Krio sauna

09. Jan, 08:09

Vai kāda ir izgājusi pilnu kursu krio saunā? Kādas atsauksmes un rezultāts?

11. Jun 2011, 19:33

Bet šo procedūru droši vien nedrīkst veikt, ja baro bērnu ar krūti?!

Muuna Muuna 10. Jan 2010, 18:05

es savulaik biju sataisījusies un arī meklēju atsauksmes, bet atdūros pret to, ka lai kāds tas efekts, tomēr patiesā ietekme uz organismu ilgtermiņā īsti nav pētīta. -160*C tomēr nav nekāda joka temperatūra. Kriosaunu saloni jau stāsta pasakainas lietas par to. Varbūt būtu interesanti vienreiz pamēģināt, lai zinātu, kas tas par zvēru, bet maksāt simtus par vienu kursu gan neriskētu.

10. Jan 2010, 15:18

nezinu vai ir vajadzigas tādas saunas ja pati vari to formu mājās vai sporta zālē atgūt tā pat strijas nepazudīs pa visam.katram jau tās sauna var iedarboties savadak...tik pat labi tev var pretēji but ka tai kundzitei...es noteikti uz tādām neietu

10. Jan 2010, 12:36

Lēts prieks tas nav- viena procedūra (1,5- 3min) 10Ls un lai būtu kāda vērā ņemama iedarbība, nepieciešamas 10 reizes. Padārgi. Tapēc gribāz zināt vai kāda ir mēģinājusi un kāds ir efekts.

10. Jan 2010, 12:29

es arī kaut ko tādu dzirdu pirmo reizi😀
bet izlasot Ievas rakstīto,izklausas baigi superīga procedūra.bet cik maksā ??

09. Jan 2010, 22:47

"solārija" kur temperatūra sasniedz lidz -160 grādiem pēc C
Tā ir ārstnieciska- kosmetoloģiska procedūra, kas stimulē vielmaiņu, celulīta , striju ārstēšanu, sadedzina taukus, kā arī virkne ārstnieciskas iedarbības- virsnieru darbību stimulē, iedarbojās uz dermatītu., utt. Kā arī pēc dzemdībām stimulē vēdera muskulatūras savilkšanos, hormonus sakārto. Uzrakstīts skaisti un vilinoši, bet gribās zināt ,kas un kā ir reāli, kads ir efekts. Vienu kundzīti zinu , kas apmeklēja šo procedūru- stāvā sajūsmā. .....

09. Jan 2010, 20:35

gribētu zināt kas tad vispār ir???

09. Jan 2010, 20:09

Vai kāda ir izgājusi pilnu kursu krio saunā? Kādas atsauksmes un rezultāts?