Ko Tu dari, kad Tavs mazulis guļ?

Kas ir pirmais, ko Tu izdari, kad mazulis aizmieg (vienalga, vai pa dienu vai uz nakti?) Vai arī Tu nosnaudies? Vai varbūt kaut ko uzkod? Ķeries klāt mājas uzkopšanai vai vienkārši nedari neko? Padalies savā pieredzē!! Kad mana meitiņa aizmieg brīvdienās, es visbiežāk guļos viņai blakus un palasu kādu grāmatu līdz nemanot pati aizmiegu. Parasti šī nelielā nosnaušanās izvēršas trīs stundu garumā :)

28. Dec 2009, 18:43

pievēršos mājas darbiem, ēst taisu ...ļoti reti kad nedaru neko tikai atpūšos...

rita123 rita123 21. Oct 2009, 14:13

Es reizēm apguļos blakus.Reizēm sakārtoju māju,reizēm veltu laiku sev vai vienkārši neko nedaru ,izbaudu mieru un klusumu😀Tas atkarīgs no garstāvokļa😀😀😀_

16. Oct 2009, 21:00

Es parasti izdaru mājas darbiņus, kautko virtuvē padaru, tad ielienu internetā, paskatos māmiņu kluba jaunākās ziņas ....😀😀😀
Agrāk pagulēju kopā ar mazo, tagad vairs nesanāk, tik daudz kas iekrājies ko darīt....

16. Oct 2009, 13:35

Pieveersjos maajas darbiem un ja sanaak laiks,tad sev....

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 16. Oct 2009, 08:54

Kas ir pirmais, ko Tu izdari, kad mazulis aizmieg (vienalga, vai pa dienu vai uz nakti?) Vai arī Tu nosnaudies? Vai varbūt kaut ko uzkod? Ķeries klāt mājas uzkopšanai vai vienkārši nedari neko? Padalies savā pieredzē!!

Kad mana meitiņa aizmieg brīvdienās, es visbiežāk guļos viņai blakus un palasu kādu grāmatu līdz nemanot pati aizmiegu. Parasti šī nelielā nosnaušanās izvēršas trīs stundu garumā 😀

11. Nov 2007, 19:05

Labdien,man martā ir gaidāms bērniņš, tāpēc es ļoti gribētu iegūt savā īpašumā šo
DVD, bet man interesē jautājums, kā man būs jāmaksā par šo DVD?Vai uz e-pastu atsūtīs konta nr., uz kuru būs jāuzskaita noteiktā summa?

05. Nov 2007, 12:26

Man tieshi taads pats jautaajums....

05. Nov 2007, 10:11

Beidzot! Ja būtu bijis šāds izdevums, kad es gaidīju bēbi!!! Apsveicu visas topošās māmiņas - beidzot būs uzticama info, neizejot no mājas! 😉