Māmiņu viedoklis

22. Aug, 11:00

Sveiki daudzbērnu mammītes. Pirmo reizi pievienojos jūsu mājaslapai ka ari māmiņu kluba lapai. Gribētos iesaistīties jūsu forumā un  pasakumos. Parunaties ar man līdzīgām mammītēm uzzināt ko jaunu in izteikt varbūt kādu viedokli. Vakar pirmo reizi ar ģimeni aizgāju uz kādu no māmiņu kluba pasākumiem fantazy parkā. Un man ļoti iepatikās viss ko piedzīvojām un redzējām. Tāpēc gribetos tajā visā iesaistīties,jo nekad tā īsti nēēsmu dalijusies ar saviem piedzīvojumiem un pievienojusies forumiem. Man tas ir kas jauns. Esmu 3 bērnu māmiņa,man ir 1,3 un 6 gadu vecuma bērniņi. Cenšos cik varu tikt ar visu galā,bet man ir tikai 21 gads. Un tieši tapēc nolēmu uzrakstīt. Lieta ir tāda ka tad kad kāds uzzin cik man ir gadi un cik bērni-attiekme ir nosodoša...jo esmu itkā pārāk jauna un manā vecumā vajadzētu mācīties veltīt laiku sev izveidot karjeru un atpūsties. Bet man viss apmierina,man ir burvīgi bērniņi un es cenšos darīt visu viņu labā...kautarī reizēm šķiet ka vajadzētu vairāk,es esmu jauna un maz ko zinu-vismaz ta liek domāt sabiedrība. Lūdzu izzsakiet savu viedokli pas visu ko jums izstāstiju? Man tas ir tiktiešām svarīgi :)