Iesakiet pret temperatūru!

karkac
karkac 19. oktobris 2012 19:24

Zīdu mazuli 2,5 mēneši. Man temperatūra kāpj un šobrīd ir jau 38,2. Māmiņas kuras ir bijušas tādā pat situācijā, kā jūs nositāt temperatūru?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
adetola 20. oktobris 2012 10:09

sorry parlasijos, es ar paracetamolu arstejos tada gadijuma bet isti jau laikam nevar te neko daudz dzert jo bernu baro ar kruti, vai piezvani savam g. arstam uzprasi tas ir labakais variants

geeiitte 20. oktobris 2012 08:44

karrkac Tu jautāji vai No svaigām aveņu lapām skaitās tēja?
Īstenībā skaitās, bet zaptīti vajag vai varbūt ir sald\etavā ogas sasaldētas. Tās ar derēs ļoti labi.

karkac 19. oktobris 2012 22:41

temp uzkāpa uz 39,2 iedzēru paracetamolu, tagad gaid' kas būs.

vabolīt bebim pirmais variants labs tas ir ieteikums no dakteriem otro variantu tagad varētu būt ka ļoti reti izmanto. Tagad iesaka bērnu izģērbt pilnībā un ļaut čučēt plikam, un tādā veidā dzesēt. Tas spirts tak nobendē viņam visu mikrofloru uz ādiņas, aizsargslānīti, to iespējams izmanto pilnīg galējos variantos.

kamēr rakstīju mērīju temp un pa stundu pēc paracetamola pieci grādi atkāpušies, drebuļi pārgājuši un sākusies pamatīga svīšana (segās neesmu satuntulējusies, guļu gandrīz plika , bez segas lai ātrāk dziest!)

kimuska 19. oktobris 2012 22:07

Dzeru paracetamolu, man palidzeja :)

paloma20 19. oktobris 2012 22:04

Bez bailēm var dzert Paracetamolu tas neietekmēs mazo, bet palīdzēs Tev pašai, es pati lietoju kad slimoju un zīdīju.
Lai veicas!!

vaboliitee 19. oktobris 2012 22:00

var norīvēt bērniņu ar istabas t ūdeni+apģērbt un likt gulēt vai norīvēt ar šņabi+apģērbt un likt gulēt.

Mammai upenes, karsta tēja, paracetamols. pati degu pie t 38 un drebu. no t38 nebaroju, ēdienreizes atslaucu,lai pienu nezaudētu,bērnam devu maisījumu. vēl jau tās pašas kompreses uz pieres var likt

karkac 19. oktobris 2012 21:56

Ja nemaldos, māmiņu skolā macīja daktere, ka 40 + grādiem, nevar mazuli pa tiešo barot! Piens pa kastu!

fegita 19. oktobris 2012 21:00

man kadreiz bija temperatūra 40, daktere ieteica ibuprofen, ļoti labi palīdzēja noņemt drudzi un bērnam nekas slikts nenotika:)

karkac 19. oktobris 2012 20:48

Nē sastrēguma man nav :)
vakar smuka diena bija un izdomāju laukos logus nomazgāt pusplika, vakar vakarā kakliņš sāpēja un aizgāja balstiņa prom, domāju štrunts, pēdējo reizi slimoju pirms daudziem gadiem! :D Kā ta, ja krīt tad jākrīt kārtīgi! :D

amorisita 19. oktobris 2012 20:29

pēc būtības nekas traks nenotiks, ja iedzersi vienu parasto Ibumetinu vai ko tādu. Iespējams, ka līdz bērnam nonāks tikai ļoti niecīga deva. Labāk izārstējies nekā mocies. Tas bērnam vēl vairāk kaitēs, ja mamma būs nekāda. Vēl esmu dzērusi parasto aspirīnu. Un kā jau te minēts - paracetamolu var (arī bērnu zāļu veidā Nurofenā).
A tu esi saaukstējusies, vai arī tev temp. ceļās dēļ piena sastrēgumiem? Tā arī mēdz notikt. Tad uzliec uz krūtīm kāpostu lapas un pēc iespējas biežāk dod bērnam krūti zīst, lai izzīž visus sastrēgumus laukā.

alexy 19. oktobris 2012 20:25

Mūs jūs varat sazvanīt no 9:00 līdz 23:00 darbdienās, sestdienās, svētdienās un svētku dienās pa maksas telefonu 90003200. Pakalpojuma cena ir 0.73 Ls/min (ieskaitot PVN ). Brīvdienu ārsts. Var arī uz ātrajiem piezvanīt, pajautāt, ko drīkst lietot :)

karkac 19. oktobris 2012 20:23

adetola man pašai tā temperatūra kāpj :D
Šobrīd zīdu mazuli tapēc nezinu ko dzert ja nu gadījumā tā temp kāpšana nerimsies pie 39.
Un ceru ka man te laukos kaut kas būs zāļu skapītī. Šobrīd neesmu Rīgā un pie aptiekas netikt! :D

Paldies geiitte! :) No svaigām aveņu lapām skaitās tēja? :D

adetola 19. oktobris 2012 20:17

nurofenu man labi temperaturu nosita un vel + paracetamola sveces, bet man pashai nepatik bernam dibenu mocit un vinam ari prieka nekada tadel labak izvelos nuforenu tik mazam

geeiitte 19. oktobris 2012 20:12

Tu vari lietot paracetamolu.
No dabīgajem (dabas veltēm) ļoti laba būs dzērvene un avene. Esmu pati ar dzērveļu(mājas zapte) palīdzību nepilnu gadu atpakaļ tikusi galā ar temperatūru 39.2 Aveņu zapti biju lietojusi jau senāk bet kad gaidīju vēl bērniņu un biju saslimusi ar t.39.9 vēl tad līdzēja ķermeņa smērēšana, bet diemžēl neatceros vairs ar ko.
Zaptes liku klāt tējās. Tās dienā izdzēru litrus 4.
Veseļojies.

karkac 19. oktobris 2012 19:24

Zīdu mazuli 2,5 mēneši.
Man temperatūra kāpj un šobrīd ir jau 38,2.
Māmiņas kuras ir bijušas tādā pat situācijā, kā jūs nositāt temperatūru?

Tagi

SEPTIŅI aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Vai alerģiju var iegūt no jau sen nogaršotā un sajustā?

Vai alerģiju var iegūt no jau sen nogaršotā un sajustā?

Kāda ir Tava bērna BRĪNUMU ISTABA? Padalies un smelies jaunas idejas!

Kāda ir Tava bērna BRĪNUMU ISTABA? ...

Piedalies pētījumā par Māmiņu Kluba 2014.gadā dzimušo mazuļu vārdiņiem

Piedalies pētījumā par Māmiņu Kluba 2014.gadā ...

Viss, kas jāzina par rotavīrusu

Viss, kas jāzina par rotavīrusu

Rūpes par neiznēsātu bērniņu

Rūpes par neiznēsātu bērniņu

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

19.10.2014.TV3: droša piesaiste dvīnīšiem, sirdspuksti gaidību laikā, droša vide bērniem

19.10.2014.TV3: droša piesaiste dvīnīšiem, sirdspuksti gaidību laikā, droša vide bērniem

PABALSTI Jaunajām māmiņām: atbild VSAA

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu sagaidot, pirmais nav sasniedzis 2 gadu vecumu?

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu ...

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus pabalstus saņemsim pēc bērniņa dzimšanas?

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus ...

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs izmantot bērna kopšanas atvaļinājumu vienlaicīgi

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs ...

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un māmiņalga?

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies