Lenne ziemas kombinezons - no kādiem grādiem?

29. Oct, 07:09 princesemince princesemince

Protams, zinu, ka katram bērnam tas būtu individuāli, taču varbūt internetā kāda ir skatījusi, ne tikai kombinezonu pildījumus, bet arī ieteicamās āra temperatūras katriem pildījuma gramiem.

Un interesētu arī pieredze - pie kādiem mīnusiem sākāt vilkt Lenne ziemas kombinezonus?

Mani interesē bikses ar 150g, jakai ir 330g (par jaku gan ir skaidrs, ka tai vēl 0 grādi ir stipri par ātru).

princesemince princesemince 29. Oct 2012, 11:11 taschinka

paldies, taschinka. apmēram tad jau ir, kā man iekšēji šķita - kad dienā būs stabili -5, tad ziemas bikses būs tieši laikā 😀

taschinka taschinka 29. Oct 2012, 10:39

Un 160g bikses -5 - -30

taschinka taschinka 29. Oct 2012, 10:37

200g

taschinka taschinka 29. Oct 2012, 10:37

Tikko atradu info par Huppa kombi 0- -20 grādiem

princesemince princesemince 29. Oct 2012, 09:00 yeljena

pavasarī jau kopumā pie tādiem pašiem grādiem kā rudenī ir vēsāks, tur nu noteikti vēl ar ziemas kombi var staigāt. savukārt, šobrīd tāds ļoti neriktīgs tas laiks - ļoti izteikta sajūta, ka sniegs neiederas.
ja nebūtu sniegs, noteikti vilktu tikai lietus bikses zeķubikses, par ziemas biksēm pat domas nebūtu. dēļ tā sniega (jo kājas var nosalt no ilgstošas gulēšanas sniegā) vien sliecos uz ziemas biksēm, taču, tā kā zeme ir absolūti nesasalusi, bažījos, vai ziemas bikšu materiāls ir domāts peļķēm un dubļiem.

princesemince princesemince 29. Oct 2012, 08:03

citi kombinezonus velk jau kopš septembra, bet nu citi īsti nav rādītājs 😃
gan jau ir kaut kādi ieteicamie grādi, kad tie apģērba gabali jāvelk, tikai nevaru atrast.

taschinka taschinka 29. Oct 2012, 07:58

Ir jāskatās,ja salst,tad jāvelk.Esmu redzējusi,ka citi jau labu laiku gan bikses gan kurta siltās.

princesemince princesemince 29. Oct 2012, 07:55

es savam pēdējās 2 nedēļas vilku Lindex lietus bikses, pagājušā nedēļā pat iedevu, lai sāk zeķubikses vilkt apakšā. tomēr nedēļas nogalē laiks nedaudz kļuvis vēsāks, tad nu domāju - vai jau ziemas bikses jāvelk? vai nav par ātru? gaidāmajā nedēļas nogalē jau atkal būšot mazie plusiņi, tad nu skaidrs, ko vilkt, bet šajā, ap 0 grādu temperatūrā un pie padziļāka sniega, esmu apjukusi.

taschinka taschinka 29. Oct 2012, 07:34

Parasti jaku sāku vilkt pirmo,jo tad arī plānās džinsa biksēs nav auksti.Pagājušā gadā bija Lenne,šogad gan Huppa,bet nu jau otro nedēļu velkam.Bikses velkam,kad jau zem -5 un dēls saka,ka auksti.