Rīkojam Jaungada pasākumu 29.decembrī!

Tātad datums ir noteikts- tiekamies 29.12. no plkst.12.30 Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas). Vai atnāksi arī TU? Cienasts katra paša ziņā :)

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 29. Dec 2009, 10:53

Nu tā- galdu esmu saklājusi, tagad gaidu viesus 😉 uz tikšanos jau pēc stundiņas!

mamma27 mamma27 28. Dec 2009, 15:18

Nu tā kā mans žiperis jau labprāt apmeklē pasākumus,tad jau bez viņa nekur😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 28. Dec 2009, 12:30

Prieks gan, ka būs tik daudz mazuļu 😀 Es arī labprāt ņemtu līdzi meitiņu, kura tagad dzīvojas pa mājām ar tēti, bet vēl izlemšu.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 28. Dec 2009, 11:36

Gan jau pasēdēšana ieilgs kā līdz 14.30, tā kā noteikti gaidīsim Tevi, Mārīte!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 28. Dec 2009, 10:23

Nu tad tā- nosūtījusi apstiprinājuma vēstulītes tām, kuras bija norādījušas savus e-pastus un pieteicās caur MK lapu 😀 Pārējās, kuras pieteicās caur mani, gaidīsim!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 28. Dec 2009, 09:41

Sveikas!

Tagad ir pieteikušās ir 20 māmiņas, no kurām aptuveni 16 būs ar mazuļiem. Tā kā šoreiz tām, kuras nepieteicās nāksies izlaist šo tikšanos,lai nebūtu liekas drūzmēšanās 😀

Par dzeramo mēs parūpēsimies 😉

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 04. Sep 2012, 22:59

eva

droši nāc!😀

27. Dec 2009, 15:37

Es šo informāciju esmu palaidusi garām,bet saprotu ka mēs šoreiz arī netiktu,jo esmu apslimusi un meitiņai joprojām ienas...negribas savus baciļus aiznest līdz MK😀
Bet meitenes lai jums jauka pasēdēšana😀 🌷 🌷

26. Dec 2009, 19:55

Kristīn, vai vēl brīva vieta ir? Sāku apsvērt, ka varētu pievienoties 😀

25. Dec 2009, 18:55

Cik tad mēs būsim?un cik ar mazajiem?

23. Dec 2009, 21:17

vai atnāk uz e pastu kāds apstiprinājums, ka esi uzaicināts????
man neatnāca nekas....😀😀😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 22. Dec 2009, 13:24

Ratus var uznest augšā pie mums birojā 😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 22. Dec 2009, 11:55

Rozhuk8, noteikti nekas līdzi nav jāņem- šķīvji mums pietiks un arī krūzītes pietiks 😀

Tā, par ko vēl jautājumi- ir kur uzsildīt karstvīnu, tā kā galvenais paņemt katliņu.

Tagad pieteikušās ir 18 😀 Un domāju,ka pirmajai reizei arī pietiks,jo tā kā otrdienā nodarbības 3.stāvā nenotiek, būs mums jātusējas studijā!

mamma27 mamma27 21. Dec 2009, 23:20

Es ar tieku, mazo ņemšu līdzi,jo nav kur atstāt. Un viņam ļoti patīk sabiedrība. Ceru,ka būs arī citi bērniņi, lai kopā jautrāk.)

21. Dec 2009, 21:57

Jā - Ilzel - stiprais ēdiens labāks par saldumiem, jo tos jau esam atēdušies...😀😀😀
Es būšu viena, jo mazo neņemšu līdzi - daudz darīšanu un gribas beidzot atpūsties ar citām māminjām....😀😀😀

21. Dec 2009, 19:28

tai loterijai vajag vienu dāvaniņu vai visām teiksim 20 māmiņām???esmu nesaprašanā par to???

21. Dec 2009, 18:01

Jā --- forši!!!
Doma satikt daudz pazīstamu māmiņu....😀😀😀

21. Dec 2009, 17:29

Sveikas!!!!
Es ceru, ka arī būšu...vismaz pieteicos...😀😀😀
Es pašgatavotu neko nevarēšu paņēmt, jo braukšu no augstskolas pa taisno - paņemšu ko veikalā!!!!
Lienjuk - es arī viena , jo mazā apslimusi un negribas vīrusus saķert...😀😀😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 14:53

Jā, ne vairāk kā 3Ls. Varam runāt arī par 2,5Ls, lai kopējās pasākuma izmaksas māmiņai nebūtu lielākas par 5Ls, ieskaitot groziņu 😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 14:04

Jā, tieši tā - praktiskas un nedārgas dāvaniņas māmiņas ikdienai! Par mazuļiem mēģināšu parūpēties 😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 14:02

Ehh, izklausās, ka būs izēšanās kā parasti 😃 labāk nepārspīlēsim ar ēdiena daudzumu, lai nav jānes kaudze mājās, bet paņemsim tik, cik paši varam apēst (zinu, cik grūti uztrāpīt pareizo daudzumu)!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 13:18

Mmmmm- laimespele, kanapē maizītes būtu super! Par suliņām neuztraucieties- tagad mēģinu sarunāt 😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 13:03

Skatījos, tagad ir 12 māmiņas pieteikušās. Rēķinu, ka varētu būt uz kādiem 20 cilvēkiem, tā kā plānojas, ka pasēdēšana notiks studijā, nevis lejā jaunajās telpās, jo tajā dienā nekādi pasākumi lejā nenotiek 😀 Ceru,ka tas nekas! Būs iemesls uzrīkot vēl kādu pasākumu lejas telpās.

Vai ir kādas idejas, ko mēs darīsim? Varbūt ir kādas īpašas vēlmes?

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 13:01

Jā, ideja par karstvīnu laba, vienīgi mums darbā nav katliņa, kur to visu uzsildīt ☹

Par loterijas dāvaniņu- būtu jauki šoreiz apdāvināt tieši MĀMIŅAS, nevis mazos, jo mazajiem būs bijušas dāvanas jau Ziemassvētkos,bet māmiņas parasti aizmirstam.. Dāvaniņa var būt kkas sirdij tuvs un mīļš- kaut pašadītas vilnas zeķes (es tagad esmu kļuvusi par vilnas zeķu fanu un mājās staigāju tikai tādās) vai kāda cita ikdienā noderīga lieta.

Ehh, cik žēl, ka mana meitiņa būs laukos. Labprāt būtu paņēmusi līdzi.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 12:02

Tējas un ūdens būs no Māmiņu kluba 😀 Iespējams, ka būs arī suliņas!

Es sliecos uz kko sāļu, varbūt siera plati- lai bērni var paņemt un uzreiz skriet prom.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 21. Dec 2009, 11:26

Nu tad tā, esmu atpakaļ no brīvdienām un skatos,ka daudz ko esat sarunājušas 😀 varbūt tiešām varam runāt, ka pirmā iepazīšanās reize 29.12 ir BEZ tētiem? Protams, tas nav nekas personisks, bet mēs jau nepazīstam viena otru un būtu feini, ja varētu atnākt vairāk māmiņu (jo telpa ir ierobežota)..

Ko sarunājam par našķiem?

20. Dec 2009, 21:16

piekritu rebekija...manejais ari saubos kad varetu to visu izturet😀

mamma27 mamma27 18. Dec 2009, 21:52

Nu ļoti jau gribētu tikt. Adrians tiktu bērnu sabiedrībā,tik vēl nezinam kad brauksim no laukiem atpakaļ. Bet vēljau ir laiks paplānot laiku tā,lai tiekam uz šo pasākumu😀

18. Dec 2009, 20:25

Mēs ar meitiņu noteikti būsim (par tēti vēl nezinām😀). Jau visādas idejas, ko loterijai sagādāt...😉

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 18. Dec 2009, 15:50

Tātad datums ir noteikts- tiekamies 29.12. no plkst.12.30 Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas). Vai atnāksi arī TU?

Cienasts katra paša ziņā 😀