Kad beidzam barot ar kruti

dadzisradzis
dadzisradzis 24. septembris 2012 12:45

Sveikas, vai jusu mazulu uzvediba mainijas kad beidzat barot ar kruti? Man maza ir loti mainijusies, it seviski kad ejam cucet,jo vinu tagad nolikt gulet ir looti gruti, pirms tam aizmiga edot kruti. Tagad blausana ir katru vakaru:(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
karina25 24. septembris 2012 15:28

nu man ari pec gada tikai paradijas. noslidejam no temas :)

dadzisradzis 24. septembris 2012 15:21

Man sakas kad mazajai bija 1gads, un tapat turpinaja est;)

karina25 24. septembris 2012 14:47

bus japamegina . ;) aa un vel runajot ka ari mr laika berns var atteikties no kruts jo piens paliekot rugts, man tikai tagad atsakas atkal vinas, bet vinai pienins tapat garso, :)

dadzisradzis 24. septembris 2012 14:40

karina25 es masai kad vina man ieteice teicu,ka nekad muza ta nedariisu, bet re kaa sanaaca:(
Vnk nebija vairs iespejamsnormali eksisteet:D man nogurums jau kaa grutniecei normaals veel sikaa pie katra mazaakaa sikumina ,kas vinu neapmierina breeca peec mammas ammas, tetis visp vinu nevareja nomierinaat, mums abam pedejos menesus taa kruutseesana driizaak mociibas bija.... Bet nu nenozeloju,ka tik ilgi baroju,jo visas slimibas tika vieglak paarnestas. 2reiz pielipa vedera viiruss no lielaakiem radiniekiem un mazajai vini bija stipri vieglaakaa formaa nekaa piem. man.
Vel nedaudz domaju par to,ka strauji partraucu barot, bet ne reizi neatslaucu pienu, kruutis nesaap, ir nedaudz mazaakas palikusas,bet tas normaali laikam . Es tikai uztraucos,lai man piens uz otro beerninu saglabaajas:o

karina25 24. septembris 2012 14:33

nopietni, man masas draudzene to pasu ieteica, es tik nosmeju bus japamegina, :D

dadzisradzis 24. septembris 2012 14:24

Nu man ta metode tada nezeliga bija kaa atradinat:( biju izmeginajusi visaadi, tad nu beigas izlidzejos ar sinepem, 3reizes pagarsoja un viss, amma palikusi veca un vairs nav garsiiga...

karina25 24. septembris 2012 14:21

man meitai ari 1 gadins tikai,es gribu beigt puposanos,bet meita nav tam gatava,pudeli ari nenem. Nu nekas, gan pienaks ari mans laiks kad beigsim. ar vecako meitu vispar problemu nebija, kruti nonemu 6men.,jo paliku stavokli.

ince44 24. septembris 2012 14:09

mēs beidzām 1.7g var teikt gandrīz identisķi stāstiju kā antrux118 tikai mums nav brālis:D Un arī vienā vakarā vairs nedevu biku pačīkstēja un viss tik vēl tagad kaut ir pagājuši 2 mēn tāpat biezi noglāsta pupu caur naktskreklu kad ejam gulēt un saka ata ata pupa vai ne ne pupa :D

princesemince 24. septembris 2012 14:05

man puikam nekas nemainījās uzvedībā, jo viņš pats atteicās no krūts.

antrux118 24. septembris 2012 14:03

es savejo atradinaju no pupa kad bija gads un 10men.. Tas viss kopa aiznema kadas 3ned... Vislaik stastiju ka pups ir vecs,ka tetis un braalis arii need pupu ka pups fuj utt.. Tad vienaa vakara vairs nedevu un viss.. Mazliet pacikssteja,tad noskaitija teetisneeds pupu,baalis need pupu,vecmamma need pupu?.. Un aizgaaja guleet.. :D tagad 2,2gadi un ari kad iekapj gultaa prasa uudeni,no saakuma es devu bet tad ari sapratu ka tas ir tikai uzmanibas pieversnai tapec parasti izliekos ka gulju un tad vairs neko neprasa :D

dadzisradzis 24. septembris 2012 13:30

mammiite es jau dotu ja vina eestu:) vakar dzeramo izleja pa visu gultu un breeca talak,ka grib est:(
amorisita,tev mazaa arii apeda ko tu vinai devi? man maza piem. vakar apeda divas veselas kartupelu pusiites cepeskraasnii ceptas:o +jaa dzer arii uudeni diezgan daudz pirms aizmieg.

amorisita 24. septembris 2012 13:22

šitā ēšana pirms miega nav tik daudz dēļ izsalkuma, cik dēļ uzmanības pieprasīšanas. Man arī meitai ap 2,5 gadiņiem bija mode gultā ielīst un tad prasīt maizīti, cepumiņu, padzerties utt. Sākumā devām, bet tad sapratu, ka tā ir tikai uzmanības piesaistīšana. Tagad (2,9 g) iztiek vairs tik ar ūdens padzeršanu gultiņā). Tas viņai kā tāds rituāls ir iegājies.

24. septembris 2012 13:13

nu tad lai arī to jogurtu ielepsē pirms pirms gulēšanas kaut vai 10 vakarā. :)
vai arī piemēram dzeramo jogurtu iedod.
man arī vecākā meita jogurtus neēda līdz 2 gadu vecumam, kad ieraudzīja, ka dodu māsai (ap 9 mēn vecumu) un māsa ēd, tad arī vecākā sāka ēst jogurtu, bet ēd nu tā pašvaki, jo viņai patīk, kad ir ko uz zoba uzlikt, tādas pļuriņas viņai negaršo kopš neēd blendētu. tāpēc parasti jogurtam pieberu rozīnes, riekstus vai sausās brokastis.

dadzisradzis 24. septembris 2012 13:09

mammiite12 es jau censos lidz21:00 vinai piedavat iitin visu iespeejamo iet cuceet ap22;00, bet tikuntaa gultaa blaus,ka grib eest. Diivainaakais jau,ka vakaraa un no pasa riita jogurtu piem. nekad neediis, bet tagad smuki seez pie galdina un lepsee ieksaa.:D

24. septembris 2012 13:04

nu ja neēd neko vieglu, tad pāris stundas līdz gulētiešanai lai paēd normālu pārtiku, cik jau gribēs.
man sīkās arī kotletes pirms miega var iegrauzt, ja nebūs apetītes uz putru. :D neko sliktu tur nesaskatu. :)

24. septembris 2012 13:01

pēdējo reizi ēd ap 20 - 21, gulēt ejam ne ātrāk kā 22 un ne vēlāk kā 23.30. no rīa pieceļoties arī paiet kādas 30 min- stunda, kad sāk abas prasīt ēst.

dadzisradzis 24. septembris 2012 12:59

Nu man daudz problemu laikam:D bet vina maisijumu nekad nav eedusi, ari parasto pienu nedzer, ja nu 1nu malcinu no manas kruuzes. putras need, tadel man ta gruti,jo vina tik velu grib est,bet neko tadu vieglu need:( Vakar eda vakarinas gatavotos kartupelus, aizvakar tetis omleti uzcepa, nedomaju,ka vinai pirms miega tada partika baigi nak par labu....

dadzisradzis 24. septembris 2012 12:57

amorisita man mazaa knupi vispar nenem, intereses pec pakosla kad atrod,bet tas arii viss. Pirmas naktis ari tetis midzinaja,bet tagad nedod dievs vins meginas vinai pieskarties: kliedz,sit un gruz prom:(

amorisita 24. septembris 2012 12:55

kad beidzu barot ar krūti, tad kādus pāris mēnešus pirms miedziņa devu meitai pudeli ar piena maisījumu. Vakariņas bija ~20:30 un miega pudele ~22:00. Cik nu gribēja, tik izēda (parasti ap 40-60 ml) un tad ar pilnu punci miga ciet.

amorisita 24. septembris 2012 12:54

mums arī bija tā problēma, kad aizmiga pie pupa. Bet tad es sāku ar to, ka mācīju gulēt bez pupa - ar knupi vai arī tētis midzināja. Tā laika gaitā viņa man iemācījās aizmigt pati un līdz ar to pups (kurš vairs bija palicis tik kā rituāls miedziņam) atkrita pats no sevis. Tas viss aizņēma pāris mēnešus. Pupošanos beidzām 1,2 gadu vecumā, jo redzēju, ka pie pupa meita vairs neaizmieg un viņam tas vairs nav vajadzīgs.

dadzisradzis 24. septembris 2012 12:53

Nu meitai jau ir 1,5. Jau sen negribeju vairs barot, bet tiklidz meginaju atradinat sikaa vispar atteicas no partikas, un arste visu laiku ieteica veel nogaidiit... Tagad esmu stavokli un vnk tas bija pamudinaajums rikoties atri. Atradinaju 3dienu laika. 3naktis apm. raudaja nakti,jo bija pieradusi est,bet tagad pat vairs neko man nemeklee, reizeem vel krutis apmiilo,bet vairs nesaka amamamam, vairs nebaroju gandriz 2ned. Un cik ilgi pirms guletiesanas jusu mazie pedejo reizi paed? man sika kaa gultaa taa pilna balsii blauj,ka grib eest. tas pats no riita, man jau jabut sagatavotam edienam 7:00 kad celas savadak taada blausana:O

24. septembris 2012 12:49

tā bļaušana būs kādu laiciņu, 2 nedēļu laikā vajadzētu meitai pierast aizmigt bez krūts. es gan beidzu barot 10 mēn vecumā un pa 3 naktīm mazā saprata, ka krūts nebūs ne pie aizmigšanas, ne pa nakti. tagad jau 2 mēnešus naktīs vispār nedzer ne tēju ne maisījumu, guļ visu nakti, aizmieg gan blakus vēljoprojām uz nakti.
visādi citādi palikusi pat mierīgāka.

hermii 24. septembris 2012 12:48

Kāpēc beidzāt barot ar krūti? Man mazajam nu jau arī tūlīt gads un viss vēl priekšā..

dadzisradzis 24. septembris 2012 12:45

Sveikas, vai jusu mazulu uzvediba mainijas kad beidzat barot ar kruti? Man maza ir loti mainijusies, it seviski kad ejam cucet,jo vinu tagad nolikt gulet ir looti gruti, pirms tam aizmiga edot kruti. Tagad blausana ir katru vakaru:(

Tagi

Sper pirmos solīšus kopā ar Huggies® Pants!

Nesteidziniet un nesalīdziniet bērnus

Nesteidziniet un nesalīdziniet bērnus

Mazā staigātāja enciklopēdija: sēdēšana

Mazā staigātāja enciklopēdija: sēdēšana

Ko vasarā mazulim vilkt kājās?

Ko vasarā mazulim vilkt kājās?

FOTO: Pirmās attīstošās rotaļlietas

FOTO: Pirmās attīstošās rotaļlietas

Dažādie pārvietošanās veidi rāpošanas procesā

Dažādie pārvietošanās veidi rāpošanas procesā

Ceļo vasarā kopā ar Māmiņu Klubu: vasaras gids

Kļūsti par projekta "Vasaras gids 2014" dalībnieku!

Kļūsti par projekta "Vasaras gids 2014" dalībnieku!

Salmu muzejs Tukumā

Salmu muzejs Tukumā

Viduslaiku sapnis divatā Jaunpils pilī piepildījās

Viduslaiku sapnis divatā Jaunpils pilī piepildījās

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Ieripojot 30.nedēļā un ticot zīmēm

Ieripojot 30.nedēļā un ticot zīmēm

Māmiņu Klubam septembrī 10 gadi! Uzdāvini mums Facebook lapā 10'000 'LIKE'!

Māmiņu Klubam septembrī 10 gadi! Uzdāvini ...

Iepazīsties: Piektdienas blogere Liena

Iepazīsties: Piektdienas blogere Liena

SUPERBĒBĪTES māmiņa: Mūsu soļi pirmajā dzīves gadā

SUPERBĒBĪTES māmiņa: Mūsu soļi pirmajā dzīves ...

Lai mazuļa ienākšana nav bezjēdzīga cīņa ar drēbju kaudzēm

Lai mazuļa ienākšana nav bezjēdzīga cīņa ...

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

27.07.2014.TV3: osteopātija, rotaļlietas jaundzimušajam, zobu feja

27.07.2014.TV3: osteopātija, rotaļlietas jaundzimušajam, zobu feja

PABALSTI Jaunajām māmiņām: atbild VSAA

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu sagaidot, pirmais nav sasniedzis 2 gadu vecumu?

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu ...

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus pabalstus saņemsim pēc bērniņa dzimšanas?

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus ...

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs izmantot bērna kopšanas atvaļinājumu vienlaicīgi

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs ...

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un māmiņalga?

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies