2trais auto sēdeklītis

22. Jul, 11:48 budzis_2012 budzis_2012

Sakiet lūdzu, kādā vecumā Jūs saviem mazuļiem iegādājāties 2tro auto sēdeklīti, mums jau tūlīt būs astoņi mēneši un tā vien šķiet ka pirmais auto sēdeklītis mazajam vairs tā īsti neder... :)

princesemince princesemince 23. Jul 2010, 16:33

starp citu laba izmēģināšana ir www.autokreslini.lv veikalā, jo tur visi autokrēsli ir parasti uz vietas.

23. Jul 2010, 15:42

tas gan! 😀

23. Jul 2010, 15:21

nevis piedāvātie, bet minētie 😀

23. Jul 2010, 15:21

Visi piedāvātie auto sēdeklīši ir ņemami, tikai tadag jādomā kurš būs pats, pats labākais 😀

22. Jul 2010, 16:18

tad tik mums jānogaida kad mazais pats stabili sēdēs 😀

princesemince princesemince 22. Jul 2010, 16:18

Concord Ultimax it kā tiešām var lietot no dzimšanas, taču es tomēr jaundzimušo tajā neliktu - pārāk tas plats. ja bērns nav pārlieku sīciņš, tad no kādiem 3 mēnešiem arī varētu sākt likt. ja nu vienīgi bērns dzimst aukstajā gadalaikā, kad drēbes tā pavairāk, tad varbūt arī no dzimšanas varētu likt.
iegādājos to arī tādēļ, ka daudz braukājam, reizēm sagadās, ka bērns aizmieg, tad autosēdeklim ir labs guļusstāvoklis. droši vien arī citiem tāds ir, bet no tiem, kurus es skatījos un kuri man šķita labi esam, šis bija vaisvairāk guļus esošais.

princesemince princesemince 22. Jul 2010, 13:09

ā, nu jā, savējam nomainīju 5 mēnešu vecumā.

princesemince princesemince 22. Jul 2010, 13:09

es savam nopirku Concord Ultimax, jo no pirmā izauga tik ātri, ka vēl nebija iemācījies sēdēt, vajadzēja jau nākošo. derēs tikai līdz 18kg, bet nevaru nevienu sliktu vārdu pateikt. materiāls - kokvilna, elementāra noņemšana un viegli mazgāt veļasmašīnā. vēl var vasarai nopirkt tādus atvēsinošos ieliktņus, pati vēl neesmu iegādājusies, jo kaut kā laika nesanāk internetā pasūtīt.

22. Jul 2010, 12:53

a nav tā ka tagad tajā karstajā laikā bērniņš baigi sasut? skatījos reklāmas rullīti par to sēdeklīti un pamanīju ka iekšpusē materiāls ir tāds pats kā pašlaik mūsējam patreizējam sēdeklītim.

22. Jul 2010, 11:48

Sakiet lūdzu, kādā vecumā Jūs saviem mazuļiem iegādājāties 2tro auto sēdeklīti, mums jau tūlīt būs astoņi mēneši un tā vien šķiet ka pirmais auto sēdeklītis mazajam vairs tā īsti neder... 😀