Ziepniekkalna māmiņas

04. May, 10:25 Lilube Lilube

Sveikas! Esmu gandrīz 3 mēn.vecu dvīņu puiku māmiņa, vēlējos uzzināt, vai ir kāda Ziepniekkalna māmiņa, kura gribētu mums pievienoties ratu pastaigās?

Lilube Lilube 17. Sep 2014, 18:26 LienaKoro

Čau! Mēs arī Valdeķu ielā netālu no IKI. Cik tev vecs bērniņš? Uzraksti man uz diaana.frolova@gmail.com sarunāsim.

Laura_Buliņa Laura_Buliņa 12. Jun 2014, 00:17

Valdeķu ielu zinu tikai nezinu cik tas tālu no manis nekad ar kājām nav nācies iet uz to pusi, jāuzmet acs kartei 😀 , bet lai vai kā man ir auto varu līdz tevīm aizbraukt uz staigāšanas laiku! 😀
Kāds jums ir dienas ritms, kad jūs parasti dodaties staigāt?

Lilube Lilube 11. Jun 2014, 20:37 miiljpeedis

Es te arī samērā nesen dzīvoju, nezinu, kur ir tāda iela. Mēs staigājam pa Ēbelmuižas parku. Dzīvojam Valdeķu ielā- netālu no rimi, maximas un iki rajona.

Laura_Buliņa Laura_Buliņa 11. Jun 2014, 14:50

Mēs dzīvojam Dignājas ielā īsti nezinu kurš ziepniekkalna gals tas ir, mēs te salīdzinoši nesen esam sākuši dzīvot.

Laura_Buliņa Laura_Buliņa 11. Jun 2014, 14:48

Sveika, man meitiņai jau gadiņš bet mēs neatteiktos no kompānijas, jo savādāk diezgan slinki ejam ārā, kur jūs parasti staigājat, ko kuras ziepniekkalna puses esat.

Lilube Lilube 05. Jun 2014, 17:16

😀

Lilube Lilube 03. Jun 2014, 00:20

Uj- es te ilgu laiku nebiju iegājusi.😀 varbūt uzrakstiet no kura Ziepniekkalna gala esat? Es dzīvoju pie bd Austriņa- netālu no Ēbelmuižas parka.