ludzu palidzet ar kadu labu padomu!

07. Sep, 04:44

isuma ir ta! jauneko mmeitinu (2.5men) baroju ar kruti, bet notika nelaime majas un aiz lielajiem pardzivojumiem man pazuda piens, nu gluzi ka ar kranu nogrieza! maza pudeliti negrib nemt, sakuma domaju varbut nepareizu piena maisujumu esmu nopirkusi, bet nu jau 4 dazadusesmu meginajusi, bet neveiksmigi!maza jau vairakas nedelas pusbada dzivo, ed tikai tik cik ar karoti vai spriciti mutite ieleju! bet gan man gruti gan vinai! loti ludzu palidziet! ka var vinai veiksmigak iemacit zist pudeliti???

16. Sep 2011, 15:14

paldies par padomiem! nu jau ka tris dienas kartigi ziz pudeliti! bet, protams, kruti ari dodu, jo vel gribas, lai pienins atgriezas un jutu, ka pamazam izdodas!

07. Sep 2011, 18:46

vnk jautājums - kāda pudelīte Tev ir? varbūt visa vaina strūklas stiprumā? es ar šito nezināju, ka uzgaļi atšķiras - ir pa pilītei, bet ir tādi, kas kārtīgu strūklu dod.

07. Sep 2011, 18:46

vnk jautājums - kāda pudelīte Tev ir? varbūt visa vaina strūklas stiprumā? es ar šito nezināju, ka uzgaļi atšķiras - ir pa pilītei, bet ir tādi, kas kārtīgu strūklu dod.

07. Sep 2011, 17:47

steiga rakstot, kludijos nejau nedelas, bet dienas! dodu vinai krutis visu laiku zist, ceriba, ka pienins varetu paradities! ir diezgan gruti, jo man vel vecaka meitina (1.5 gadi), redzot, ka maza pa rokam, ari grib, lai vinu pamilo! un tad es ta raujos starp vinam abam! virs censas palidzet, bet maza visu laiku pie manis un liela meita ari grib, lai gan nekad nav bijusi klepja bernins! saprotu, ka vinai ari tas ir pardzivojums, bet gruti man tikt gala ar so situaciju! es neteiktu, ka baidos no sis situacijas, bet meitinas zel!

07. Sep 2011, 16:44

isuma ir ta! jauneko mmeitinu (2.5men) baroju ar kruti, bet notika nelaime majas un aiz lielajiem pardzivojumiem man pazuda piens, nu gluzi ka ar kranu nogrieza! maza pudeliti negrib nemt, sakuma domaju varbut nepareizu piena maisujumu esmu nopirkusi, bet nu jau 4 dazadusesmu meginajusi, bet neveiksmigi!maza jau vairakas nedelas pusbada dzivo, ed tikai tik cik ar karoti vai spriciti mutite ieleju! bet gan man gruti gan vinai! loti ludzu palidziet! ka var vinai veiksmigak iemacit zist pudeliti???