Valmieras dzemdību nodaļa

lacenite88
lacenite88 22. maijs 2010 19:48

Vai ir kāda jaunā māmiņa kas ir dzemdējusi Valmieras slimnīcā. Kāds ir personāls kāda attieksme, nju vienvārdsakot kā jums gāja?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
radiOGA 19. marts 2014 12:09 lindeens

Ar kuru vecmāti Tev bija līgums par ūdensdzemdībām? Vai arī bez līguma?

15. jūnijs 2010 19:21

Ok,princesiite,tad gaidu kādu ziņu no Tevis.

aljoo 15. jūnijs 2010 15:19

Nav jau tālu, bet, ja pirmo reizi svešā pilsētā, tad var likties ļoti tālu :) Man draugs, kad pirmo reiz aizvedu uz savu dzimto pilsētu Valku un pa ceļam arī Valgu, teica, ka liekoties baigi lielā pilsēta :D bet tas viss tikai tapēc, ka sveša vieta ;)

Ja esi jau bijusi, tad gan viss būs ok ;) Kaša - ideāla daktere, pieņēma dzemdības manai mammai, kad dzimu es un arī manai māsai 4 gadus atpakaļ. Kā arī bija mana pirmā ginekoloģe - ļoti patika šī dakterīte.

adriaana 15. jūnijs 2010 14:28

ES UZINASU KAD MANA DRAUDZENE BRIVA UN TAD SARUNASIM LAIKU KAD UN KUR TIKTIES OK/

adriaana 15. jūnijs 2010 14:27

ALJO man ieteica labak runat ar pasu kasas dakteriti....:) un nav jau nemazam tik talu jaiet uz to l;ielo maju.;) pars reizes ar draugu agrak gajam vinai garam.:D
mja pasi gan neaizmirst.;) MAMMA

aljoo 15. jūnijs 2010 13:26

Princesīte, apjautājies savai dakterei, viņa tev visu sīki un smalki izstāstīs. :o)

Heh, Valgas slimnīcā jau nu neapmaldīsieties :) galvenais tikt līdz viņai un tālāk jau atradīsiet. Neaizmirstat pases ;) Gadās reidi pie robežas, kad var pajautāt dokumentus.

15. jūnijs 2010 12:36

Princesiite,esmu no Valmieras

adriaana 15. jūnijs 2010 12:17

asins analize pie gimens arsta jataisa,ja?!:)

adriaana 15. jūnijs 2010 12:16

jautajums mamma-draugiem.lv esi/
ja ja tad samekle mani un uzaicini Mairita Antēna(21gads)

adriaana 15. jūnijs 2010 12:15

mamma no kurienes tu esi?:))
es sarunasu ar savu draudzeni lai vina nak lidz un parada kur ta kasa atrodas,bus drosak iet uz to traki lielo slimnicu vismaz neapmaldisimies.:D
tas varetu but kaut kad pa nakosnedelu...uj laikam velak,jo tad tak svetki sakas.tad moska pec svetkiem,vai ari nakosnedel pirmdien vai otrdien.

adriaana 15. jūnijs 2010 12:13

mans coms laikam vispar to sen nav darijis!:))
es aju gan gribetu lai draugs man ir lidzas lielaja dioena,bet tad redzes ka vinam bus ar darbu.:)
ta tad jauztaisa vinam rengens un asins analizes.:))

14. jūnijs 2010 22:43

Esmu gatava doties apraudzit un izzinat Valgas slimnicu jebkura laika;)

14. jūnijs 2010 22:14

Man virs noteikti nepiedalisies dzemdibas,ta ka man rupes un domas par to,ko vajag vinam,ja gribetu piedalities,atkrit:)

aljoo 14. jūnijs 2010 16:05

ā un vēl, par rentgenu, mana daktere teica, ka "tētim" rentgens tāpat jāuztaisa un arī asins analīze jānodod tuvāk dzemdību laikam, ja viņš to nav darījis pēdēja gada laikā.

aljoo 14. jūnijs 2010 16:02

princesiite - nu arī 20 kronas dienā noteikti sanāks lētāk nekā maksa par ģimenes dzemdībām un istabiņu Latvijā :D 20 kronas = nepilns lats, uzskatu, ka tas ir ļoti, ļoti maz. Ja ir savs transports un pārliecība, ka tur būs labāk, tad tik jālaiž ;)

adriaana 14. jūnijs 2010 13:36

mamma es tev pilniba piekritu.:))

adriaana 14. jūnijs 2010 13:34

es gribeju teikt rengens....:D laikam kartigi pamodusies nebi\iju.,:D

14. jūnijs 2010 11:18

Es ari nemitigi domaju par dzemdesanu Valga,varbut ar kadu maminu varam kompanija kadu dienu aizbraukt uz turieni un apskatit visu un izjautat par visu kas un ka???????

adriaana 14. jūnijs 2010 08:26

mana ginekalogite VIJA BATALAUSKA sacija ta ka tagad ari valga ir jamaksa,ka nav vairs bez maksas pat ari tad ,ja tev ir ta kartina uztaisita(vina ir vajadziga obligati)-EVAK...
Bet ta ari es nesapratu vai tas 20KRONAS jamaksa par katru pavadito dienu vai par visu kopa....?!
un ja man ari ar to krievvalodu ne mu.... ne beeee!!!!!:D ta nu ir sanacis....:)
mana draudzene tur dzemdeja un vina teica ka tur esot loti forsi un pretim nakosi arsti!es ari domaju tur dzemdet.
ja un vel kas,ja darugs vai virs piedalas dzemdibas par to neesot vispar jamaksa ti vinam jaiziet ultrasonografija un vis....TAPEC ARI LAIKAM ESAM NOLEMUSI DZEMDET IGAUNIJA.

lindeens 11. jūnijs 2010 08:16

Sveikas meitenes, Mēs ar otro mazulīti bijām Valmierā uz ūdens dzemdībām. Varu pateikt visu tikai to labāko, dakterīte vnk super un personāls arī. Bijām paņēmuši ģimenes istabiņu, pietiekoši liela un ar TV laika kavēšanai. Parastās gan tur šauras kur 2-3 māmiņas vienā, ne īsti atpūsties ne bērnam miers Par dzemdībām un istabiņu - kur pavadīju 4dienas un vīrs vienu, jo bija jāsteidzas mājās pie vecākā bērniņa samaksājām 125 Ls. Domāju nav nemaz tik liela summa šiem laikiem. Vienīgi barošana nebija tā labākā. Savukārt salīdzināt ar DzN vispār nevar, tur riktīgs konveijers un jaunās māmiņas laiž ārā cik ātri iespējams. Valmierā katru dienu mazulītim pārbaudes un māmiņai jaunas pamācības. Vismaz ar pirmo bēniņu ejot mājās māmiņas var justies drošas ka ir sagatavotas pirmajām nedēļām. Iznākot no DzN man bija salīdzinoši grūti, jo tur neko kārtīgi nepastāstīja un nācās visu apgūt pašai vai arī jautāt mammai. Vienīgais "-" man bija tas, ka atrados tālu no mājām un vīrs pēc darba nevarēja atskriet ciemos.

10. jūnijs 2010 18:54

Pirms gada ģimenes dzemdību līgums vēl maksāja 80 ls...

zzzzand 10. jūnijs 2010 13:01

Par valmieras slimnicu neko labu neesu dzirdējusi, bet kamēr jau nav pabūts tur grūti pateikt kā patiesība.... Biju uz grūtnieču kursiem valmieras slimnīcā tās vecmātes kuras vadija nodarbības bija visas jaukas un smaidīgas. vienīgi ka tagad valm. dzemdību nodaļā ar jūniju vai jūliju ir paredzēts remonts un kādās telpās tad būs neviens nevar pateikt skumji, ka tāda neziņa, jo gribās taču lai viss ir kā nākas. arī istabiņas kuras ir iekļautas tajos līgumos nav nekas baigi foršs šauras, un uz visu dzemdību nodaļu tikai sešas.

irste 10. jūnijs 2010 12:56

aljoo- tad jau labi, ka neslēdz...jo tas mani uztrauca, ka neuzspēšu līdz tam 1. jūlijam...
tikai nesaprotu, kapēc tā vecmāte tā teica, tad jau sanāk, ka viņas pašas īsti neko nezin...

aljoo 10. jūnijs 2010 08:35

Par krievu valodu nestrīdos, bet ir tik ļoooooti daudz jauno māmiņu, kas krieviski ne bū , ne mē...par medicīnas līmeni - daļēji piekrītu, bet visādi ČP gadās katrā slimnīcā. Kā saka - visur ir labi tikai ne tur, kur esam mēs!!!

Ketrila - piekrītu par nišu, katrs pelna kā un kur var. Dažkārt liekas, ka cilvēkiem nav pilnīgi nekā svēta.

ketrila 9. jūnijs 2010 22:40

Nu, bet protams, ka jamaksa, tas kur esi gajusi kursus neko nemaina!
Ģimenes dzimdiibas maksa 200 ( aptuveni) un tevam vel jamaksa 10 ls pa katru palikto nakti un tev 5 ls par katru palikto nakti, tevam est pa to naudu ari nedod!
ta ka, šie ir atraduši nišu kur nokāst naudu!
Iespejams par skaitļiem nedaudz kļudos, bet apmeram ta!
Un ja kas, tu samaksa 200 ls par ģimenes dzemdibam, bet tev vel ir pašai japerk paladziņš ko sev zem dibena palikt dzemdejot!

1 2 3

Tagi

SEPTIŅI aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Kilogrami kūst un slaida auguma iegūšana

Kilogrami kūst un slaida auguma iegūšana

Uzņēmēj! Atbalsti daudzbērnu ģimenes - piedāvā atlaides saviem produktiem un pakalpojumiem ar “3+ Ģimenes karti”!

Uzņēmēj! Atbalsti daudzbērnu ģimenes - piedāvā ...

Atver naudasmaku vs. sveču gaisma jeb elektroenerģijas piegādātāju izvēle

Atver naudasmaku vs. sveču gaisma jeb ...

McDondalds uzskata, ka viņu konkurents ir mājās gatavots ēdiens...

McDondalds uzskata, ka viņu konkurents ir ...

Par ko mazuļi čatotu,ja viņiem būtu savs forums

Par ko mazuļi čatotu,ja viņiem būtu ...

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

23.11.2014.TV3: atklājam jauno TV studiju, veicinām mākslinieciskās prasmes un apgūstam ciparus!

23.11.2014.TV3: atklājam jauno TV studiju, veicinām mākslinieciskās prasmes un apgūstam ciparus!

PABALSTI Jaunajām māmiņām: atbild VSAA

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu sagaidot, pirmais nav sasniedzis 2 gadu vecumu?

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu ...

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus pabalstus saņemsim pēc bērniņa dzimšanas?

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus ...

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs izmantot bērna kopšanas atvaļinājumu vienlaicīgi

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs ...

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un māmiņalga?

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies