kā ai zin ka ar mātes pienu ir gana?

08. Dec, 03:26 budzis_2012 budzis_2012

Mīļās māmiņas... Esmu nelielā izmisumā, kā lai es zinu ka mazajam ar manu pieniņu pietiek? reizēm ir tā ka man viņš ir jābaro divas stundas,bet tāda sajūta ka viņam ar to īsti nepietiek, jo visu laiku kaut ko ņurd un kasās. tā parasti notiek vienreiz dienā uz vakara pusi...

16. Dec 2009, 18:22

manējais ar tā pat darās 😀 viss trakākais ir pa naktīm kad viņš ēd divas stundas līdz aizmieg, bet paldies dievam vēl neesmu miega "badā", kaut gan pagājis jau kaut kāds laiciņš kopš maizais ir jau piedzimis.. 😀 tikai tad kad pa naktīm sāk kasīties, liekas ka nav spēka, jo tā gribas gulēt... un tad es palieku biki kašķīga un nevaru sagaidīt kad tad šis beigs man zīst! 😃

10. Dec 2009, 20:08

mani bērniņi arī uz vakara pusi kasās.. bet man liekas, ka tas ir tāpēc, ka miedziņš nāk..
Kā jau tev rakstīju, ja domā, ka Tev ir maz piena, tad no sākuma noslauc no abām krūtīm un apskaties cik tad Tev īsti ir no katras krūts piens un kopā.. (: tad zināsi, ka mazajam pietiek vai nē.. un tad jau Tev rakstīju par to piena maisījumu..

08. Dec 2009, 15:26

Mīļās māmiņas... Esmu nelielā izmisumā, kā lai es zinu ka mazajam ar manu pieniņu pietiek? reizēm ir tā ka man viņš ir jābaro divas stundas,bet tāda sajūta ka viņam ar to īsti nepietiek, jo visu laiku kaut ko ņurd un kasās. tā parasti notiek vienreiz dienā uz vakara pusi...