Interesantākie veidi, kā paziņot par grūtniecību.

Leona_salvaje21
Leona_salvaje21 26. februāris 2017 19:03

Sveikas!

Ar vīru nepacietībā gaidam, kad pienāks 1.trimestra beigas, lai varētu par jaunumiem paziņot vecvecākiem un vīra vecākiem, bet ideju kā to izdarīt vislabāk, visjautrāk vai vismīļāk, praktiski nav.

Saviem vecākiem un labākajai draudzenei es paziņoju jau tiklīdz to uzzināju un caur telefonu. Bet vecvecākiem gribas šo jaunumu pavēstīt kaut kā īpašak, jo maniem vecvecākiem šis būs pirmais mazmazbērniņš.

Padalieties ar saviem stāstiņiem, lūdzu, kā Jūs pārsteidzāt savus tuviniekus. Varbūt arī mums uzpeldēs kāda ideja, iedvesmojoties no Jums! ♥

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Jasmīniņš 6. decembris 2017 23:01

Šo īpašo paziņošanu šobrīd plānoju abiem bērniem (8g. un 5g.). Esmu atradusi ļoti skaistu ideju (pievienotajā foto ir cita pasūtījuma uzraksts)- uz ekleriem uzrakstīt "Mēs gaidām bēbīti!" . Bērniem būs gan gardumiņš, gan ilgi gaidītā ziņa!

avotinax 23. novembris 2017 12:08

Paziņošana par bērniņa gaidīšanu mums bija itin vienkārša, taču varu padalīties ar draudzenes stāstu.
Draudzene noorganizēja pārsteiguma fotosesiju. Itkā Lovestory, bet fotosesijas laikā ar fotogrāfa palīdzību un izdomāto pārsteigumu iepriecināja savu mīļoto ar to, ka gaida bērniņu. Viņas mīļotais līdz pārsteiguma brīdim pat nenojauta par to, ka gaidāms mazulis. Šo ideju Jūs arī varat apspēlēt. Piemēram izveidojot skaistas fotogrāfijas, rādot tās vecvecākiem un atrādāmo fotogrāfiju kaudzītē ievietojiet radošas bildes, kas liks nojaust, ka gaidāt mazuli.
Draudzenei fotosesiju un ideju palīdzēja realizēt www.fotostudijas.lv

Justin Williams 20. maijs 2017 23:37

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personiskie, tirdzniecības un biznesa aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 10,000 līdz € 100.000.000 eiro. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevējs nosaukums: Justin Williams
Aizdevēja E-pasts: unique2aal@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti ir jānosūta uz mūsu e-pastu: unique2aal@gmail.com lai iegūtu plašāku informāciju.

sandux 17. maijs 2017 15:26

Es izdomāju super variantu, bet man nesanāca izmantot. Iesaku uzdāvināt Anne Geddes puzli ar mazuļiem, tas būs pa īstam neaizmirstami, pie tam atgādinās par šo momentu visu turpmāko dzīvi;)
Man ir šāda jauna aizpakota puzle, 20 eiro, ja kāda vēlas, vesta no Vācijas. 500 gabaliņu.

ORIRE 30. marts 2017 10:38

Aizsūtīju sms ar sonografijas bildīti un uzrakstu ka 2017.07 tu būsi vēl lielāka vecmamma

crossonova 29. marts 2017 15:51

Saviem vecākiem ar otro e-pastā nosūtīju ko līdzīgu diplomam; " Apmācības kursu 1.mazbērns, veiksmīgi esat nokārtojuši, gaidīsim kursos 2.mazbērns no ....(datums/mēnesis/gads). Mamma uzreiz saprata, tētim 3x bija jāpārlasa :D

renaateC 29. marts 2017 15:47

Es saviem vecākiem uzrakstīju vēstules no mazā... sākās ar čau ome, opi. Te es - nezinu princis vai princese, bet esmu ceļā pie Jums, tikai vēl jāpaaugas līdz ieradīšos. Gaidīšu ar nepacietību tikšanos... un tādā garā. Un apakšā parakstijos kā xxx un savu uzvārdu :)

AndaFre 24. marts 2017 18:01

Saviem vecākiem bija mazliet bail paziņot, jo esmu vienīgā meita un vēl diez gan jauna tikko tik augstskolu beidzu un sāku strādāt, bet beigās uzņēma to ļoti labi paziņojām jau arī principā uz reiz kad biju pie ārsta apstiprināt grūtniecību. Lai paziņotu nopirku bodiju, mazas zeķītes un cimdiņus, ieliku dāvanu maisiņā un pasniedzu vecākiem, mamma saprata uzreiz tētis gan sākumā nesaprata bet daudz laika nevajadzēja. Tā kā vecāki dzīvo kopā ar manu vectēvu tad jau viņš uzzināja jau pirmajā reizē bet vecmāmiņai paziņoja mans tētis ka tagad būšot arī vecvecmāmiņa :)
Ar puiša vecākim bija vieglāk jo viņiem jau ir 5 mazbērni un tas viņiem likās pašsaprotami un nebija liela pārsteiguma. Paziņojām nopērkot kūku un braucot ciemos jo sen arī nebijām bijuši ciemos. :)
Tā kā esmu viena ģimenē tad vēl vienīgi paziņoju savai draudzenei kas man izpalīdzēja ar labiem kontaktiem jo pati ir ārste, bet puiša ģimenē ir vēl 3 māsas un brālis kas tika apzvanīti nekavējoties jo topošaos tētis bija varen priecīgs un arī draugi no viņa uzzināja jau man būdamai 7.nedēļā

ma_pu 24. marts 2017 17:48

Es mammai un māsai biju pasūtījusi fotokrūzītes, ar sirsniņu osiņas vietā, un kur bilde izgaismojas tikai ielejot karstu ūdeni. Mammai 1.skrīninga bildei bija uzrakstiņš - čau ome, un māsai -čau, mīļā tante ;) ne uzreiz pievērsa uzmanību bildei-bet pārsteigums pamatīgs ;)

zaakiits 27. februāris 2017 13:55

Mēs atkal visiem kam vajadzēja paziņot dāvināmām uz šampa pudeles uzlīmētu pirmā sonogrāfa bildi un otrā pudeles malā uzrakstu- vis-foršākajai omei utt. Visiem patika...jo ne visi uzreiz saprata kas uz pudeles virsū.

lindzuks 26. februāris 2017 20:14

Par bērniņa gaidībām ar draugu viņa ģimenei paziņojām ar kūku, kurai pa virsu bija uzliktas mazas kediņas, kas uztaisītas no cukura mastikas. Bildes gan man nav, jo priekos par paziņošanu pilnībā aizmirsās nobildēt.

DESMIT aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Populārākie bērnu vārdi 2017.gadā: Sofija un Roberts

Populārākie bērnu vārdi 2017.gadā: Sofija un ...

Kāpinām svētku sajūtu!

Kāpinām svētku sajūtu!

Baby Clemmy kluči

Baby Clemmy kluči

Gatavo un darbojies kopā ar viengadnieku

Gatavo un darbojies kopā ar viengadnieku

Uz Māmiņu Kluba Ziemassvētku eglīti - šogad jau četratā!

Uz Māmiņu Kluba Ziemassvētku eglīti - ...

20 idejas pašdarinātām Ziemassvētku dāvanām

20 idejas pašdarinātām Ziemassvētku dāvanām

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

10.12.2017.TV3: zīdaiņu peldes, gatavošanās Ziemassvētku eglītēm, lutināšanas programma

10.12.2017.TV3: zīdaiņu peldes, gatavošanās Ziemassvētku eglītēm, lutināšanas programma

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies