Daces Rukšānes grāmatas....

03. Sep, 09:14

Ko jūs domājat par vinjas grāmatām un vai tās ir vērts lasīt???? Draudzenēm patīk, pati neesmu izlasījusi, kuru jūs ieteiktu???? :) :) :)

01. Oct 2009, 12:32

ĶEROS KLĀT PIE ''Romāniņa lasīšanas''
!!!!! "_"_"_

20. Sep 2009, 13:23

:°°)

08. Sep 2009, 16:17

aaaa,skaidrs, nju tad es tadu literaturu gan nenjemshu, nelasu par karu un visam tam cieshanam, parak daudz ietekmee man nervus shiis graamatas,,,,,izvelos vieglaaku un pozitīvaku literatūru....
😀😀😀

07. Sep 2009, 22:59

nju ja tu taa saki ilzel, tad par Remarku jaapaardomaa, vai njemt, tur nav beigaas vislaik nāve ???? un tml...tad labak nenjemshu.....

06. Sep 2009, 20:23

Es gribetu kādu Daces Rukšānes graamatu, nezinu, kādas tur būs...
Tad vel gribētos to Remarku paskatīties, ja jau Ilzite tā slavē!!!! 😀😉😀

06. Sep 2009, 17:17

es centīshos riit tikt, ja lietus tik nenormali nelīs...😀

05. Sep 2009, 16:12

Jā tieshi lasīju anotaciju gramatinjai Sievietes un mīļākie, vareetu buut laba un interesanta....😀

03. Sep 2009, 21:14

Ko jūs domājat par vinjas grāmatām un vai tās ir vērts lasīt????
Draudzenēm patīk, pati neesmu izlasījusi, kuru jūs ieteiktu????
😀 😀 😀

05. Jan 2008, 13:10

DVD ir laba lieta, tikai ir mazliet dusma, ka viņi tiek pievienoti tādam izmēram kuru visdrīzāk gandrīz vai nevar savādāk nopārdot. Paskaidrošu- nopirkām pirmo dvd ar 4 izmēra huggies, kad vēl gaidījām mazo, domājām gan jau izmantosim vēlāk. Tagad kad mazais paaudzies tik liels, lai tas izmērs derētu, nav variantu tos mazajam dabūt virsū, jo viņš kategoriski atsakās gulēt uz muguras maiņas laika. Tādēļ tagad lietojam "Pampers" kas nāk kā jau gatavas biksītes, kuras ļoti ērti var stāvus mazajam uzvilkt, un pie noņemšanas sānos pārplēst un izmest ārā... Cik esmu dzirdējis neesam vienīgie, kam mazais nav mierā gulēt uz muguras maiņas laikā. Izskatās, ka atkal nāksies pirkt apsolūti navajadzīgu lietu tikai, lai tiktu pie diska. Tā drusku tāda nelāga sajūta kad jūti, ka tiec apčakarēts.....