ziemas zābaku izmēra izvēlēšanās

06. Sep, 08:09 princesemince princesemince

sāku jau plānot ziemas zābaku iegādi bērnam, tikai nu esmu apstājusies pie izmēra izvēles. ir pagājušā gada veiksmīgā pieredze, bet šogad jau būs savādāk, tā kā kāja jau vairs tik ļoti neaug. stastistika šāda: - 12 līdz 18 mēneši: izauga par 2,5 izmēriem; - 18 līdz 24 mēneši: izauga par 1,5 izmēru; - 24 līdz 30 mēneši: izauga par 1 izmēru jāizdomā, cik daudz varētu izaugt no 30 līdz 36 mēnešiem. šobrīd 26.izmēram ir neliela rezervīte, bet 25.izmērs ir par mazu, tā ka varētu teikt, ka ir 25,5.izmērs. filosofēju, ka ar 27.izmēru vajadzētu pietikt. pagājušā gadā, kad bija pusotrs gads, nopirku ar 2 izmēru rezervi, pirku septembrī un aprīlī zābaks derēja precīzi. kāda pieredze mammām, kurām jau ir 3 gadīgie bērni? cik strauji izmērs palielinās?

princesemince princesemince 21. Sep 2011, 20:17

man vakar arī mājās ienācās Kuoma - pirku 27., pagaidām neesmu mērījusi, bet uz skata izskatās, ka būs baigi OK. es pasūtīju Anttilā - sanāca Ls33,40 ar piegādes izdevumiem.

taschinka taschinka 09. Sep 2011, 19:28

Pagājušā gadā dēlam bija 27 izmērs kājai,zābakus nopirkām 29 izmēra.Šogad dēlam ir 28 izmērs kājai,bet dažas kurpes jau velk 29 izmēru.Un pagājušā gada zābaki vēl šogad der.
Viss atkarīgs protams no katra zābaku,apavu modeļa.

princesemince princesemince 09. Sep 2011, 18:51

amorisita, 25.izmērs ir uz 16cm.
kad savam pagājušā septembrī (tad bija pusotrs gads) pirku 25.izmēru, tad bija stabils 23., bet biju sākusi jau vilkt 24.izmēru. pēc cm pēda tad bija 14.

princesemince princesemince 09. Sep 2011, 16:38

amorisita, man gadījā tā, ka es pie kaut kādiem -5 grādiem uzvilku vilnas zeķi uz zeķubiksēm, kaut kā šauboties, vai tas zābaks nekritīs nost, jo bija rezerve. rezultātā bērnam izsuta kāja! vienos pašos zābakos kāja nesūt pat pie +10 grādiem... reāli tas iekšpuses materiāls ir pietiekams, lai ar kokvilnas zeķubiksēm pietiktu - nesvīst un nekarsē, arī, protams, nesaldē. jā, varbūt pie -20 grādiem kāja ir bijusi vēsāka, bet tāpat ir gadījies, ka normāli nopakota kāja auksta - vienkārši sagadījās 😀

princesemince princesemince 09. Sep 2011, 16:18

vēlējos www.babyland.lv pasūtīt Kuoma zābakus - neskatoties, ka piegāde no 22.septembra, vairāku izmēru vairs nav. nākošā lētākā vieta pēc cenām ir Anttila, jācer, ka saņemsim savu vajadzīgo izmēru - izšķīros par labu 27.

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 13:45

o, tiešām arī Anttila parādījušies, pagājušā nedēļā vēl nebija 😀
www.babyland.lv gan pagaidām izskatās vispievilcīgākā cena - es jau atkal uz melnajiem, nevajag nekādus rakstainos.

gan jau ir kāds, kuram arī negatīva pieredze ar Kuoma ziemas zābakiem. kamēr man vēl tādas nav un kamēr varam tos atļauties, pirkšu. kamēr nebija vēl nekur parādījušies uz gaidāmo ziemas sezonu, jau biju nolēmusi, ka varētu bērnam iegādāties arī lietotus, tā kā redzēju, kādi izskatās 1 sezonu lietoti zābaki 😀

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 13:35

pagājušā gadā pirku Antilla - ar visu piegādi sanāca ap 35 latiem (pēc tam izdevīgi pārdevu, jo šos zābakus 1 bērns nostaigāt nevar, vizuāli principā paliek nemainīgi, tikai par to mitrumizturīgo membrānu var padiskutēt, taču nevarētu teikt, ka vispār šo savu labo īpašību zābaki zaudē). šogad meklēju pa internetveikaliem, kuri tirgo šos zābakus. pagaidām principā esmu meklējumos.
šeit ir viens no šiem veikaliem, tikai cenas nedaudz par augstu: http://www.shop-24.lv/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=50&Itemid=100001&lang=en
lētāk ir www.babyland.lv, bet tur piegāde tikai septembra beigās tiek plānota.

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 13:27

svetina, manam bērnam viņam pirktie jaunie Kuoma zābaki, staigājot pa peļķēm, ūdeni cauri nelaida. kā jau rakstīju, kad jau visu ziemu staigāts, tad pie lielas ūdens slodzes kāja pavasarī mitra kļūst, bet ne slapja, taču ne jau visi bērni cenšās pa peļķēm peldēt ar visām četrām, kā to dara manējais 😃 ja ir tāds vidusmēra bērns, kurš tikai reizumis peļķē iekāpj, tad būs OK. papildus tam jāņem vērā fakts, ka tie ir ziemas zābaki, nevis gumijnieki - no staigāšanas pa sniegu kājas toč slapjas nekļūst!!!

06. Sep 2011, 13:22

un tiesam tie kuoma nelaiz udeni cauri

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 13:19

susiite, jā, pirkšu atkal Kuoma. varbūt ir kaut kas vēl labāks, bet eksperimentēt negribu 😀

aniya, Kuoma nelaiž cauri mitrumu pat tad, ja caur peļķēm laiž 😉 gan uz sezonas beigām tā mitrumizturīgā membrāna nav vairs tik superizturīga, tā ka pavasara palos, ja staigā pa peļķēm, kas pāri potītei un ilgstoši, viegli mitras pēdas var būt, taču aukstas gan nē.

06. Sep 2011, 13:04

nu ja

06. Sep 2011, 13:03

nu ja

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 13:02

es pirkšu tos pašus zābakus, ko iepriekš, ar ko ir laba pieredze un kam neko vairāk par zeķubiksēm nevajag 😀 tāpat šos ziemas zābakus var vilkt jau oktobrī un kāju neizkarsē.
it kā tā pieredze ar "ļoti laicīgu" zābaku pirkšanu man ir pozitīva, tikai nav pārliecības, ka arī šogad vajag 2 izmēru rezervi. staigāt jau staigāja stabili, tikai muļķīgi būs, ja līdz ziemas beigām tā arī tā rezerve vēl paliks.

06. Sep 2011, 12:50

nu ja tur jau ta lieta vel ar kadu zekiti velk ar planu vai jau biezaku ja velk

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 12:45

manam tāpat ir ar vasaras 25.izmēra apaviem - tā kārtīgi līdz galam un vēl iespiežas. bērnudārzam ir 26.izmēra sandales - tām nedaudz ir rezerve, tāpat arī ar āra apaviem, kam 26.izmērs. es atkal sliecos vairāk uz ziemas apaviem, kam 27.izmērs, bet vai pietiks? it kā jau būtu jāpietiek, skatoties uz to augšanas dinamiku.

06. Sep 2011, 12:40

man ta pati problema paslaik ari domaju kadu labak nemt paslaik nesajam 26 izm uz zandalem nezinu kuru labak nemr 27 vai 28izm zabakiem

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 08:42

pārmērīju tā nopietnāk, nevis aptuveni - tomēr ir mazāk nekā iepriekš rakstīju, vien 16 centimetri. to puscentimetru būšu izdomājusi 😃

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 08:38

uz papīra neesmu mērījusi, bet pēc pašas pēdas mērīšanas sanāk +/- 16,5cm.

princesemince princesemince 06. Sep 2011, 08:09

sāku jau plānot ziemas zābaku iegādi bērnam, tikai nu esmu apstājusies pie izmēra izvēles. ir pagājušā gada veiksmīgā pieredze, bet šogad jau būs savādāk, tā kā kāja jau vairs tik ļoti neaug. stastistika šāda:
- 12 līdz 18 mēneši: izauga par 2,5 izmēriem;
- 18 līdz 24 mēneši: izauga par 1,5 izmēru;
- 24 līdz 30 mēneši: izauga par 1 izmēru
jāizdomā, cik daudz varētu izaugt no 30 līdz 36 mēnešiem. šobrīd 26.izmēram ir neliela rezervīte, bet 25.izmērs ir par mazu, tā ka varētu teikt, ka ir 25,5.izmērs. filosofēju, ka ar 27.izmēru vajadzētu pietikt.
pagājušā gadā, kad bija pusotrs gads, nopirku ar 2 izmēru rezervi, pirku septembrī un aprīlī zābaks derēja precīzi.
kāda pieredze mammām, kurām jau ir 3 gadīgie bērni? cik strauji izmērs palielinās?