedēļ aiziet arī uz mazuļu masāžu MK. Izskatās jauks pasākums un tikai 4 Ls 😀

Muuna Muuna 08. Apr 2010, 11:21

man tā rādās, ka pavisam drīz varētu tiešām randiņu sarunāt. Šajās brīvdienās noteikti iečekošu vai var jau normāli tikt cauri līdz Sky. Starp citu, vai zini vēl kādu māmiņu no Mežciema. Te vienā MK diskusijā organizējas māmiņu tikšanās pa rajoniem. No Mežciema vēl nevienas nav 😀 Izskatās, ka lielākais Baby boom ir bijis centrā 😃

Muuna Muuna 08. Apr 2010, 00:00

nju pagaidām izskatās, ka vēl ne, bet siekaloties ir gan sācis 😀 Un kā viss norit? Netaisa tračus? 😀

Muuna Muuna 06. Apr 2010, 22:17

oo, forši 😉

06. Apr 2010, 21:53

Man ir tas gods paziņot tām, kurām interesē un kuras nezināja - Biķernieku trase ir pilnībā atkususi, var riņķot, kamēr nelabi paliek 😀

Muuna Muuna 02. Apr 2010, 23:49

nju forši, tad jau sarunāsim randu 😉 Sveicieni Laumiņai dzim dzim dienā 😀 man Ralfiņam 15. aprīlī 4 mēnesīši 😀

Muuna Muuna 02. Apr 2010, 00:40

nu, līdz Sky tikt, kur tā trase sākas, man nebūtu pilnīgi nekādu problēmu. Tikai jānokūst tam sniegam un mazliet jāapžūst, lai cauri tam mežam nav pa dubļiem jābrien 😀 Uz Kaivas ielas, diemžēl nav trotuāra un iela šaura, tāpēc atliek vien mazliet pagaidīt 😀 Mums laikam mazie arī līdzīga vecuma, manam ir šobrīd 3.5 mēneši un ir ķeizarpuika 😀

Muuna Muuna 29. Mar 2010, 20:48

Motormuzejs man diezgan tālu sanāk, bet varētu mēģināt viena otrai pretī kādureiz 😀

26. Mar 2010, 18:54

Teorētiski varētu, skatīsies, vai "grafiki" sakritīs 😀

Muuna Muuna 26. Mar 2010, 17:06

nu varēsim sarunāt drīzumā kādu randevu, ne? 😀 Nepazūdi 😀

26. Mar 2010, 15:48

Runā jau, ka pavasaris klāt 😀 Ar to trasi ir tā, ka mazais aplis un vēl mazs gabaliņš ir ejams, bet lielais aplis (tas kalnainais), manuprāt, vēl kādu laiku būs nelietojams, jo vispār nav šķūrēts, pāris cm sniega un maza taciņa. Ja nu vienīgi gribas savu sportisko formu uzlabot un sevi pamocīt, tad gan var droši iet 😉

Muuna Muuna 26. Mar 2010, 15:29

O, es gaidu pavasari - man arī mērķis tikt līdz tai Biķernieku trasei, tikai gaidu, kad tas mazais mežiņš man te būs izbraucams ar ratiem un tikšu cauri.

26. Mar 2010, 14:59

Labasdienas! Es ar piesakos pie Mežciemietēm 😉 Mēs pa Biķernieku trasi jau laižam uz vella paraušanu.

Muuna Muuna 18. Mar 2010, 14:34

Tas laikam sanāk orientējoši pretī Statoilam 😀 Tad jau tuvu 😀
Cik Tavs bebucis liels? Varbūt varēsim kādu kopīgu pastaigu sarunāt, kad varēšu caur to mežu izbrist 😀

Muuna Muuna 17. Mar 2010, 11:49

jap, Jaunbiķeri 😀

Muuna Muuna 17. Mar 2010, 11:41

nē, Tu laikam domā tās baltās mājas tieši pretī Sky. Es biki vēl tālāk dzīvoju - starp Biķenieku ielu un Lubānas apli 😀

Muuna Muuna 17. Mar 2010, 11:36

es dzīvoju uz Kaivas ielas un tas nav tālu no Sky 😀 Pavasarī caur vienu mežiņu varēšu iziet līdz Sky pa 5- 10 minūtēm 😀

Muuna Muuna 17. Mar 2010, 11:24

Hei, hei! Vai tādas te arī ir? Nāk pavasaris un man prātā garās pastaigas ar ratiņiem! Varbūt kāda labprāt pievienotos, sapazītos? 😀