Infinity Fitness - meklēju sabiedrotās :)

14. Apr, 04:59 Muuna Muuna

Sveikas! Esmu sapratusi, ka šī varētu būt tā vieta, kur trenēt vēderpresi un tikt pie stingras korsetes, jo viņiem ir tāda Express Studija, kas tieši uz problēmzonām strādā. Nekad neesmu tur bijusi un neko par to klubu nezinu, bet gribas iemēģināt un kaut ko darīt lietas labā Varbūt kāda gribētu pievienoties? Kopā jautrāk Domāju sākt jau rīt!

Muuna Muuna 23. Apr 2010, 14:35

jap, es noteikti eju rītdien uz Slim express. Uz to iešu pirmoreiz 😉

18. Apr 2010, 15:49

ligamis- uz kurieni Tu plāno doties?

more- es uz to ūdens aerobiku noskaņojusies, jo man tas ir mazāk traumatiski, nevaru tā baigo fizisko darīt 😀

Muuna Muuna 17. Apr 2010, 19:54

es domāju iet otrdien 19:45 uz to Lower body, jo trešdien 19:00 netikšu.
Kā es Tevi pazīšu, ja būsi? 😀

Muuna Muuna 16. Apr 2010, 23:26

aizmirsu piebilst, ka viena atsevišķa reize maksāja 7 Ls.

16. Apr 2010, 22:57

es taisos uz ūdens aerobiku! 😃 nevaru saņemties, jo vienai tā kā slinkums 😃
biju pamēģināt- sajūtas jau labas, bet vajag kompāniju 😉

Muuna Muuna 16. Apr 2010, 22:08

Čiu 😀
Biju gan 😀 Šodien presīti var reāli just. Teikšu atklāti - bija ļoti grūti, jo kopš grūtniecības nebija šitā vingrots. Bet kurš teica, ka būs viegli. Man tur patika. Treniņi latviski, visi laipni un arī telpas plašas un foršas. Nopirku jau abonementu, lai netielētos vairāk un būs stimuls iet 2x ned. Tagad iešu otrdien vai trešdien uz Lower body 😀 Tā, ka piebiedrojies 😀

Muuna Muuna 14. Apr 2010, 20:26

oki, sarunājušas - rītvakar pastāstīšu kā gāja. Ja ir forša kompānija, tad ir 2x lielāka motivācija iet. Agrāk gājām kopā ar kolēģēm un tas bija labs stimuls 😀 Gaidījām vakaru, nācām uz darbu ar sporta somām -feini 😀

Muuna Muuna 14. Apr 2010, 20:00

jap 😀
Iešu 18:15 uz Super Press iečekot, kas tas par zvēru 😀

Muuna Muuna 14. Apr 2010, 17:31

Viņš ir uz Brīvības ielas. Tur pretī sanāk Hansa auto. Viena reize iemēģināšanai maksās 6 Ls, ja pareizi atceros no mājas lapas.

Muuna Muuna 14. Apr 2010, 16:59

Sveikas!

Esmu sapratusi, ka šī varētu būt tā vieta, kur trenēt vēderpresi un tikt pie stingras korsetes, jo viņiem ir tāda Express Studija, kas tieši uz problēmzonām strādā. Nekad neesmu tur bijusi un neko par to klubu nezinu, bet gribas iemēģināt un kaut ko darīt lietas labā
Varbūt kāda gribētu pievienoties? Kopā jautrāk Domāju sākt jau rīt!