Vai dzemdībās ir nepieciešams izstrādāts dzemdību plāns?

Sērfojot internetā un meklējot noderīgu informāciju, atradu, ka daudzos ārzemju portālos ir pieejams dzemdību plāns. Protams, kādu notiem publicēsim mūsu portālā, bet kā uzskati TU- vai dzemdībās ir vajadzīgs plāns, pēc kura vadīties, kurā būtu Tavas vēlmes un lietas, ko nevēlies? Vai vienkārši - ej un dzemdē?

02. Nov 2009, 11:53

Mēs ar vīru izstrādājām dzemdību plānu, ko uzdeva kā mājasdarbu pirmdzemdību kursos.. 😀
Uzrakstijām, visu saplānojām, bet mazie mūsu ķipari , pat nesagaidot savu plānoto ķeizargriezienu 29.oktobrī, izšāvās 20.oktobrī. Bet tajā laikā mans vīrs bija laukos un brauca uz Rīgu, bet dzemdībās biju viena un nekāds dzemdību plāns nebija prātā..

12. Oct 2009, 20:16

Man nebija nekādu plānu .viss vienkārši notika tad, kad bija tam jānotiek.

19. Aug 2009, 00:11

Mazu planinju var uzmest, bet neko lielu un grūti saprotamu, tik pashu nepiecieshamo, jo paareejais viss naak no sevis, nevajag lieki satraukties....

17. Aug 2009, 16:30

ar pirmo meitinju nekaadu dzemdiibu plaanu nerakstiiju - ko tur daudz rakstiit, paarbijusies kaa diegs 😃 neko nezini - kas un kaa... tikai taa teoreetiskaa apmaaciiba un milziigs daudzums savaaktaas info kaa citaam gaajis 😃
tagad zinu tikai to, ka pirms katras manipulaacijas, shprices, tabletiites u.tt. siiki noskaidroshu kaapeec un vai tieshaam MAN un MANAM mazulim tas ir vajadziigs, jo tagad zinu, ka varu atteikties, ka man ir taadas tiesiibas 😉
Domaaju ir diezgan naivi cereet, ka tagad sataisiishu plaanu un nu tik buus 😀 Nebuus 😉 taapat kaut kas notiks savaadaak 😉 Turklaat piekriitu par taam naudaam - jaa, daudz kas mainaas no macinja biezuma.

17. Aug 2009, 14:22

es nekādu dzemdības plānu nerakstīju....😀es arī sekoju savam zijūtām,un viss bij ok😉

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 17. Aug 2009, 09:04

Sērfojot internetā un meklējot noderīgu informāciju, atradu, ka daudzos ārzemju portālos ir pieejams dzemdību plāns. Protams, kādu notiem publicēsim mūsu portālā, bet kā uzskati TU- vai dzemdībās ir vajadzīgs plāns, pēc kura vadīties, kurā būtu Tavas vēlmes un lietas, ko nevēlies? Vai vienkārši - ej un dzemdē?

02. Jan 2009, 20:46

Maksims Sels 2005g, Un viktorija Sela 2008gads, Vidzemes rajons.

09. Sep 2008, 16:28

man vispār šķiet kā bērnudarzā var tikt vienīgi ja aploksnē iedot naudu. Domaju ka kam nauda ir tikai ta ari tiek. pati jau 4 gadus stāvu rindā, bet man registrācijās lapā pat neuzrakstīja rindas kartību. pirms 1,5 gada direktorei jautāju par pabalstu tiem kuri gaida rindu, vispar teica ka man tas nepienākas. Tikai tagad uzzinaju ka pienākas gan

07. Apr 2008, 09:41

Labdien! Kur var elektroniski reģistrēt bērniņu rindā dārziņa? Un kāda ir konkrēte adrese internetā,kur es varu paskatīties rindu un sekot līdz? Tā esot Domes mājas lapas adrese,bet nevaru atrast!

10. May 2006, 12:27

kad meitinai bija 3menesi mes sakam apmeklet baseinu un burbulvannu,kur abas kopa peldejam.meitai loti patika un atri abguva peldesanu ar rinki un uzrociem un piedevam vel pazuda paaugstinatais muskulu tonus.es ieteiktu visiem berniniem it ipasi ar paaugstinatu muskulu tonusu.