Skrīnings

Bubulite
Bubulite 12. janvāris 2017 14:17

Sveikas māmiņas- esošās un topošās! :)

Man ir nu jau gandrīz pilnas 10 nedēļas. Tuvojas pirmais skrīnings. Mana daktere ir Laima Sarguna, strādā Iļģuciema MFD. 

Vai esat gājušas pie viņas uz skrīningu un pats galvenais, vai esat ņēmušas līdzi vīrus(draugus)? 

Esmu dzirdējusi, ka vīru klātbūtnē viņa neskatās pacientes. Arī uz pašu pirmo vizīti ierodoties, kad man bija vaginālā USG, viņa teica, ka vīru klātbūtnè neskatās. Tagad domāju par to, vai viņa vīru klātbūtnē neskatās vagināli, vai principā  vispār neskatās? Jo es ļooti gribētu, lai arī vīram ir iespēja mazuli redzēt vēl pirms nākšanas pasaulē. :)

Vizītes laikā bija tik daudz jautājumu, ka par šo aizmirsu painteresēties. 

Lūdzu, dalieties pieredzē, ja esat bijušas pie Dr.Sargunas. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Justin Williams 20. maijs 2017 23:37

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personiskie, tirdzniecības un biznesa aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 10,000 līdz € 100.000.000 eiro. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevējs nosaukums: Justin Williams
Aizdevēja E-pasts: unique2aal@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti ir jānosūta uz mūsu e-pastu: unique2aal@gmail.com lai iegūtu plašāku informāciju.

Leola25 19. maijs 2017 20:11 IlzhuksT

šī ginekoloģe tieši būs jauka, zinoša, saprotoša, sirsnīga (utji putji) man personīgi viņa loti patīk, jo es nevarētu izturēt negatīvu attieksmi un nejauku izturēšanos.

Leola25 19. maijs 2017 20:09 IlzhuksT

Kzs klīnikā :), Arsā arī, bet ieteiktu iet uz Kzs.

IlzhuksT 19. maijs 2017 14:42 Leola25

Kur viņa pieņem?

Leola25 19. maijs 2017 14:29 IlzhuksT

dr. Žanete Bigestāne :)

IlzhuksT 19. maijs 2017 14:00 IlzeVl

Kamēr man nebija problēmu, tikmēr ar šīs ārstes attieksmi viss bija kārtībā- bija pozitīva, jauka, laipna, nu patiesa eņģeļa iemiesojums. Tiklīdz sākās problēmas, attieksme mainījās, kļuva negatīva, rupja un ar tendenci izteikt savas "rupjās"piezīmes tā, ka man vairs pie viņas nu galīgi negribas atgriezties...
Varbūt kāda man nevar ieteikt kādu saprotošāku un jaukāku ginekoloģi Pārdaugavā, var arī centrā!

IlzeVl 18. maijs 2017 19:51

Šī nu ir ārste, pie kuras iet neiesaku. Pati esmu bijusi un man nepatika attieksme, bet manai draudzenei bija vēl trakāk. Viņa ar draugu arī kopā bija aizgājusi uz pirmo USG un daktere pajautāja šādi (citēju): "Vai tad, kad tu ej savu s** caurumu pārbaudīt, tu arī stiep līdzi savu veci?"

IlzhuksT 17. maijs 2017 15:16 Cielavinna

Tieši manas domas!!!

vizma2 12. maijs 2017 21:56

Mana sonografija pie sis dakteres ir garam..Ar mani vina runaja mierigi.Man ir precizi 10.nedelas

vizma2 9. maijs 2017 22:00 Zirnīīte

Nja butu jau labi ja nevaidzetu maksat. Bet pa cik nav skaidrs kura grutniecibas nedela man isti ir,un lai izvairitos no riska faktora kas man bija pagaisgad kad 12.nedela konstateja ka mazulis miris 10.nedela. Mfd centra pa maksu ta man teica kad pieteicu viziti

Cielavinna 9. maijs 2017 20:48 vizma2

Viņa ir auksta un normāli nemāk komuicēt. Es nesen biju pie viņas uz USG piespiedu kārtā, jo nezināju kas par dakteri būs. Viņai kaut ko uzprasa atcērt riktīgo, vienai meitenei vispār pateica, kas Tu kuce esi, lai tikātri dzemdētu. Neiesaku

Zirnīīte 9. maijs 2017 20:06

Vizma2 vai tiešām par sonogrāfu tev būs jāmaksā? Man dakteris jau no grūtniecības konstatēšanas un pirmām analīzēm nelika vairs par vizīti un izmeklējumiem maksāt...

vizma2 9. maijs 2017 20:02 Cielavinna

Man ir pa velu atsaukt viziti.. Vina ir tik briesmiga? Man jau tikai sonografija.Jo mana ginekologe ir Laila Strazdina. Par so sonografiju maksasu 30 euro.

Cielavinna 9. maijs 2017 18:45

Dakteri Sargunu nevar nosaukt par dakteri. Vienkārši briesmīgs ārsts ar briesmīgu attieksmi pret pacentu. Dzīvē pie viņas vairs neiešu un to iesaku darīt arī citām.

vizma2 9. maijs 2017 18:35

Labvakar.Ja godigi man ari 12.maija jaiet pie šīš dakteres.Man gan naks lidzi draudzene jo virs netiek. Tacu man veiks usg. Bet pec tam man vaidzes ari skriningu. Ar ko vini atskiras?

Annas_mamma 13. marts 2017 08:44 Bubulite

Esmu bijusi un viss bija super, bija līdzi gaidāmās mazulītes māsa un daktere priecājās par tādu ģimenes līdzdalību :)

Alii2014 20. janvāris 2017 13:52

Ja man būtu šāda situācija, es tomēr mainītu ārstu uzreiz. Otrs variants ir pajautāt ārstei tieši- vai tēvs var piedalīties vai nē. Attiecīgi varēsi izlemt, palikt pie viņas vai nē.
Ar konkrēto dr. man pieredze nav, bet no savas personīgās pieredzes- pašu pirmo reizi,kad gāju pie ārsta sakarā ar GR, kad skatījās vagināli, vīrs klāt nebija. Tur arī īsti vēl nebija ko redzēt kāda 5-6 nedēļa tikai. Uz USG 12.ned.6 d. gājām abi kopā.

MiA1123 20. janvāris 2017 13:11

Uz pirmo ulstrasonogrāfiju devos viena. Domāju, ka ārsti uz šo skatās dažādi. Man paziņai pirmajā USG vīru nelaida kabinetā. :)

Bubulite 19. janvāris 2017 22:34 Bubulite

Un es gribu saprast no citu pieredzes- neskatās vīru klātbūtnē vispār (vagināli unncaur punci) vai kad apskate ir caur punci tad tomēr ļauj?

Bubulite 19. janvāris 2017 22:32 Minija_

Runa nav par to vai iet vai neiet. Ļoti gribas lai ir klāt arī tētis. Jautājums ir par to vai Dr.Sarguna ļauj piedalīties tēviem skrīningā un USG. Ja Dr.Sarguna neļauj, tad meklēsim citu soeciālistu, kurš parādītu mazuli arī tētim! :) Jo kad gājām uz pirmo vizīti, kurā pētīja mazuli vagināli, tad daktere uzreiz izraidīja vīru aiz durvīm un paziņoja, ka vīru klātbūtnē pacientes neskatās. :/

Minija_ 18. janvāris 2017 20:04

Es uz pirmo skrīningu gāju kopā ar topošo tēti, viņam bija ļoti interesanti, jo mazais tur kustējās, klausījāmies sirsniņu. Mazuli skatījās arī vagināli, taču daktere mani nosedza ar lielu papīra salveti, lai nekas nebūtu redzams :) Abi ļoti priecājāmies, kad mazulīts itkā māja ar rociņu :D Uzskatu, ka vīram ir iespēja, noteikti lai iet līdzi kaut uz visiem skrīningiem, jo mazulīts taču būs abiem, ne tikai māmiņai :)

Bubulite 16. janvāris 2017 17:44 Mussinna

Es jau internetā krustu šķērsu esmu izlasījusies visādas atsauksmes un onfonpar dakteri Sargunu un viņas darbu, un tieši šādu info nekur neatrodu. :/

BeeneBoo 16. janvāris 2017 15:37

Sveika! Pirmais skrīnings ir vidēji 13.nedēļā. Kā Tev ir nozīmējis Tavs ārstējošais ārsts.
Bet to neskatās vagināli. Tas ar gēlu un speciālu US aparātu, braukā pa punci.

Principā šajā augļa stadijā vīram tur diži nebūs, ko redzēt. Protams, galviņu, varbūt rociņas, kājiņas (skatoties, kā mazais gulēs). Es laikam ieteiktu ar vīru iet kopā uz nākošo USG, kad jau varēs noteikt dzimumu.
Bet, protams, ja ļoti gribas, tad var un vajag vīru ņemt līdzi aŗi uz pirmo skrīningu.

Mussinna 16. janvāris 2017 11:44

Ja neatsaucās mammītes, tad pameklē internetā. Es domāju, ka tur būs lielāka iespēja atrast atsauksmes. :)

Bubulite 16. janvāris 2017 10:58

Vai tiešām neviena nav bijusi uz skrīningu pie Dr. Sargunas? :/

DESMIT aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Pošamies uz Māmiņu Kluba Vasaras festivālu. Ko ņemt līdzi?

Pošamies uz Māmiņu Kluba Vasaras festivālu. ...

Ceļošana ar ģimeni tuvējās ārzemēs- brīvdienas Tartu

Ceļošana ar ģimeni tuvējās ārzemēs- brīvdienas ...

Kāpēc mammām nolaižas rokas?

Kāpēc mammām nolaižas rokas?

100 vasaras dienas. Mēs sākam!

100 vasaras dienas. Mēs sākam!

Kam jābūt Tavas kosmētikas somiņas „must have” šovasar?

Kam jābūt Tavas kosmētikas somiņas „must ...

Un kā Tu iemācīji savam bērninam pirmos burtiņus?

Un kā Tu iemācīji savam bērninam ...

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

21.05.2017.TV3: bērnības rotaļas ar Grēviņu ģimeni, spēcinošais kokteilis, mazuļa pūriņš

21.05.2017.TV3: bērnības rotaļas ar Grēviņu ģimeni, spēcinošais kokteilis, mazuļa pūriņš

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies