Ventspils māmiņu pastaigas

27. May, 10:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielā Ratu pastaiga turpinās! Sadalamies pa pastaigu rajoniem un iegūstam jaunas pastaigu biedrenes!

Turpmāk šajā sadaļā lasi un raksti visu par Ventspils pastaigām, māmiņām, bērniem un ģimenēm!

Sadraudzējies virtuāli un tiecies arī dzīvē :)

Nākošgad rīkosim JUBILEJAS Lielo Pastaigu, galu galā, pasākums tiks rīkots nu jau piekto reizi. Bet, jau tagad, visas kopā varam sākt gatavoties!

1. Redakcija atvērusi Forumā visu rajonu, kas piedalījās Ratu pastaigā.

Mūsu mērķis ir ļaut jums turpināt komunikāciju arī internetā, ļaut turpināt iepazīties, meklēt un atrast jaunas pastaigu biedrenes savos rajonos! Mēs saprotam, ka internetā ir vieglāk iepazīties un vēlāk turpināt satikties reālajā vidē, tāpēc nāksim jums solīti pretī!

2. Mēs regulāri ziņosim par to, kurā rajonā māmiņas ir aktīvākas, rīkosim konkursus un kopā priecāsimies par visām rajonu aktivitātēm.

3. Grupas šajos forumos nebūs slēgtas!

danjux danjux 12. Sep 2013, 12:16 ღewaღ

Vai tu darbā neplāno atgriezties???
Manuprāt, tev taču ar to bija un ir jārēķinās, ka bērns būs aktīvs un mazam bērnam tādam taču arī ir jābūt. Nevar taču paklausīgi iet pie rokas un neko nedarīt... Bet te protams ir jautājums, par to, ko bērnam atļaut, ko neatļaut. Un, ja tev šķiet, ka bērns atļaujas pārāk daudz, tad priekš tam jau blakus viņam esi tu - lai pamācītu, parādītu, pastāstītu un tā tālāk vai ne? 😀
Bet vispār mūsu pastaigas ir māmiņām ar bērniem! Nedomāju, ka būtu īpaši interesantas mums tās pastaigas, ja bērnus mēs atstātu mājās un ietu kaut kur staigāt vienas pašas tikai tāpēc, lai varētu parunāties. Tas ir tikai dabiski, ka dažreiz bērni čīkst un negrib sēdēt vai gulēt ratos, bet mēs to neuzskatām par kaut ko briesmīgu! Tā, ka droši pievienojies mums kopā ar savu meitiņu, mēs taču varam izdomāt kādu pastaigu maršrutu vai galamērķi, kur aiziet, lai viņai būtu ko darīt.

danjux danjux 01. Sep 2013, 21:21 burbulits6

Mēs ar eg3107 plānojam pastaigu 3dien. Varēsi pievienoties?

danjux danjux 26. Aug 2013, 16:22

pastaiga šonedēļ pārceļas uz 3dienu. Vieta un laiks tā, kā rakstīja eg3107 😀

Darsija, vai tiksi 3dien?

danjux danjux 15. Aug 2013, 22:35 Darsija

Sveika!

Protams, ka ņemsim tevi bariņā! 😀 Parasti līdz šim staigājām divatā vai trijatā.
Tieši šodien bijām ar Elīnu (eg3107) staigāties, svētdien no Rīgas atbrauks vēl viena māmiņa ar ko regulāri staigājamies kopā - Sigita (siga2012). Tas nozīmē, ka nākamnedēļ varēsi mums pievienoties un tad jau būsim četras !!! 😀

Kura diena tev būtu ērtāk? Un kā tev ar laikiem? Mēs parasti ejam ap 3 vai pat nedaudz vēlāk.

danjux danjux 13. Aug 2013, 14:26 ღewaღ

Nu uz Enkuru parku jau varam iet, kāpēc ne. Mēs jau šad tad tur aizejam!
Tā, ka esi laipni aicināta pievienoties mūsu pastaigai kādu dienu un mierīgi varam iet uz to pusi!

danjux danjux 13. Aug 2013, 12:30 ღewaღ

Ja tu domā kaut kur iekštelpās, tad domāju, ka mums tas nebūs aktuāli! Jo:
1. Mēs ejam pastaigās, lai bērni saelpotos svaigu gaisu.
2. Vismaz mums pastaigas laiks parasti sakrīt arī ar diendusas laiku un svaigā gaisā arī miedziņš ir saldāks.
3. Mums vēl bērni ir par mazu, lai kaut kur iekštelpās kopīgi rotaļātos. Tad jau labāk spēlējamies mājās.

danjux danjux 11. Aug 2013, 11:30

Čau!
Man rādīja, ka šī grupa ir privāta un piedāvāja saņemt ielūgumu. Tad parādīja, ka pieteikums ir nosūtīts. Vai vari mani apstiprināt?
P.S. Man tev ir 1 burciņa! 😃

danjux danjux 09. Aug 2013, 14:20 eg3107

o, labii.. mums arī uz pus 4 būs reālāk. Nu redzēs, kāds būs ārā staigājot.. neviens jau neliek mums 2 stundas staigāt, varam kaut vai uz stundiņu iziet. Galvenais, lai mazajiem tiek svaigs gaiss 😀

danjux danjux 09. Aug 2013, 14:11 eg3107

Man Valters tagad guļ. Līdz ar vēlo piecelšanos visas darīšanas un gulēšanas ir nobīdījušās 😃
Drīz droši vien celsies, tad būs jāēd biezenis (šodien pirmo dienu vistiņu došu 😀 un iziesim laukā. Diez vai ratos viņš man gribēs gulēt, ja tagad būs izgulējies, bet nu cerams, ka niķi vismaz nebūs.
Iesim tad? Jāsaģērbjas siltāk un ejam! 😀 Bet nu nomācies jau ir...

danjux danjux 09. Aug 2013, 13:34 eg3107

Jā, nu laiks ir tāds aizdomīgs... bet ja nelīs, mēs ārā iesim!

danjux danjux 09. Aug 2013, 11:33

Labs rīts!
Šorīt laukā laikam stipri vēsāks, arī vējš baigais... beidzot varēs uzelpot! Cerams tik, ka lietus nebūs...
Iedomājieties, pagājušo nakt Valteram gan bija miegs... iegājām gulēt ap 12, bet piecēlās tikai pus 11 😃

danjux danjux 08. Aug 2013, 17:33 eg3107

Jā. Mēs rīt būsim. Bet mums vajadzēs aiziet līdz Digitālajam centram, man vajag izprintēt vienu krāsainu lapu. Labi? 😀

danjux danjux 08. Aug 2013, 11:24 siga2012

Domāju, ka rīt varam.
Jā, es jau vakar tā arī sapratu, ka mazam Robertiņam bija niķis, ja jau Elīna uz rokām nesa.
Es vakar biju pastaigāt ar savu māsu. Bijām uz jūras pusi aizgājušas, Valters smuki gulēja. Bet atpakaļ nākot ejam pa ielu, brauc viena pus smagā mašīna un ved dēļus. Piebrauca pie vienas mājas, kur mēs tieši ejam garām un vairākas reizes skaļi nopīpināja... Valteram protams acis vaļā kā pogas! Dažreiz tiešām šādos brīžos gribas kliegt - vai tiešām, ja redz, ka bērns ratiņos guļ, ir skaļi jāuzvedas!!!

Šodien liekas, ka būs baigi karsti...

danjux danjux 07. Aug 2013, 14:12

Meitenes, mēs ar Valteru šodien nepievienosimies!
Mums citi plāni 😀

Lai jums jauka pastaiga un uzrakstiet pēc tam, kā jums gāja! 😀

danjux danjux 06. Aug 2013, 17:29

ak vai cik daudz jūs te sarakstījušas 😃
sāksim jau ar to, ka kopš ierakstīju komentāru par to, ka Valteram nāk virsū miegs un nez vai laicīgi iziesim, vairāk te neienācu, jo kaut kā man to MK lapu vaļā nevēra... Valters tomēr neaizmiga, paēdām un izgājām super laicīgi! Nogaidījāmies jūs pie Ziedu pulksteņa 20 minūtes un tad sapratu, ka laikam jau esat te sarunājušas atcelt pastaigu 😃 Nu nekas, pastaigai tāpat nebija ne vainas! Tad, kad mēs ejam?! Rīt?! 😀

Elīna, tu jau vārīsi biezeņus?! Vai nav par ātru? Bet runājot par burciņām un burciņu biezeņiem, mēs tos ēdam ļoooooti maz. Pa visu šo laiku esmu kādas 4-5 burciņas augļu biezeņu izmantojusi. Nu tad, kad mājās nav nekādu jēdzīgu augļu vai ogu, tad pielieku labāk kādu gatavo. Tā, ka no burciņām man nav nekā, tās dažas jau izsviestas laukā.

danjux danjux 06. Aug 2013, 13:26 eg3107

starpcitu - nav nemaz tik peļama doma par to spēlēšanos zālītē! Valteram patīk citi mazi bērni 😃 Varbūt tiešām varam kādu dien ko tādu sagudrot!

Es arī vēl nezinu, kā mums būs ar pastaigu šodien... man ir aizdomas, ka Valteram nāk virsū miegs un drīz lūzīs nost... skatīšos, kā būs!

danjux danjux 06. Aug 2013, 10:15 eg3107

jā, laika ziņas sola, ka arī turpmākās dienas kļūs tikai arvien karstāks. Domāju, ka vēl drusku jāpagaida, vēl jau rīts. Bet, ja baigi karsts būs, mēs ārā nerādamies 😃

danjux danjux 05. Aug 2013, 19:57

čau visām!
Nu mēs arī mēģināsim rīt uz tiem 3iem būt. 😀

danjux danjux 03. Aug 2013, 18:13 eg3107

Čau! 😀
Nu, vai biji gājienu skatīties? Mūs redzēji?
Man, ja godīgi, labāk patīk gājienu skatīties no malas... 😃

danjux danjux 01. Aug 2013, 10:23 eg3107

Izskatās, ka šodien būs labs laiks. Tātad ejam.
Ja nu tomēr kas, tad sazināmies 😃

danjux danjux 31. Jul 2013, 19:45

Ā, Elīna, rīt ejam pastaigā?

danjux danjux 31. Jul 2013, 19:44

Sveikas manas mīļās abas pastaigu biedrenes!!! 😀
Elīna - tev sveicieni no manis un Valtera jubilejā. Hip hip urrā!!! 🎉
Sigita - sveicieni tev un tavam vārdiņam no mums! 🌷

danjux danjux 30. Jul 2013, 16:29 siga2012

Paldies 😀
Oo, tev rīt vārda diena! Mums te vieni jubilāri 😀

danjux danjux 30. Jul 2013, 15:40 eg3107

Paldies par sveicieniem! 😀 Nu jā, žēl, ka šodien laiks tāds riebīgs... pastaiga arī nesanāca mums, visu laiku līst. Tagad izskatās, ka pierima, bet Valters guļ un tagad nekur iet nesanāk. Varbūt vēlāk iziesim vismaz līdz veikalam, ja neuznāks atkal kaut kāds baigais gāziens. Jūs bijāt šodien laukā?!

Ok, domāju, ka varam sarunāt uz 4dienu. Tajā pašā laikā un vietā?!

Pag, pag - tev rīt dzimšanas diena vai ne? 😀

Un kā ar cibucabu? Apskatījies?

danjux danjux 29. Jul 2013, 20:31 eg3107

uhh... tad nu gan tev atkal piedzīvojumi! 😃 Elīnas jaunie piedzīvojumi 😃 Nu forši, ka Roberts ciemos rādīja priekšzīmi. Nezinu, kas tiem bērniem ir, bet mums arī brīžiem mājās niķi un stiķi, bet kā kaut kur izejam vai kāds pēkšņi atnāk ciemos, tā bērns smaidīgs, laimīgs un visi niķi uzreiz aizmirstas!

Bijām pie ģimenes ārsta... Valteram viss kārtībā, tas bijis vīruss. Apskatījās tos pleķīšus (jau sāk samazināties), nekas jauns vai ārkārtējs, tā bērniem mēdzot būt, it sevišķi vasarās. Darīt neko nevar, vairāk jādod padzerties. Šodien Valteru arī nosvēra un nomērīja - svars 9,3 kg (pa mēnesi nākuši klāt 120 grami, es jau uztraucos, ka dikti maz, bet daktere teica, ka tas esot normāli, jo bērns sācis aktīvi kustēties un ka lielais svara pieaugums ir tikai sākumā), un garums 73,5 cm. Pēc pāris nedēļām sāksim ēst gaļiņu 😀

Mēs jau abas varam iziet šonedēļ pastaigāt... kāpēc ne?! Kuru dienu iesim? Rīt mēs ne, rīt mums visādas citas darīšanas - kā nekā manam čalītim rīt vārda diena! 😀 Bet pārējās dienas laikam varam.

P.S. Nosūtīju tev 2 bildītes uz e-pastu!

danjux danjux 29. Jul 2013, 13:28 siga2012

cik sapratu, esot vairāki tie vīrusu paveidi, konkrēti nekad nevarot pateikt. Bet simptomi tieši tādi kā mums - ~3 dienas temperatūra un pēc tam parādās sarkani pleķi. Protams visam komplektā kā jau teicu, niķi, slikta ēstgriba, slikti guļ.
OK, vēlāk došu ziņu kā mums būs gājis pie dakteres.

Kas jums precas? 😀
Un jā - nākamnedēļ obligāti jātiekas!

danjux danjux 29. Jul 2013, 10:43 siga2012

Nezinu vai tie tomēr būs zobiņi... nu jau pāris dienas temperatūras vairs nav, bet vakar uz ķermenīša parādījās sarkani pleķi. Ģimenes ārste teica, ka tas esot vīruss, šodien iesim atrādīties. Bet neesot nekas briesmīgs - maziem bērniem tādi nereti gadoties un nekāda īpašā ārstēšana nav vajadzīga. Bet nu uztraukumi jau kopš pagājušās 3dienas mums... un līdzi nāk nepārtraukti niķi, slikta ēstgriba un mums pamatīgs pārbaudījums nerviem!

Bet savādāk brīvdienas pagāja labi... atpūtāmies pa mājām. Vakar karstuma dēļ ārā izgājām tikai vakarā, aizgājām līdz jūrai - draugs gribēja nopeldēties.

Kā jums iet pa Rīgu?

danjux danjux 27. Jul 2013, 20:35 eg3107

nu gan mums tēma... 😃

Uhh, Valteram šodien jau ir daudz labāk. Ir atgriezies dzīvesspars un prieks. Nevar salīdzināt ar to, kāds bija vakar un aizvakar. Bet nu gaidu, kad parādīsies kāda baltā strīpiņa...

danjux danjux 26. Jul 2013, 20:16 eg3107

man atkal visu laiku prātā tas fakts, ka mēs visu dzīvi kaut ko gaidām... tagad ar bērniem! Gaidām, kad sāks velties, rāpot, sēdēt, staigāt, gaidām, kad iznāks pirmais zobiņš... bet tagad nevaru sagaidīt, kad tā zobu nākšana beigsies 😃

danjux danjux 26. Jul 2013, 17:47 siga2012

nu vēl neko baigi nemanu. Bet niķis visas dienas garumā... ehh, esmu nogurusi no tiem.
It kā šķiet jau, ka nāks augšējie, izskatās tāda uzpampusi smagana. Bet grūti saprast, tā acīmredzami uzskatāmi nav.

1 2 3 4 5