Vai laulātajiem jābūt kopīgai naudai?

Protams, laulātajiem jādalās priekos un bēdās, bet kā ar naudu? Vai jūsu ģimenē ir kopīga nauda vai katrs tērējat savu naudu? Mūsu ģimenē kaut kā viss dabiski izkārtojās tā, ka vīram alga ir mēneša vidū un tad tērejam viņa naudu un, kad mēneša vidū, algu saņemu es, tērējam manējo.

14. Dec 2009, 20:28

mums ir kopiga naudina ja viram beidzas tad nem no manim ja man aptrukstas tad nemu no virs.

07. Dec 2009, 23:24

Es uzskatu, ka ir jābūt kopīgai naudai un atsevišķai naudai. Mums ar vīru ir tā, ka visi rēķini ir kopīgi. Skatamies, kas pirmie jāsamaksā, tos samaksā no pirmās algas un ko var maksāt vēlāk to no otras algas.Par mašīnas remontu rūpējas vīrs, bet es vairāk par bērnu vajadzībām! Tā nu katram paliek kāda naudiņa no savas algas ar ko pārsteigt otru!

30. Oct 2009, 22:56

Arī mums ģimenē ir kopīgs maks 😀 Tas kaut kā jau no paša sākuma likās pašsaprotami. Abi kopā skaitam un plānojam ģimenes budžetu 😀 Protams, ir jāatliek arī sev naudiņa, piemēram, lai svētkos nopirktu dāvanas 😀

29. Oct 2009, 19:10

Mums arī naudiņa ir kopēja, vispirms maksājam rēķinus un tad skatos, kas paliek pāri - pamperi, pārtika, saimniecības preces u.t.t.,protams mēneša beigās maz tās naudiņas, tad iztiekam kā varam, tukšojam pagrabu!!!😀😀😀

29. Oct 2009, 16:13

Mums ir kopējs naudas maks.

29. Oct 2009, 15:11

mums arī tieši tagad draugs ir lielais naudas pl=elnītājs,un sanak ka no visas viņa algas maksājām kredītus un komunālos,bet no maniem ienakumiesm dzīvojām 😀😀sanak,jau ka mums tomēr ir kopējs maks😀

Muuna Muuna 29. Oct 2009, 14:48

Mums katram ir sava nauda - uz pusēm neko nedalām burtiskā nozīmē. Vīrs rūpējas par visu rēķinu apmaksu, es par pārtiku un saimniecības precēm. Ja kādam nav, vai vajag lielākam pirkumam, pilnīgi nekādu problēmu- vienkārši pajautā vai pie kases maksā otrs. Tā ka praktiski nauda kopēja, bet nav nekādas šķirošanas pa kontiem, makiem vai kaut kā tā. Es zinu, cik saņem viņš, viņš zina, cik - es. Tā kā par pārtiku un saimn. precēm man nauda aiziet mazāk nekā vīram par rēķiniem, tad lielāka summa galu beigās ir man un nav nekādu problēmu - visas vajadzības izrunājam un zinām un nav pilnīgi nekādas starpības, kura makā tā nauda ir.

29. Oct 2009, 14:26

Lai cik tas dīvaini neizklausītos, bet mums nauda kopēja bija jau pēc pāris dienām kā sākām draudzēties (pazīstami kopš bērnības). Es šo to pirku viņam, kad man bija nauda. Viņš pirka man, kad viņam bija nauda. Pēc 4 mēnešiem viņš aizgāja dienēt. Pēc gada atgriezās... sākām dzīvot kopā un tā mums nauda joprojām ir kopīga 😀 Gribētos tik, lai tās būtu vairāk 😀

29. Oct 2009, 13:20

Mūsu ģimenē naudas modelis ir sekojošs - katram ir sava nauda, ko viņš tērē savu (kopeju) rēķinu apmaksai (bet rēķinu summas mēs cenšamies sadalīt tā, lai katrs samaksā līdzīgu daļu), jo mums ir diezgan vienāds algas lielums un tad ir konts kopējai naudai, kas tiek izmantots pārtikai un ikdienas lietām, kur katrs ieskaita vienādu naudas summu, pārējais, kas paliek pāri no katra algas, tiek tērēts tam, ko nu katrs uzskata par vajadzīgu. Bet kaut kā mēneša beigās sanāk tā, ka vīrs mani tomēr subsidē, jo viņam savu naudas plūsmu izdodas labāk saplānot. Ja godīgi šis modelis man ļoti tīk, jo nejūtos īpaši atkarīga no vīra.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 29. Oct 2009, 11:18

Protams, laulātajiem jādalās priekos un bēdās, bet kā ar naudu? Vai jūsu ģimenē ir kopīga nauda vai katrs tērējat savu naudu?

Mūsu ģimenē kaut kā viss dabiski izkārtojās tā, ka vīram alga ir mēneša vidū un tad tērejam viņa naudu un, kad mēneša vidū, algu saņemu es, tērējam manējo.

24. Feb 2008, 14:18

Man arī tagad ir cits skats uz raidījuma vadītāju☹ Tāda netaktiska izklausījās... Bet nu Māmiņu klubu gan joprojām apskatīšu😀

22. Feb 2008, 08:57

un kaads sakars Zvaigžņu lietum ar Māmiņu klubu?

18. Feb 2008, 22:16

Kāpēc tu domā,ka tā būs?

18. Feb 2008, 22:08

Es domaaju,ka peec juusu piedaliisanaas Zvaizgznu lietuu,maaminju klubs var nepastaaveet!!!