'2010 gada aprīļa māmiņas

04. Jan, 10:57

Sveikas dargās!! nez kur palika jau iepriekš izveidotais sarunu pulciņš jau . Nevarēju nekur atrat. Ņu lūk pastasties, kā jūtaties , kura nedēļiņa jau Jums rit utt. Man tagad ir 26nedēļa bus puisitis jābūt uz 15.aprīli. Takā mums visām būs aprīļa piliens. ;) :)

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 04. Oct 2010, 18:09

http://sarunas.maminuklubs.lv/6-12-menesi/?t=4541

rakstām šeit,jo vairs jau neesam punčainās 😀

04. Oct 2010, 12:33

Mēs piedzimām 24. aprīlī, bet neesam vēl jūsu sarunām ne reizi pievienojušās. 😀 Ceru, ka drīkst tagad. 😀 Tātad tagad mums ir 5 mēneši un 10 dieniņas. 😀 Uz 4,5 mēnesīšiem svērām 7,8 kg un bijām 65 cm gari. 2 reizes dienā un 1 reizi naktī ēdam manu pienu, vienreiz dienā esam sākušas ēst kartupelīti, pārējā laikā ēdam piena maisījumu. 😀
Daudz runājamies, speidzam, smejamies. Visu ņemam rociņā, grabinam, čaukstinam, gribam kost (zobiņu vēl nav), smuki paveļamies uz sāniņiem, bet uz puncīša vēl īsti neveļamies, kaut gan patīk dzīvoties uz vēderiņa, ir neapmierināta, ka nevar tā tikt uz priekšu, mēģina celt dupsīti gaisā, lai varētu parāpot. 😀
Jums jau visām te veļas 5 mēnesīšos?

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 04. Oct 2010, 11:04

vispār jau vajag pārcelties uz citurieni,jo nu jau neesam vairs punčainās 😃

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 04. Oct 2010, 11:03

mēs arī smuki veļamies 😀
Runājam mīļas aktīvāk 😃
kāšodien mazie jūtās,ko dara?
Man vakar bija karš par krūts ēšanu,nu ne pakam,tik cik uz nakti un no rīta,bet šodien jau aizgāja

27. Sep 2010, 08:13

Esmu no Jelgavas. Madara dažreiz jau apveļās atpakaļ uz muguras, bet Lauriņa jau rāpus stumjās atmuguriski. Nākamnedēļ brauksim svērties. 😀

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 25. Sep 2010, 17:31

vilkābele no kurienes esi?

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 25. Sep 2010, 17:19

oi cik feini ka vilkabele pievienojās 😀
Sveicu ar meitiņām 😀

Mēs arī bijām pie dakteres uz svēršanos un mērīšanos
uz 5,5 mēnēsi ir 6,060kg un 67cm gara
Potes atlikām

11. Sep 2010, 23:16

Sveikas aprīļa māmiņas! Tikai tagad jūs atradu! Manas meitenes (Madara un Laura) dzima 1. aprīlī ar ķeizaru. Tagad sver 6.3 un 7 kg, siekalojas, ņem visu rokās, kas pagadās un bāž mutē, rauj mammai aiz matiem, kniebj, skaļi kliedz, smejās, veļās uz vēdera, bet atpakaļ netiek, stutē augstu dupsi, ceļ galviņu un plecus, bet rāpot vēl netaisās. Madarai jau apakšā sāk nākt 1. zobiņš. Visu laiku baroju abas vēl pati. Sāku piebarot ar dārzenīšiem un augļiem un Laura vienu dienu pilnībā atteicās no krūts - baroju tagad ar pudelīti. Varētu būt tā, ka par ātru sāku piebarot?

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 01. Sep 2010, 23:37

😀
Mēs sākām papildēdienu "😀 garšo dikti,tas kabacītis 😀)
potes mums līdz 7 mēnešiem pa vienai katru mēnesi 😀
veļamies,rājamies,kad nav momentā. dzivojamies pārsvara uz punca. piekust,bet jau pec laika 9r atpakal.

24. Aug 2010, 18:15

aaa un par svarinju-savos nepilnajos 4 mmeneshos (4 meeneshi paliks 29.augustaa), sveram jau 7,5 kg😃

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 24. Aug 2010, 15:31

mums jau tuliņ būs 5mēnēši,bet uz 4mēnešiem svēra 5,380kg un bija 61cm gara.
Daudz mēs veļamies un nu jau arī smejamies balsī.Pēdējās dienas stutējam dupsi uz augšu.
Zobu gan mums nav un ceru uz tuvāko laiku,ka nebūs 😃 Baroju pati.Neko klāt vēl neēdam.
Temperatūra mums nav,bet nezinu kā būtu,ja potētu visu komlekso poti uzreiz.

24. Aug 2010, 15:11

mana dakteriite arii teica,ka temperatūra ir iespējama, taču par laimi, mums tās nebija😉 tagad būs septembrī atkal pote, ta jau manīs,kāds mazais būs šoreiz.
Mums vēl zobinji nenāk, bet sāk palikt niķīgāķs sīcis, domāju,ka pie vainas varētu būt zobinji, jo visādi citādi viņš man dikti kluss un mierīgs bērniņš.😀

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 20:03

😀
Uztaisīju http://www.draugiem.lv/group/95347/

05. Aug 2010, 13:35

mees tagad esam k-kur 7kg, iespeejams nu jau nedaudz vairaak, man deelinjsh-Valters😀
un par dr.lv domurupu esmu tikai par, niks man buus vienkaarshi taads, kaa paraadaas vaards - S.Ziimeca😉

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 13:07

vēl nē,bet domāju,ka tur jā😉

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 12:28

nu tad es varbūt uztaisu un tad jau,kas gribēs pievienosies 😀norādot savu niku šeit? (hello)

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 12:09

floksis
nu man draugi bildes nevienas neredz 😃

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 11:56

klau man te taaada doma ienaca prata,varbut esat draugiem.lv?
varbut uztaisam D/G tur un varam padalities ar bilditem,svaru,garumu un ko citu?Bet plapajam seit?

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 11:42



mammuciz
kas tev piedzima?

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 11:27


mammuciz

ja jau mani 'panema tevi ari dro'svien 😀

cik lieli jua esat/smagi?

05. Aug 2010, 11:25

mees arii apriiljbeerni😀
Es jau ilgi skatiijos sarunaas un petiiju-nu vai tad nu tieshaam nav 2010.gada apriileeni?😀
saaakumaa biju pie Maija mammaam, jo bija plaanots,ka puika uz maija saaukumu buus, bet nee, shis nepacietaas un 29.apriilii piedzima😀 ta luuk!!!😀njemsiet barinjaa he?😃

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 05. Aug 2010, 11:14

sancis12

mes tik nakamnedel uz viziti,tad redzes cik 4menesos lieli 😀

oi mums ari tiik velties un vakar jau stutejas uz celisiem,man par lielu brinumu.
mes ar celamies sesho,bet gulet ejam 23jos

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 26. Jul 2010, 21:57

piedzima 10.04.2010
3,530 kg un 53 cm
Vārdiņš - Līva

Mēs mostamies ap 5:30 - 6:00 biežāk gan 6:00 paēdam un guļam tālāk līdz kādiem 8:00 un atkal ēdam Ja mammai nenāk vairs miegs ( kas ir reti ) tad ceļamies augšā,rīta WC,rotaļas,ja ne guļam tālāk līdz 10:00 ēdam atkal un tad ir rīta WC,spēlējamies un kaut kur uz 12:00 - 12:30 ēdam un ejam gulēt diendusu līdz kādiem 15.30 - 16.00;Tad ceļās augšā un ēdam. Tad atkal rotaļas un pētīšana uz kādiem 18. - 18.30 uzēdam,pačučam līdz kādiem 19.30.ēdam atkal,paspēlējamies.Kad vannas dien,tad vēl ieejam vannā ap kādiem 21:30 vanna ilgst līdz kādiem 22:00,kamēr viss apkārt slapjš,tad ir labi Ģērbjamies,ēdam (t.i) kādos 22:30 - 23:00 un tad čučam līdz rītam
Mums sanāk 8 ēšanas un guļam kādas 6-7h pa dienu un vakarā no kādiem 23:30(ciešais miegs) - rīta ēsanai 5:30 - 6:00;un atkal diena sākas no jauna

mums Liivai 3 meenesiishi palika 10.juulijaa
Piedzima 3.530 un 52 cm
uz pirmo meeenesiiti bija 3.830 un 53.5cm
uz otro meenesiiti bija 4.530 un 55.5 cm
uz tresho meenesiiti bija 5.080 un 60 cm

Dikti patiik,kad vinjai pieveersh uzmaniibu,runaajaas ar vinju.Tad smaida pretii un lielaa runaashana
Smaidiit arii saaka sen.Apzinaati kaut kur 1 meenesiiti.Shad tad ari smejaas balsi,bet ne biezhi (gluzhi kaa maasa )
apzinati velas uz saaniniem un ir jau apveelusies uz punci.
pirms mums nebija atnaakusi masieriite/fizioterapeite pirms tam mums uz punci nepatika nemaz,bet tagad jau dziivojaas neko neprotesteejot. Dikti patiik savas kaajas,ka tik aizkjert ar rocinjam
Pa gultinju/gridu rotee kaa taads pulkstenja raadiitaajs Shijaa karstaja laika paasvaraa dzivojas plikina,pat bez pampera ,lauka ejam kaut kur uz kadiem 17.00,kad necepina karst'aa .
Maacaamies dzert no pudeliites,bet dzer tik tad,kad grib,ja negrib tad shmurgaajaas un viss gar luupas kaktinu lauk'a
uz aktivit'ates paklaajina nelieku,jo tur pa daudz mantas,ja lieku tad atstaaju tik vienu mantu.Bet paarsvaraa dziivojas ar sevi;savaam rocinaam,kaajinam,mantas veel ne ipashi. Patika gan viena manta,kuru konfisceja cieminam,ko domaju iegadaties
Mees arii esam jau paargaajushi uz 68.izmeeru,bet ir vel dazhas,kas der no 56.izmera

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 26. Jul 2010, 21:44

čaviņa mēs arī esam apriļbēbi 😀 nu jau būs 4 mēnesīši drīz 😀

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 26. Jul 2010, 21:44

čaviņa mēs arī esam apriļbēbi 😀 nu jau būs 4 mēnesīši drīz 😀

08. Apr 2010, 17:34

kimenit, a pēc kā vecmāte spriež kad mazais taisās vai netaisās?

06. Apr 2010, 14:55

Sveikas meitenes!
Kuru katru dienu gaidāms mazais brīnumiņš! Tā dīvaini jūtos, vienu brīdi pārņem laimes sajūta, ka drīz satikšos ar savu mazulīti, taču citu brīdi pārņem bailes no dzemdībām un baida neziņa!
Līdz šim varēju bez maz vai skriet lēkāt, taču pēdējās dienās pavisam grūti palika stāigāt, stāvēt, iemigt arī grūti!
Kā jūs jūtaties, tās meitenes, kurām kuru katru dienu var sākties dzemdības? Kā ar labsajūtu?

18. Mar 2010, 20:09

Sveikas! Man rit 37.nedēļa, mazulis gaidāms aprīļa sākumā vai vidū kaut kā tā! Jūtos labi! Mazais ļoti aktīvs visu laiku boksējas! Dzeru aveņu lapu tēju! Arī dedzināšana dažreiz gadās tad izdzeru malox tabletīti un pāriet! Nevaru sagaidīt savu mazulīti 😀

09. Feb 2010, 21:44

sweikas! 😀
man bus aprīļa beigās vai maija sākumā ..
uztraukums ir ļoti liels .. Jo gaidu pirmo bērniņu .. 😀

04. Jan 2010, 22:57

Sveikas dargās!!
nez kur palika jau iepriekš izveidotais sarunu pulciņš jau . Nevarēju nekur atrat.
Ņu lūk pastasties, kā jūtaties , kura nedēļiņa jau Jums rit utt.
Man tagad ir 26nedēļa bus puisitis jābūt uz 15.aprīli. Takā mums visām būs aprīļa piliens. 😉 😀