Atklājums piena laktācijai

14. Feb, 03:20

Vēlējos padalīties ar savu atklājumu- sāka piens aptrūkties. Izmēģināju visas tējas utt. Bet tad nolēmu izmēģināt apilaku- bišu peru piniņš. Un patiešām palīdz :)

18. Jun 2011, 14:38

Man arī ir bijušas dienas,kad liekas,ka nu viss-piena nav un nu būs jāmokās ar maisījumiem. Iedzeru VĀRĪTU ķimeņu tēju un piens atkal ar jaunu spēku sarodas... Katliņā pavāru, nevis tikai no tējkannas apleju...t\a vinja sanāk stiprāka...un liekas,ka efekts arī labāks...

23. Feb 2010, 22:29

man ar pienu bija švaki jau kopš dzemdībām. vienreiz iedzēru sarkanvīnu sauso... nu tik bija! vienīgo reizi man krūtīs pa īstam bija saradies piens. bet tā jau viena reize, neba katru dienu dzers vīnu! tas tik tads atgadījums iz dzīves, bet esmu dzirdējusi brīnumus par ķimeņu tēju.

15. Feb 2010, 17:49

o ho!!!!
tas ir superīgi- tad jau Tu vari piena banku taisīt 😀
Kur Tu ej un cik tas prieks maksā?

Muuna Muuna 15. Feb 2010, 16:10

es biju pirmoreiz uz limfodrenāžu pagājušo ceturtdien un ziniet - man ir piena upes tagad 😃 Speciāliste teica, ka tāds efekts varot būt! Es ceļos naktī un eju pie bēbja kā pie glābēja, jo šķiet, ka pārsprāgšu 😀)

15. Feb 2010, 16:01

Liels paldies madde, ka padalijies. Ceru, ka tik vien tā bēda- piena produktos. Šobrīd tik saprotu, cik daudz šie produkti ir manā ēdienkartē- tāda sajuta , ka neko nevar ēst 😀

14. Feb 2010, 17:55

Noteikt viss būs ok. Galvenais noskaidrot , kas ir cēlonis. Un tad jau būs daudz vieglāk. 😀

14. Feb 2010, 16:58

Paldies 😀
Ja Tu zinātu, kā gribās šokolādi..................... 😀

14. Feb 2010, 16:54

zhube - nuredz, ja būtu tik vien tā bēda kā tikai uzpūties vēderiņš. Bērnam ir 15 dienas, pūšās puncis un kaka nāk šūmēm laukā. Viens variants bija , ka bērnam vēl nav attīstījies ferments , kas šķeļ cukurus mātes pienā. Tāpēc vajadzētu izvairīties no ogļhidrātiem. Pluss vēl , pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ pieņemās svarā knapi 20 g pa dienu (vajadzētu 35g) Taisija fēcēm analīzes un tur parādās slēptās asinis (?) Pagaidām , līdz pirmdienai, jāizvairās no pina produktiem un jātaisa atkārtotas analīzes. Tā nu es te uz rīsiem dzīvoju. Bet tam pienam kautkur jārodās. ...

14. Feb 2010, 16:41

Aptiekā 😀 Apelak- grindeks. Tādas mazas tabletītes- 3 reizes dienā pa vienai jānosūkā. Maksā 3.56Ls

Par iesalu arī esmu daudz laba dzirdējusi- bet neriskēju. Mazulim no saldām lietām pūšās vēders. Žēl- man iesals garšo 😀

14. Feb 2010, 15:20

Vēlējos padalīties ar savu atklājumu- sāka piens aptrūkties. Izmēģināju visas tējas utt. Bet tad nolēmu izmēģināt apilaku- bišu peru piniņš. Un patiešām palīdz 😀