sporta nodarbības/pulciņi

22. Feb, 01:21 princesemince princesemince

vai 2 -3 gadniekiem, izņemot dziedāšanas un dejošanas, ir arī kādas sporta nodarbības? ir pieredze, kāda veida nodarbības spēj ieinteresēt šāda vecuma bērnu un viņš saprātīgi tajās piedalās?

princesemince princesemince 22. Feb 2011, 13:58

jāatzīst, ka tieši ko tādu gribētu, jo mazie šo filosofiju labāk sajūt, līdz ar to labāk realizē.

22. Feb 2011, 13:45

kaut kur gan esmu dzirdējusi, ka dažus cīņas veidus sāk mācīt no 3 gadiem. Bet ne atkal manā pilsētā😀
ja to māsa speciālists savā darbā, tad,manuprāt, ļoti derīga lieta.
Iemāca par sevi pastāvēt un ne tikai fiziskā ziņā, kā arī vispār veicina personas attīstību un disciplinē mazos.
Esmu par to domājusi pat meitai.

princesemince princesemince 22. Feb 2011, 13:40

mūsu mazpilsētā apmēram tāpat - no 3 gadiem ir dejošana, tad ir Yamaha mūzikas skoliņa, kā arī peldbaseins, kura izmaksas ir krietni lielas, lai es 3x apdomātu, vai regulāri vest.
manam gan tikai 2 gadi būs, bet, ja nav dienā bijusi ļoti liela fiziskā slodze, kuru es droši vien pati nemaz izturēt nevarētu, ja kāds liktu to darīt, vakarā nespēj tikt galā ar savu enerģiju. pieļauju, ka viņam skriešana un rāpšanās būtu baigi patīkamā, bet cik disciplinēti viņš spētu to darīt trenera uzraudzībā, nav ne jausmas. laikam jau tādēļ no 5 gadiem vien viss paredzēts. lai gan arī 3gadnieks jau ir gana saprātīgs cilvēks 😀

22. Feb 2011, 13:36

Es ar par to aizdomājos, kad meitukam, kura ir ļoti aktīva, uz vietas nevar nosēdēt, bija nepilni 3 gadiņi.
Nekā iepriecinoša nav☹ vismaz manā mazpilsētā. Varbūt lielpilsētas piedāvā plašāku nodarbību klāstu!
Interesējos par sporta nodarbībām sporta skolā-nekā!!No 5 gadieniem, gandrīz visiem sporta veidiem.
Un tagad jau daudzviet sporta skolas un attīstībea centri tika likvidēti taupības nolūkos.
Sagaidījām 4 gadiņus un gajām dancot.
Bet šovasar ar jaunu sparu meklēšu, kur meitai izpausties 😀

princesemince princesemince 22. Feb 2011, 13:21

vai 2 -3 gadniekiem, izņemot dziedāšanas un dejošanas, ir arī kādas sporta nodarbības? ir pieredze, kāda veida nodarbības spēj ieinteresēt šāda vecuma bērnu un viņš saprātīgi tajās piedalās?