Kā cīnīties ar ļumeklīgo vēderu pēc dzemdībām?!

12. Aug, 10:43 zandish zandish

Mīļās māmiņas, gribu lūgt jūsu padomus, ieteikumus! Bēbītis piedzima pirms trim mēnešiem un tagad gribu sākt cīnīties ar vēdera paliekām :D Kilogrami mani nesatrauc, tie paklausīgi atkāpjas, bet vēders gan tāds kā uz ceturto mēnesi. Visi mazie bērni prasa, kad būs otrs bēbītis :D Varbūt varat ieteikt kādus vingrojumus, ar bumbu, vai kā citādi, varbūt arī kopā ar mazulīti. Varbūt jums kāds labs links ir, ko pašas esat pārbaudījušas. Un kā ir ar tām jostām - vai es varētu izmantot to pašu, ko grūtniecības laikā? (Gerda laikam saucās) Vai arī tās koriģējošās apenes, kas gandrīz vai miesā iesūcas? :) Tik nesakiet, ka nu jau pa vēlu, pati jau jūtu, ka ātrāk vajadzēja :) Un nesakiet, ka kūciņām jāsaka ardievas - tās manam mazulim dikti garšo ;) Paldies jau!

22. Oct 2012, 05:43

Piespilets apgerbs uzreiz nenozime ka staiga apaliga un iespileta kaa muca.Es staigaju ar dzinsu biksem kas der,ne platakus,jo veikala kad gribeju kas ertak pardeveja teica ka taa nevajag jo tad vnm liekas ka ar svaru ir ok jo bikses der,pamazgasies,pastaipisies un liksies ka esi nometusi.Tapec uzreiz njemt tas kas der un aiz drusku piespiletas jostas vietas vederam visulaik nau kur izversties.

Man veders ir vel diezgan un valkaju vederu nospiedoso apaksvelu