Laipni lūgti Podiņmācības klubā!

Šeit Podiņmācības Kluba biedri var savā starpā iepazīties un apmainīties ar noderīgiem padomiem jeb vienkārši atbalstīt cits citu.

oscarsq oscarsq 17. Oct 2021, 18:25

Mūsu dēlam šī metode palīdzēja:

https://zeltene.lv/ka-iemacit-bernam-iet-uz-podinu-3-dienu-laika-tas-tiesam-strada/34061

Ātri vien iemācījās!

Ar meitu gan tik viegli neiet!

11. Jun 2014, 19:56

Manam delinam ir 1gadins ar pusi gribeju pajautat vai nau pa agru vinu macit iet uz podinu?

bubuks23 bubuks23 06. Jun 2014, 07:37 margaritao26

😃😃😃 Nu kā kuram, ir bērni kam netraucē slapjas bikses 😃😃😃
Manai jau ļoti sen nepatīk slapjās bikšeles, ja gadās. Pati pasaka ka piečurājusi, iet platām kājām, novelk visu nost un vēl grīdu saslauka un tātlāk tusē plika 😃

bubuks23 bubuks23 06. Jun 2014, 07:25

Sveikas!
Manai dāmai ir 2,2 gadiņi 😀 Pa lielam darīšanas podā dara jau ļoti sen, no kādiem 1,4-1,6g, gadījās pamperī patiešām reti un tikai dārziņā ārā esot. Ar mazajām darīšanām kā kuro reizi 😃 Dārziņā vienu brīdi tik smuki gāja un reti piečurāja un tad bāc sāka, kā no jauna..rītu vēl bez pampera, bet tad jau atkal vilka. Mājās mēs mazāk lietojām. Nu jau 2-3 mēn guļ bez pamperiem 😀 un 2vas nedēļas vispār nelietojām, kamēr pa mājām dzīvojāmies. Braucot garākā ceļā ņemam podu līdzi 😃 vienīgi šonedēļ atsākām dārziņu un tur uz gulēšanu un ārā iešanu velk tos pamperus, man dikti nepatīk tas ☹ Un viņai ļoti patīk tās huggies bikšeles ar princesēm, tad nu kad saku ka tas bebīšiem, atbild ka šitās ir smukās un viņas. Tas ir vienīgais mīnus pamperiem, ka pārāk smuki un bērnu saista.
Ejam gan uz lielo, gan mazo podu 😀 Gribu iegādāties tos pakāpienus un poda palikni, lai negāžas iekšā😃

pandulaacis pandulaacis 06. Jun 2014, 01:05

Sveikas! Manai Rasai ir 2, 3 gadi. Lielās darīšanas mums ir lielajā podā, pati arī procesa sākšanās laikā vai īsi pirms nosaka, ka vajag uz podiņa, un tad mēs lidojam uz tualeti. Mazās darīšanas arī reizēm atpazīst, saka, ka jau pačurājusi (pamperā), tad nu gaidām, kad sāks ziņot arī par tām. Bikšelēs pa māju laižam brīvdienās, kad tētis mājās, jo mums ir arī 7 mēnešus vecs bēbis, attiecīgi nevaru visu uzmanību veltīt Rasai, bet par sačurātiem dīvāniem nejūsmoju. Tad nu ejam vairākas reizes dienā pasēdēt tualetē, lielākoties vismaz pačurā man par prieku, tā ka viss notiek, bet lēni. Taču apdomīgi 😀

margaritao26 margaritao26 24. May 2014, 14:36

Pa dienu mazo vajag laist ar apenītēm. Ja čura trāpa lai kadu laiku pastaiga lai jūt ka nepatīkami. Es tā mazajam dariju un pēc divām dienām pac sāka prasīties.

17. May 2014, 07:46

Delinam 2.2 tulin bus. Ari neiet uz podina vel...ne bernudarza ,skatoties uz berniem,ne majas.....bij 2 dienas,ar atstarpi katra,ik pec nedelas,ka paprasija podinu pats,apsedas pacuraja,paslavejam,nesam kopa izliet,izskalot,ta diena kadas 5 reizes,vakara jau un najamajas dienas vairs negaja...a pirmstam ja piedavaja podinu un runajamies,stastijam,protesteja ...negribeja pavisam ,pat sesties negribeja uz poda...sobrid ari vairs nesezas un necura....

08. May 2014, 11:21

Sveiki!
Mēs arī pievienojamies klubiņam, manam dēliņam ir 2,7 gadi un bez pamperiem vēl nevaram iztikt. Cītīgi mācamies podiņmācību, dēliņš podiņā čurā vienmēr pēc miega. Pēdējo 2 nedēļu laikā 3 reizes ir pats uz poda apsēdies un pačurājis. Par to liels prieks!

intux25 intux25 07. May 2014, 21:00

Sweikas.
Ari es ar Samantu(2,1) pievienojamies jums.
Ar pdinu sakam meginat draudzeties pec gada vecuma, bet nulle emociju. Atlikam uz velaku. Saka iet darzina(1,6) saka intereset podins, bet tikai pasedet. Tagad zin ka javelk bisites nost un jasez, bet poda neko neatstaj. Kad piecura bikses skrien uz podinu ka vajag tur curat. Vel vinai neit kopa ka jacura ir podina, lai bikses sausas. 😀
Bet nu vel prieksa visa vasara un ceru bus progress. Jo lidz oktobrim gribas lai meitina jau patstavigi iet uz podina, jo gaidams velviens mazulis. 😀

Andele666 Andele666 07. May 2014, 19:55

Sveikas! Deliņam šobrīd 1 gads un 1 mēnesis. Uz podiņa mēģinam sēdēt no gada vecuma, bet šobrīd tas tik tādā izpētes stadijā - iepazīstamies, mēģinam sadraudzēties. Mātes intuīcija saka, ka tā nopietni viņš vēl nav gatavs lietas darīt podiņā, bet turam podiņu pa rokai, un, lai gan viņš man īsti neatbild, kad jūtu, ka pamperā kaut kas tiek meistarots, vienmēr piedāvāju podiņu. Pēdējā laikā jau rāpo podiņa virzienā, kad piedāvāju, bet tas tāpēc, ka zin, ka vilkšu nost bikses...traki patīk pliku dibenu! 😃

07. May 2014, 16:32 knipite

aizmirsu pierakstīt, ka mums tēta nav.

07. May 2014, 15:16

Sveiki.
Esam vienaudži ar Santucio2 Laurīti 😀
Ar podiņu draudzējamies jau no 1 gada un 11 mēnešiem, protams, protams, bez pampīša neiztikt, bet to velk tikai gulēt ejot un ejot ārā, jo nav vēl tik silts lai visu laiku var ārā dzīvoties bez pampera.
Podiņš manan žiperim ir pats vienkāršākais, es neatbalstu muzikālos podiņus.

Man būtu tādi jautājumi:
Kādā vecumā puikam jāmāca čurāt stāvot kājās?
Mammas, kuru puikiņi to dara , pastāstiet, kā jūs iemācijāt čurāt stāvus?
Es stāstu un rādu, ka jāčurā stāvot kājās, bet kaut kā vēl nesanāk.

Kad jūsu mazuļi sāka gulēt bez pampera ?

07. May 2014, 14:26

Sveikas!
Arī mēs ar Kati (1.2 g.) šajā vasarā esam nolēmušas spert soli podiņmācībā, lai BD gaitu uzsākšana būtu vienkāršāka.

07. May 2014, 13:51

hey, hey.. iepazīsimies.,