zeķubikses Superlats veikalos

28. Jun, 04:40 princesemince princesemince

ievēroju, ka šajos veikalos tiek pārdotas arī bērnu zeķubikses. protams, cena vilinoša pret tradicionālajiem 3 latiem par pāri :) bet kā ar kvalitāti? nav kādai māmiņai pieredze? vīles neatnāk vaļā pēc pirmās valkāšanas reizes?

princesemince princesemince 13. Feb 2012, 12:21

es Maximā kaut kādu iegādājos. pirmajā reizē īsti nesapratu, kā labāk lietot, bet jāatrod tāda zeķubikšu "pozīcija", kur tas aparātiņš labi tiek klāt, tad arī neizrausta diegus. man gan tādas galīgi sabumbuļojušās zeķubikses aizņem ap 40min kārtīgi notīrīt. es aiz sajūsmas, ka tiešām strādā, visas vecās mājas zeķubikses attīrīju 😃

princesemince princesemince 13. Feb 2012, 12:00

tad es Tev arī iesaku izmēģināt to bumbuļu noņēmēju. gan laikam tas kaut kā saīsina zeķubikšu mūžu kā tādu, no otras puses - vismaz bez bumbuļiem 😃

princesemince princesemince 13. Feb 2012, 11:06

es jau laikam atkal tikai varēšu vainot savu veļasmašīnu, bet man puikam absolūti visas zeķubikses apmēram pusotra mēneša laikā ir jāmaina 😃 vienkārši paliek par īsu. labi, nevainošu veļasmašīnu, bet bērnam kājas stiepjas. tagad, pērkot 110/116.izmēru, izskatās, gan kādu laiku jau derēs. tad nu, atzīšu, ka katru mēnesi, pusotru 7 jaunu zeķubikšu pāru iegādei tomēr meklēju nedaudz lētākas iespējas kā Ls2 par pāri. pretējā gadījumā zeķubikses izmaksā dārgāk kā apģērba iegāde.
tādēļ aizsāku šo diskusiju par Superlata zeķubiksēm, kas, izrādās, nemaz tik sliktas nav.

princesemince princesemince 13. Feb 2012, 10:28

esmu secinājusi, ka manam bērnam Auroras un Superlata zeķubikses nobumbuļojas vienlīdz ātri, laikam būs jāvaino veļas mašīna 😀
bet esmu atradusi savu variantu, kā ar šo bēdu cīnīties - vienkārši nopirku to aparātiņu, kas noņem bumbuļus, līdz ar to jebkuras (arī lētās) zeķubikses turpina būt vizuāli glītas pat pēc n mazgāšanas reizēm.

mīnuss Superlata zeķubiksēm tik tiešām ir tas, ka dupša daļa īsa. ja bērnam ir apaļāks dupsis, tad ir pagrūti nodrošināt, lai mugura nav plika, vai arī jālieto vecie labie bodiji (interesanti, kā trīsgadnieks uz poda tad pats aizies 😃 ) 😉

princesemince princesemince 21. Sep 2011, 20:19

mjā, Rīga ir Rīga - biežāk akcijas sagadās. ai, novalkās nopirktās Superlata zeķubikses par latu pārī un būs labi. kokvilnas īpatsvars tāds pat kā citās 😀 un, jā, kā jau talysia rakstīja - nav arī problēmu pēc izmazgāšanas. par izmēriem - jāskatās. manam tas izmērs 98/104 ir ļoti labs, nedaudz ar rezervi. piemēram, Maximā jāpērk 110/116, lai tāpat derētu.

princesemince princesemince 19. Sep 2011, 21:06

nu, jā, es jau bērnudārzam arī vienbrīd apsvēru domu par humpīšiem, bet meklējamais izmērs ir katastrofāls.
es tiešām līdz šim tādas normālas zeķubikses esmu redzējusi vien par 3 latiem, neskaitot atlaižu laikos. Maxima X tiek tirgotas tādas ļoti cietas, bērnam varbūt vienalga, bet man gribas ko mīkstāku 😀

princesemince princesemince 19. Sep 2011, 20:55

o, interesanti, jāpapēta 😀

jāsaka gan, ka pagaidām jau neesmu vīlusies arī tajās Superlats zeķubiksēs 😉

princesemince princesemince 19. Sep 2011, 20:50

Maximā esmu pirkusi, bet nu... ja godīgi, tad tās Superlats zeķubikses man patīk labāk. mums gan ir Maxima X, zinu, ka Maxima XX un XXX tiek piedāvātas daudz vairāk dažādu zeķubikšu.

princesemince princesemince 19. Sep 2011, 20:27

pastāsti, kur var iegādāties LV ražojumu par 2 latiem - tiešām būtu nozīmīga informācija 😀

princesemince princesemince 19. Sep 2011, 15:16

nav ne vainas zeķubiksēm - pat pēc izmazgāšanas nesaveļas, kā man bijusi slikta pieredze ar Jysk. arī izmērs ir atbilstošs tam, kas uzrakstīts 😀

princesemince princesemince 28. Jun 2011, 16:57

es atkal noskatījos, ka tā dupša daļa riktīgi īsa 98/104cm izmēram 😃 ja būtu jāvelk pampers, tad diez vai virsū derētu. iespējams, kad reāli uzvelk, tad kaut kā pastiepjas, ka tas man tikai "uz skatu" likās.

princesemince princesemince 28. Jun 2011, 16:40

ievēroju, ka šajos veikalos tiek pārdotas arī bērnu zeķubikses. protams, cena vilinoša pret tradicionālajiem 3 latiem par pāri 😀 bet kā ar kvalitāti? nav kādai māmiņai pieredze? vīles neatnāk vaļā pēc pirmās valkāšanas reizes?