Gatavošanās bērniņa ieņemšanai!

19. Apr, 01:15 Topošā❤️ Topošā❤️

Sveikas mīļās topošās un esošās māmiņas! Ir pienācis tas skaistais brīdis, kad ar mīļoto plānojam Mūsu pirmo bērniņu. :)

Bērniņu plānojam ieņemt uz augusta mēnesi.

Esmu dzirdējusi, ka pirms grūtniecības jau kādu laiku nepieciešams lietot folijskābi, bet tākā internetā informācijas atšķiras un daudzviet jau ir novecojušas, vēlos jautāt jums māmiņām, cik ilgu laiku pirms bērniņa ieņemšanas būtu vēlams sākt lietot folijskābi?  Un pirms uzsākāt folijskābes lietošanu, jūs devāties pie ārsta  konsultēties? :)

Paldies jau iepriekš!:)

karamele123 karamele123 21. Apr 2018, 14:15

Mana daktere ieteica lietot folijskābi jau pusgadu pirms tiek plānots bēbīts,ieteica to lietot arī vīram.Labāk būtu aprunāties ar savu dakteri,varbūt ieteiks veikt analīzes,lai pārbaudītu hormonu līmeni

Cerībasstariņš Cerībasstariņš 19. Apr 2018, 10:08

Sveika! Lasot Tavu rakstu nevaru neuzrakstīt..arī mēs plānojām mazulīti..jau pagaišo gadu pavasarī gāju pie dakteres un teicu, ka vēlamies ģimenē bērniņu. Priekšā bija cits liels notikums tieši augustā, tāpēc ļoti neiespringām..baudījām skaisto vasaru..taču ar dakteri aprunājoties drošìbas pēc veicu padziļinātas analīzes (asins, urīna utt.). Pēc mūsu lielā notikuma augustā par brīnumu kā dāvana pieteicās mūsu bērniņš! Esam iesoļojuši trešajā trimestrī. 😀 tik ļoti gaidītais! ❤
Bet ne par to ir stāsts..es Tev silti iesaku pirms mēģinat, aizej pie dakteres..aprunājies..izstāsti visu..vienojaties par veicamajām analīzēm, noteikti pārbaudies..ne tikai folskābi lieto, bet pārbaudi kas Tev notiek ar progesteronu un HCG jo tas ir svarīgi, lai mazulītis kurš pie Jums atnāks turētos..ar analīzēm noskaidro kādā līmenī Tev ir progesterons. Es pārbaudīju pirms vairāk sākām par to domāt. Bija it kā virs vajadzīgās normas, taču vienalga lūdzu dakterei izrakstīt preperātus, lai to vēl paceltu. Un labi, ka tā..jo domāju, ka tas nostrādāja mūsu gadījumā. Jo vienreiz jau aiz neziņas bija iets cauri zaudējuma sāpēm.
Tāpēc, jā..noteikti pārbaudies, lai vienkārši arī pati zini kas ar Tevi notiek! Es vēl uz to laiku jau sāku lietot grūtnieču vitamīnus Pregnacare, kas arī nav slikti, jo visu ar pārtiku uzņemt nevaram. Nu tas tā. 😀
Tas tāds mans ieteikums, jo zinu kā bija pašiem. 😀
Lai Jums veicas un viss izdodas! 😀 un, lai sanāk sagaidīt skaistās ziņas par to, ka Jūsu mazulītis ir Jums pieteicies!