berni 2007 gada

10. Apr, 08:45 taschinka taschinka

Labprat sarakstitos un uzzinatu ka aug citi musu vecuma berni.Mums ar runasanu ta lenak.Runa daudz un teikumos,bet lielako tiess sava valoda.

taschinka taschinka 10. May 2011, 08:05

Beidzot arī mans dēls iemācījās burtu R,tagad 3,7 gadi un izrunā un saprot kā izrunāt.Arī alfabētu zin jau pilnībā visus burtus,arī ar garumzīmēm.
Mums tikai ar bērnu darzu ne visai iet,ne pa ko negrib iet.

taschinka taschinka 16. Jan 2011, 14:08


ketucitiss
kāpēc gan nepadalīties kas ko kad māk???Man piemēram interesanti uzzinat ko mak dēla vienaudži! 😀Un ja tev tas ir galīgi garam,tad nelasi 😉

taschinka taschinka 04. Jan 2011, 09:18

Dēlam jau ir 3,3 gadini un nu jau mākam arī burtus,ne visus kadus pāris vēl jauc.

taschinka taschinka 15. Dec 2010, 14:02

Man dēls jau ir iemācījies dzejoļus Ziemassvētkiem,gan latviesu,gan krievu valodā.Krāsas zin jau sen un arī starpkrāsas.Runā daudz,bet R vēl neizrunā,bet tas ka kurā vārdā.Ļoti daudz jautajumu uz kuriem jācenšas atbildēt.iemācās lietas ko neviens nav īsti mācījis,tik redzot,dzirdot iegaumē.

taschinka taschinka 18. Aug 2010, 14:28


livins
Skiet ka atri jau iemacijas burtus.katrs ikemacas ko citu 😀

taschinka taschinka 16. Aug 2010, 19:46

Mums ar katru dienu ar vien vairak iemacas.Pazist 25 auto markas.Pat tadas ka VAZ ZIL ZIGULIS Un parejas,visas krasas.Skaita lidz 10.No burtiem pazist M un X
Zinu ka citi daudz ko iemacas atrak ka mes,bet domaju,ka zin dels jau daudz,nemot vera ka vel nav 3 gadi 😀

taschinka taschinka 18. Jul 2010, 10:40

Gribeju jautat,kad aptuveni berni sak macities burtus un atpazit? mans dels pats ir iemacijies savu burtinu M-Maikls.sakuma vienkari veikalam Maxima zinaja ka ir m burts,bet tagad jebkuru drukato burtu m zin.Laikam laiks iegadaties gramatinu ar burtiniem,jo vinam ir liela interese.

taschinka taschinka 13. Jul 2010, 19:42

Man dels ir septembri dzimis un tagad runa jau loti daudz teikumos un atkarto vardus ta ka mes tos izrunajam.Un vel vins pazist 16 auto markas un ar to vel nav rimies uz ielas visu laiku stasta kadas masinas kada krasa.

taschinka taschinka 04. May 2010, 11:17

Paklausoties,meitenes atrak sak runat neka puikas.Man ar dels R vieta L un otradi.

17. Apr 2010, 09:06

Manam vidējam dēlēnam martā palika 3 gadiņi.Diezgan vēlu sāka runāt saprotami.Viņš laikam gaidija,kad brālis sāks runāt,lai varētu saprasties savā starpā.

taschinka taschinka 16. Apr 2010, 18:30

Un ka iet ar burta R izrunasanu? man dels vardus kas sakas uz R saka ar L,bet vardam pavidu R izruna!

taschinka taschinka 14. Apr 2010, 16:44

ingab paldies,ka padalijies!
Es jau nepardzivoju 😀 tikai interesejos,piekritu ka katram savs laiks.Ta ka musu gimene ir tikai mamma,tetis un delins,tad jau nav lielas izveles ar ko runat.Es jau ar domaju,ka tie berni,kuriem ir vairak cilveku apkart runat sak atrak.
Mes vinam ari visu stastam vienmer atbildam uz jautajumiem.Runat vins runa mums teikumos,tikai lielako dalu sava valoda,ko saprotu tikai es.Visu laiku ir bijis aktivaks par citiem,visu apgust atri,domaju saks iet bernu darza un runasana aizies.

14. Apr 2010, 10:35

Manam dēliņam ir 2,4. Runāt sāka uzreiz pēc 2. gadu jubilējas. Runā visu!!!!! Mēs ar viņu visu laiku runājam no piedzimšanas mirkļa, dzīvojām lielajā ģimenē. Varbūt tāpēc arī runā labi, jo visu laiku dzird kā sarunājas pieaugušie, un visu atkārto.Mēs nekad neklusējam pastaigās, vienmēr dziedu dziesmas,skaitu pantiņus, skaidroju, kāda mašina pabraukusi garām, lielā, sarkanā utt.Mēs jau mākam skaitīt līdz 10, bet ar palīdzību līdz 20!!
Nepārdzīvo, katrs bērniņš ir ļoti individuāls!
Es pārdzīvoju, ka mans dēliņš ir maziņš un tieviņš, bet ļoooooti aktīvs!
Būs labi!!!

taschinka taschinka 10. Apr 2010, 20:45

Labprat sarakstitos un uzzinatu ka aug citi musu vecuma berni.Mums ar runasanu ta lenak.Runa daudz un teikumos,bet lielako tiess sava valoda.