Nevar kajas nostavet un nesaprot

kika19
kika19 18. janvāris 2011 19:39

Ah,vai jums ta ir bijis,kad ja piemeram jataisa est,jamazga trauki vai kkas cits sak traki sapet mugura un puncis lejas dala?man jau sita ir kadu menesi,nu ir jau 30nedelas.ah,man katru dienu sanak sita mocities,jo toposajam tetim jagatavo vakarinas,bet kad pasaku kad nevaru kajas nostavet,tad ir tads skabs gimis un teksts...ai,tad jau neka est nebus:@es nevaru.tadas dusmas,dazkart liekas,kad tik pie plits esmu domata un nekur vairak sava grutaja stavokli.itka man butu viegli,ta ka pirms tam,kad nebiju ar lielu vederu:(ko darit,ka pateikt kko.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nikitanika 8. aprīlis 2011 16:33

Nu jaa...varbuut arii taa ir...varbuut pati esmu vainiiga:(
Atceros,kad iepazinamies vins bija savadax...:)vins pat nedomaja par darbu tik loti ka tgd...vinam galva biju tikai es:)
vins pec darba parasti to vien darija ka sedeja pie manis un ne soli neatgaja pat tad ja es skatijos TV,tiriju kko,vai krasojos,gerbos utt.....vins no manis neatgaja ne soli un skatijas uz mani ka uz kadu,kuru vins NEKAD nebutu redzejis....es jutos ka vieniga meitene vinam....vins bija tik romantisks un gribeja loti but ar mani....vinam neeksisteja nekas vairak par mani...:))
un tad kad sakam dzivot kopa...pat tad vins to vien darija ka domaja tikai par mani...visi man teica,ka esmu sagriezusi calim galvu...:D
vins gribeja but ar mani kopa visu laiku...bet kad uzzinajam ka gaidu berninu...vis mainijas:(
vins saka mazak veltit laiku man...vins nebija vairak tads ka agraak...vins uz mani neskatijas vairak ka uz vienigo meiteni...:(
Musu intima dzive pat vairak nebija ka agrak...saaku justies newajadziga vinam...bet preceties vins gribeja jebkura gadijuma....laikam jau tapec,ka atrak ar tiem papiriem un vieglam ir tikt gala,ja esam precejusies....
kaut gan vins saka,ka tapec ka mil mani....nu es ta ceru...:(
Cik tad varu iet un staigaties viena???cik tad varu staigat pa tiem veikaliem???esmu izstaigajusi visus veikalus un man jau ir apnicis staigat pa tiem veikaliem un tereties....un viena pati visu laiku pa veikaliem...tas ir garlaicigi....gribetos draudzeni kadu ar kuru pastaigat pa veikaliem...newis viena....
un staigat ara vienai vins man ari vairak nelauj...jo tuvojas dzemdibu laiks....taka jaseez majas...
es vinam prasiju lai registre mani kada portala,kuri ir no sis pilsetas...ka varbuut atradisu draudzeni...bet vins veel joprojam naw to izdariijis:(

naw ta ka vins nak majas un es esmu igna...vins atnak majas un es esmu vinam uzklajusi galdu ar vakarinam...pasniedzu vinam edienus un vins paed...tad paskatas zinas un vins iet gulet...es tikmer nomazgaju traukus un sezu skatos TV vai meginu atrast kko kas mani nogurdina lidz uznaks miegs...
Un tie kursi...ir kursi,bet tie ir cita pilseta un aptuveni 200km no pilsetas kur dzivojam...
internetaa...nu jaa...es labprat gribetu kursus kur varu mutiski runat ar kadu newis saraxtities...
esmu jauna un man vajag kadu ar ko izsmieties,izrunaties no sirds un paterzet par lietam ar kuram newaru to darit ar sawu viru...
katra zina...buus gruuti...
censos visu laiku neizradiit cik slikti jutos...un cik gruuti man ir...un jo vairak censos to dariit jo vairaak vins mani neuztver vispar,jo laikam doma,ka esmu loti laimiga...un kad pajautaju vinam kko par to ka vins doma ka es jutos utt....taa vins saka,ka ta naw wina vaina...ka ta esot mana un ko vinamdariit utt....laikam jau ka vinam taisniba...naw jau gan vina vaina...:(
nezinu...varbuut man vajadzeetu vnk psihologu...bet atkal problema...ar to valodu...:(
saprast jau es saprotu vismas visu ko ikdiena vini runa te....bet atbildet es vel nemaku ta lai vini saprastu...

dunkelheit 8. aprīlis 2011 09:13

Viss ir tavās rokās. Es arī pārvācos dzīvot pie vīra, tiesa, es brīvi pārvaldu valsts valodu, tomēr visu šo laiku te dzīvojot man nav draugu. Ir vīra draugi ar kuriem reizēm pavadām kādu vakaru kopā, bet tas arī viss. Tagad, bebi gaidot, arī ir tā sajūta, ka vīram tikai darbs, treniņi un es palieku viena mājās. Bet, es nesēžu četrās sienās.. es eju iepirkties, eju staigāties, kāda vaina iet vienai pastaigāties? Ārā spīd saulīte, ir silts un sapucējos un eju kaut kur, jo tas man liek justies labi. Un jo lielāku nelaimes čupiņu no sevis uztaisīsi, jo tālāks būs vīrs. Vīrietim jau liekas, ka ja tu visu dienu esi mājās, tev ir laiks visam, bet, ja viņš atnāk mājās un tur sēž viena īgna grūtniece, kura nav ar neko apmierināta, tad viņš jau nākot mājās sevi uz to noskaņos! gadījumā, ja viņš tāds nevērīgs bija jau pirms gaidīji bērniņu, tad jāsaka, ka zināji uz ko gāji. Bet, ja viņš tāds ir palicis pēdējā laikā, tad tikai tavos spēkos ir visu mainīt! Jo laimīgai sievietei blakus ir laimīgs vīrietis un viņš daudz vairāk atvērsies, ja atvērta būsi Tu.
Un es neticu, ka valstī nav valsts valodas kursi. Pārsvarā jau visur ir tā, ka kursi notiek valsts valodā un lēnā garā to māca, es arī tā mācījos- bez angļu valodas. Galu galā, Tev ir internets, ir tik daudz lapu, kur var mācīties valodas (livemocha.com, piemēram).
Tā kā sapurini sevi, uzņemies iniciatīvu un dari kaut ko sevis pašas labā, nevis sēdi kā sēne mājās. Veiksmi.

amorins 8. aprīlis 2011 00:27

KĀDAS TAUTĪBAS IR TAVS VĪRS? IZKLAUSĀS KKAS PĒC ITĀĻA VAI SPĀŅA...KURIEM SIEVIETES IR ZEMĀKI RADĪJUMI,NE VISIEM ,PROTAMS.

nikitanika 7. aprīlis 2011 21:42

Par tiem kursiem....man seit ir kur var macities no vinu valodas uz anglu valodu....domaju iet,bet vini netaisoties apmacit mani vienu tada veida....:(
jo tie kursi ir domati,kuri velas iemacities anglu valodu un newis kuri prot jau to...:(

Vinu radi?Tas butu masas abas,kuras ar mani neruna,jo neprot anglu valodu....un dziivo pilsetas otra mala...viena strada,bet otra tusejas kkur visu laiku....
Nu vel ir vecmamina,bet ar vecmaminu tiekos nedela 3x un tajas pasas reizes,kad satiekamies,tad nekada diza saruna naw,jo es nemaku vinai atbildeet...
saprast kko es saprotu...naw ta ka galigi nesaprotu,bet ar atbildesanu ir gruuti....
runaju ar sawu wiiru welreiz par visu un pateicu,ka esmu registrejusies tada saita ka mamminu klubs un vins uzskata,ka tas esot smiekligi....
pateicu,ka uzraxtiju ka jutos un ko uzraxtiju,bet vins saka,ka tada ir musu sieviesu dzive....mums ir jaiznesa berns,jadzemde un jarupejas par bernu un viiru....bet vina pienakums - pelniit naudu....
dazreiz jau vins ir labs un miils...bet tad kad man vajag vinu visviraak....kad jutos viena un bez drauga un galigi bezvertiga...vinu nekad naw wai ari vins negrib runat ar mani par to...:(
vel...wai vinam vienmer ir kadas gudras un attaisnojosas atbildes....
es visu laiku velos izziet kkur ar vinu,lai es butu vismaz cilvekos newis starp cetram sienaam....bet vins negrib nekur iet jo ir parguris un grib atpusties...dazreiz atnak vina draugi un iedzer ar vinu...bet lieta tada,ka vins ja dzer,tad paliek stulbs un izturas pret mani ka pret niecibu...:(labi,kad vins nedzer biezi....bet tomer naw patikami,ka visu draugu prieksa vins ta pret mani....

Paldies par padomiem un nemsu veraa...centisos but stipra un ceru,ka kad mazais nax pasaule viss mainisies un buus labi:))

evijapujenite 7. aprīlis 2011 20:25

Nikitanika: es arii taa dazjreiz juutos----ariii es dziivoju citaa valstii (Spaanijaa) ...te ir kaa paradiizee bet dazjreiz juutos viena.....Man shobriid 27 neddeeljas-----man arii ir taa ka nevaru veel normaali sarunaaties ne ar viira gjimeni ne draugiem, bet es pieteicos valodas kursiem un tagad ciitiigi maacos---un 2 reiz nedeeljaa ir kur iziet un parunaat ar cilveekiem....lekcijaas esmu iepazinusies ar dazjaam kuras varbuut kljuus par manaam draudzeneeem:) arii te MK chatoju ar citaam maaminjaaam...mums pat ir chata grupinja Skype....Tev pashai vaig njemt to probleemu savaas rokaas----esi aktiiva un atveerta----Pieteikshanaaas valodas kursiem buutu solis nummur viens.....vaig tikai nedaudz drosmes un pashiedvesmu:)
Lai tev veicas!

7. aprīlis 2011 20:02

nikitanika, tieshaam dramatiska situācija. Un pēcdzemdību depresija uznāk ļoti daudzām pat pilniigi normaalos apstaakljos, taadeelj neiecikleejies uz to un meklee atbastu piemeeram šeit MK forumaa. :) Man, piemeeram, šeit jau ir izveidojushaas draudzenes ar ko katru dienu sarakstamies par to kaa mums un bebukiem iet. Domaaju, ka tas arii buus tev kaa atbalsts. :)

Un kā tev iet ar valodas apguvi? Vai vinja radi nevar paliidzeet tieshi valodas apguvee? Tas arii ir kaads kopiigs pasaakums. Un vai apkaart nav neviena anglju valodaa runaajosha ar ko iepaziities? Kad mazais buus piedzimis vari sadraudzeeties ar kaadu maaminju pastaigu laikaa un buus kompaanija. :)

Probleemas ir tik lielas cik mees taas uzpuusham un es pilniigi saprotu cik un kaa var uzpuust gruutnieciibas laikaa un arii tad, kad mazais ir piedzimis un ir liels nogurums un stress par t, ka neko nesaprotam. Tāpēc iesaku tikai atcereeties, ka viss ir muusu galvaa. Un tici sev, ka vari tam tikt paari, iemaaciities valodu un iejusties citaa valstii.
Lai veicas! :)

amorins 7. aprīlis 2011 19:44

nikitanika,tava situācija ir tiešām traka! es varu mēģināt tikai iztēloties kā jūties.pati esmu viskkam cauri gājusi,jutusies viena un nesaprasta un zinu ka tas ir ļoti smagi...tavā gadījumā ir vēl trakāk,jo tu esi topošā māmiņa un tev vajadzētu justies laimīgai un harmonijā ar sevi un apkārtni...
man izskatās,ka tev nav paveicies ar vīru,vnk viņš nav tavs cilvēks,jo kā var tā attiekties pret cilvēku ko mīli...noteikti nav tavs cilvēks...
tev nav kāda draudzene te LATVIJĀ?

nikitanika 7. aprīlis 2011 17:47

Sveiki...man ari kkas lidzigs ir...
bet atskiriba tada,ka es nedzivoju LV,bet cita valsti un esmu aprecejusies...man veel jaiemacas vira dzimta valoda,lai varetu kontakteties ar citiem,jo gruti,kad esi viena nekurienes vidu aptuveni....:D nu ar viru runaju angliski,jo vins prot anglu valodu un es,bet ar citiem..vina gimeni un draugiem...nerunaju vispar,jo vini neprot anglu valodu un es neprotu vinu valodu...:(
nu taa....es visu savu grutniecibu dzivoju vinu valsti...un visu grutniecibu jutos viena:(
man dazreiz uznak tads raudiens,ka nezinu kur likties:(
esmu teikusi viram,ka jutos viena,ka man naw newiena ar ko varu parunaties....:(man vajag kadu ar ko parunat...ar vinu naw tolka,jo vins nesaprot:(
esmu tgd 39. nedela un joprojam esmu viena:(
vins no rita iet uz darbu un es visu dienu sezu majas....:(
ara tik smux laiks,bet kur lai eju viena???
sezu majas...taisu est....tiru maju...atgulos un ta katru dienu....vins vakara parnak majas,paed,noskatas zinas un iet gulet ap kadiem 10 vakaraa....un ko man dariit???es visu dienu nosedejusi majas,tad vel pagulejusi un vakara newaru iemigt lidz kadiem vieniem naktii:(
kad saku vinam,lai paruna ar mani,jo man to vajag...vins saka nu tad runa...bet pats gul....attaisnojums ir tads,ka vins strada un noguris....:(
kad parmetu vinam,ka jutos nelaimiga,jo esmu viena un nezinu ko dariit....vins saka,ka nepametis darbu lai sedetu majas ar mani....bet briivdienas,kad vins nestrada ir tas pats:(
vins naw majas,jo visu laiku kkur jabrauc vinam...vins saka,ka lai ejot pie vina masam,kuras ar mani neruna,jo neprot....pie mates neeju,jo vinam ir sliktas attiecibas ar vinbu....un man naw newiena seit....
driiz naax pasaulee musu mazulis....un atkal busu viena:( jo vins bus citur....vins grib braukt uz stradat komandejuma uz trijiem vai cetriem menesiem....:(
un ka ar mani un benru??mes paliekam te un gaidam vinu majas...tad es bus atkal viena un ar benru uz rokam:(;(;(;(
kad saku vinam,ka netiksu gala,jo gribesu atpusties utt....vins saka,ka kas tur ko netikt gala...berns sakuma tikai gules un ediss....taka man bus laika sakopt maju,uztaisit est un atpusties....:( es vinam saku,ka vinam jabut ar mani un japalidz...bet vins atbild,ka vins ari ir noguris pec darba un tad vel majas kko dariit,ka tas neesot godigi pret vinu....
varbut vinam taisniba,bet es esmu nogurusi tgd...man saap mugura,kajas newaru nosedet un pagulet...naktiis celos augsaa,jo visas malas saap...un kad paludzu lai pamase,tad vins pukojas....:(
ja es butu zinajusi,ka viss ta buus,tad nebutu braukusi pie vina un dzivojusi....:(
man pasai naw ne gimenes ne ka....esmu viena....nezinu ko lai daru...:(
man bail,ka pec dzemdibam,kad busu viena....ka man neuznak depresija vai ka man neaizveras ciet un ka nenodaru kko sew vai bernam...:(
es loti gaidu mazuliti,bet man bail palikt vienai:(
vins mani nesaprot....vinam svarigi ir nopelnit naudu,jo vins to darot musu laba...es saprotu,bet es jutos nozelojami visu sawu grutniecibas laiku un jutisos pat pec dzemdibam,jo vins mani atstas vienu....:(cita valsti vienu un ar ko es lai parunaju,kad man uznax melnie???ar sewi....:(

amorins 9. februāris 2011 23:33

Nu,ja gunita5555,piekrītu,ka izrunāšanās visu saliek pa plauktiņiem -mēs jaunā ģimenīte mācāmies to darīt-es esmu no runātājām-vīrs vairāk sevī patur,bet ir knifiņi ar kuriem varu pamudināt viņu uz runāšanos.

gunita5555 9. februāris 2011 23:20

amorins, tev savukārt vīratēvam vajag pajautāt - kas tad tas par veci, kas var teiksim naglu iedzīt, riteni mašīnai nomainīt, bet nevar pamperi nomainīt vienam zīdainim vai samīļot savu bērnu? Mjā, diemžēl ir šādi vīrieši un viņi arī sievietes par līdztiesīgiem cilvēkiem neuzskata - tās jau bābas un viņām bābu darīšanas... Bet ar savu vīrieti vienkārši vajag izrunāties. Es jau savu vīru un vecāko bērnu, kam 18 gadi jau grūtniecības laikā nostādīju fakta priekšā - piedodiet, bet es vairs nevaru tik daudz viena izdarīt, man ir jāsaudzē sevi un topošo meitiņu, jums jānāk palīgā. Puika iemācījās zālāju pļaut, zarus zāģēt, bet vīram kā kaut ko palūdzu izdarīt tā uzreiz skrēja palīgā. Tagad meitiņai ir pusotrs mēnesis un arī pateicu, ka nevaru visu, jums jāpalīdz. Gribat vakariņas pēc stundas jeb pusnaktī? Kamēr baroju bērnu vīrs nomizo kartupeļus un sagatavo visu salātiem, bet kad beidzu barot vīrs padarbojās ar meitiņu un es eju pabeigt vakariņu taisīšanu. Ja ir slikti, tad varbūt tā arī vajag pateikt - piedod nevaru nostāvēt, izdari to un to, bet pabeigt vakariņas nākšu es. Ja negrib, tad neko, lai pats domā ko ēst. Tev ir slikti, sevi jāsaudzē un basta!!

amorins 9. februāris 2011 23:00

tagad jau mans vīrulis ir sapratis,ka sieviete nav tikai apkopēja un ķēkša-bet nācās biku papūlēties,lai lauztu šos ģimenē ieaudzinātos stereotipus.Nu man i brīvdienās ir kafija gultā un dažkārt uzgatavo sev vakariņas,ja man nav laika.No sākuma uz pamperu mainīšanu bij tās negribīgs,jo vīratēvs ieteicās,ka tas ir sievietes pienākums,bet arī to ar laiku uzlauzu un tagad jau maina kā štiks!!Vīratēvs gan bij šokā-nosauca vīru par gļēvuli un tādu kas zem sievas tupeles-vienvārdsakot ne īstu veci...tādus kā vīratēvs jau nekas nespēj mainīt...Vīrs sākumā bij tāds kā apmulsis pēc tēva izteikumiem,mājās bija tāds mīļš un gādīgs-mūs mīļoja un ar mazuli ņēmās,bet pie vīra vecākiem tēloja skarbo-mani tas neapmierināja,bet tad izrunājāmies un viņš saprata,ka tā nevar turpināt.Nu vairs neko netēlo,kad aizbraucam -vīratēvs tik novaikstās,bet arī neko nesaka...tā nu tā situācija atrisinājās...prieks,ka mums par labu!

zituxs 9. februāris 2011 22:44

Tad jau tas nav vīrietis kas šitā sievieti stāvoklī neizprot ka viņai smagi ir ko gatavot un darīt!
Mans mīļjumiņš mani apkalpo, saprot ja nespēju pagatavot, un kautko izdarīt! Dara tā lai man uz mazajai ir labi!
Domāju tā arī vīriešiem ir jāizturās nevis jāpukst ka nav nekā pagatavots, rokas no pakaļas neaug(tāds teiciens) lai pagatavo pats!

amorins 9. februāris 2011 22:35

Sveikas! Lai gan pārsvarā mans vīrietis bij saprotošs grūtniecības laikā-bij tomēr reizes,kad man bij kā jums... gan par ēst gatavošanu,gan uzkopšanu,gan seksu,gan dažādām aktivitātēm,ko agrāk darīju,bet grūtniecības laikā atturējos,lai mazajam nekaitētu...vīrieši to vnk neizprot-viņiem šķiet,ka ja jau daba tā iekārtojusi,ka sieviete ir tā,kas iznēsā un dzemdē bērnu,tad tas ir kkāds nieks,tāpat kā nomazgāt traukus vai uzvāŗīt zupu.Mana situācija bija tāda,ka vīrs ļoti klausījās savā patēvā,kurš bij ar tādiem drakoniskiem un vecmodīgiem uzskatiem-ka bij licis savai sievai,kad bij stāvoklī strādāt arī dekrēta laikā,pierakstot uz darbu fermā -mazgāt kkādus bunduļus un kannas!!!Pie tam viņai vajadzeja ziemā aukstumā agri no rīta iet kājām 2km uz darbu un vakarā pa tumsu atpakaļ...pa sniega kupenām ar lielu vēderu...kā viņa ir stāstījusi-cik reizes bij kritusi,bet vīram jau tas neinteresēja...
Uz savas ādas arī dabūju izjust vīratēva attieksmi-bet man bij drosme pateikt,ka viņam nav tiesību man kko likt darīt,ko nevaru-pēc tā saņēmu tirādi,ka esot izlutināta un nekam nederīga,ka viņa mātei kad gaidījusi viņa jaunākos brāļus vispār vēnas esot sprāgušas un tāpat dzīva...mūsdienu sievietes vispār neesot nekam derīgas,grūtniecība jau nekas īpašs nav...pēc tiem vārdiem man bij tāda sajūta it kā es katru gadu pa bērnam dzemdētu....
No sākuma vīrulis arī bij tāds paskarbs,ja kko neizdarīju,bet tad kad redzēja,ka tas tiešām nav viegli-sākumā man bij šausmīga toksikoze un tad vispār staigāju kā zombijs līdz nonācu slimnīcā,no tā,ka neko ieēst nevarēju-redzot mani pie sistēmas un visas citas māmiņas palātā,kam arī neklājās viegli, vīrs saprata,ka nav tas vis nekāds nieks-tad jau vēlākos mēnešos palīzēja man cik nu varēja...manuprāt,vīrietim pašam jāredz lietas kādas tās ir,lai saprastu.

kika19 9. februāris 2011 21:01

nu re,pa so rubriku ilgi neesmu rakstijusi:)
viss pamazam mainas,milais sacis traukus mazgat,krasinu kurinat,kadu putekli ar noslaucit un iznest miskasti-kad nu galigi nevaru pakusteties.laikam viss jau grozas uz pareizo pusi,ta iepriecina,jo pec menesa jau busim 3 nevis tikkai 2vi un jau tagad sak saprast,kad vinam bus liela nozime majas darbos un mazulisa auklesana:)

varaviiksne 19. janvāris 2011 19:53

Tad jau izskatās, ka Tevi viss apmierina)))) Lai Jums veicas))

kika19 19. janvāris 2011 19:33

Ha,smiekligi ir tas,kad pati rapojot pa zemi atradu vinu un tagad biju bik nomierinaties ilgi gaiditaja vanna:)nu es zinu kad vins man ir istais,milestiba mums ir pari parem,kad nav kur likt,bet vnk vins ir slinks un vai nu neredz manus labos darbus vai vnk vinam ir tik gruti mani paslavet.man tiesam to ta vajag,kaut druscin:)jau kadu laiku 1ns ar otru nerunajam,gan jau kad jaiet bus gulet, tad jau saks runat,lai pasam nav neerti:)man jau pacietiba ir liela,bet vinam nav:)ah,cerams kkas mainisies un bus viss ok.nekad jau laikam viss nav ideali,lai ka mes to veletos.

varaviiksne 19. janvāris 2011 19:07

kika19, bēdīgi(( Tad jau tev nav trāpījies īstais vīrietis(((( , ja viņš nespēj tev saprast. Domāju, ka ir maz cerību, ka viņš mainīsies, kad būs bebis. Taču Tev būs vēl grūtāk. Zini, sāc trenēties jau tagad))), nepievērs tik pastiprinātu uzmanību ideālai kārtībai, galvenais noraus)) lielumu un viss))) Un vairāk prasi, lai viņš Tev palīdz, kaut ko aiznest, atnest, pārlikt utt)))Ja jau Tu visu dari pati, tad kāpēc lai viņš piepūlas???? Vannas aizbāznim var pielikt ķēdīti)), tad jau nezudīs)))

kika19 19. janvāris 2011 18:12

Nu sanak ta,kad man vis jadara,bet tagad vinam pateicu:vai tu man kadreiz kko palidzi majas darbos,vai brivdienas man pienes brokastis gulta?bija klusums un tizls jautajums-ko tu no manis tagad gribi?jus grutnieces esat tik cimperligas un ka nav kkas pa pratam vai nu sakat raudat vai sadusmojaties!jums jau tikkai gruti,bet parejiem nav ne?
Es vinam teicu,kad man zb visu pasai darit,ko tad es darisu kad mazais bus?man bus japaspej uztaisit est katru dienu,maja jatira un viss aiz pakalas javac vinam?ja,esmu kluvusi pedantiska,man riebjas,kad ja kkas nav nolikts vieta vai ari ir kkur citur aiztiepts un man pec tam ka durai tas jamekle.piemers-pazuda vannas aizbaznis,prasu kur ir,jo parasti to uzlieku uz vannas malinas,bet jau kuro dienu nevaru atrast,vins pasaka pamekle pati,es tak nezinu!:@blin,man jarapo pa zemi un jamekle,kaut es pedeja vinu neizmantoju?man vnk liekas,kad ir musu att iestajusies liela krize.
Vai es tiesam esmu pati pie ta vainiga?esmu ta ierosinataja?nesaprotu;(

zaneted 19. janvāris 2011 17:49

Tizlenis.... Piedod. Nu nezinu - es pēc dabas mēdzu būt arī ļoti nejauka, un, ja man šitā kāptu uz galvas un mani nesaprastu, es pagrieztos un aizietu... Jā, paņemtu somu un aizietu, lai padzīvo pāris dienas bez manis. Nu un, ka esi ģimenes naudas maks...
Man tiešām par šādiem vīriešiem nāk virsū liela dusma... Un tu gribi teikt, ka tev ir jāskrien pēc viņa stabules? Vāks... Trūkst vārdu!

kika19 19. janvāris 2011 17:43

Sausmas,ta sastridejos ar milo:(es nevaru sirds pilna,bet vinu tas neinterese.vins tik pasaka,kad ja es esmu stavokli,tad vinam man jaskrien pec stabules esot,jo man daudzreiz nekas nav labi;(pilnigi raudu atkal.

kika19 19. janvāris 2011 16:45

uj,bik kludas,jo rakstiju savu sirds sapi:(cerams sapratisit:)

kika19 19. janvāris 2011 16:43

varaviiksnit-es jau saku ka jutos un kad man ir gruti,bet ir atkal teksts:es visu dienu pa darbu biju,man ir besis un man gribas est.es ar kadreiz pasaku,nu ej un paed kko,bet tad ir,tu kaut ko uztaisiji?
ah,man ar ir tadas dienas,kad kartupelisus ar merciti un karbonaditem varu sacept un majas darbus visus padarit,bet ir ar tadas,kad gruti no gultas piecelties un galigi uz neko nevelk.ja puse diena ir pavadita gulta atpusoties,jo sap mugura,tad milais kad atnak maja prasa:ko tad sadariji?saku,kad bija sodien tads nespeks,neko neesmu lielu izdarijusi:( un vins:pat vakarinu nav?:@:@
man dazkart liekas kad viam ir tikkai svarigakais paest un lai viss ir izdarits majas,bet vai kaut 1nu reiziti oalidzetu-neee!!1reiz liku izprinat puteklusucejam maisu,jo man ir alergija pret putekliem,tad jau ari bija..offf!!!es sezu neta,paga:@
tiesam gribas dazkart aizbegt,bet ka tu ta begsi,kad vins uztur mani un musu nedzimuso mazuli jau ta varetu teikt.ah,jaruna laikam bus vairak,savadak nojugsos!

varaviiksne 19. janvāris 2011 13:55

Ko darīt?)) Domāju, ka vienkārši ir jāpasaka par savām sajūtām, vīrietis jau to tā īsti nevar izbaudīt uz savas ādas, tāpēc bieži vien arī nesaprot)))

varaviiksne 19. janvāris 2011 13:45

Man ir tādas dienas, ka jūtos labāk, tad gan mēģinu izdarīt visu ko vien varu)) Taču ir tādas, ka visu dienu noguļu un nedaru neko! Vīrs ļoti labi saprot, kāda man ir pašsajūta, tāpēc nekad nav bijuši pārmetumi, ka vakariņas nav sataisītas. Nekad jau nav tā, ka nav ko apēst)), ledusskapī vienmēr var ko dabūt))) Divas nedēļas, kad man bija stingrais gultas režīms, vīrs visu darīja pats!

19. janvāris 2011 13:39

Ir dienas kad tiesam nevaar ilgi nostavet kajas, galva griezas, nedaudz sliktums uznak.Tad es sezu pie galda un griezu/sagatavoju visu vakarinam virs stav pie katla un gatavo :) Tik beigas man japagarso un jadod savs sledziens par to ka garso :D
Ir bijusi gadijumi kad traukus magaju sezot uz kresla pie izlietnes,jo zinu ka viram trauku mazgasana nuuu galiigi neiet pie sirds.

1 2

Tagi

Mazuļa masāža Māmiņu Klubā: meistarklases un individuālas procedūras

Mazuļa masāžas meistarklase Māmiņu Klubā

Mazuļa masāžas meistarklase Māmiņu Klubā

Mazuļa masāžas individuālās procedūras Māmiņu Klubā

Mazuļa masāžas individuālās procedūras Māmiņu Klubā

Bērnu masāžas priekšrocības: izmēģini bērnu masāžu pie Natālijas Kirjuhinas

Bērnu masāžas priekšrocības: izmēģini bērnu masāžu ...

Māmiņdienas kruīzs

Pievienojies īpašajam Mātes dienas kruīzam 11.maijā!
ĪPAŠAIS cenu piedāvājums Māmiņdienas kruīzā 11.maijā! Steidzies rezervēt sev vietiņu!

ĪPAŠAIS cenu piedāvājums Māmiņdienas kruīzā 11.maijā! Steidzies rezervēt sev vietiņu!

Māmiņdienas kruīzā ekskursija pa Stokholmu latviešu valodā!

Māmiņdienas kruīzā ekskursija pa Stokholmu latviešu ...

Māmiņdienas kruīza programma aicina aizraujošā ceļojumā

Māmiņdienas kruīza programma aicina aizraujošā ceļojumā

Māmiņdienas kruīzā ar mums dosies LaCreation radošās meitenes!

Māmiņdienas kruīzā ar mums dosies LaCreation ...

Māmiņdienas kruīzā māmiņas lutinās masiere un kosmētiķe Natālija Kirjuhina!

Māmiņdienas kruīzā māmiņas lutinās masiere un ...

Pievienojies daudzbērnu ģimeņu klubam arī tu!

Ko Tu gribētu uzzināt par daudzbērnu ģimenēm?

Ko Tu gribētu uzzināt par daudzbērnu ...

PIEDALIES! Veidojam daudzbērnu ģimeņu portāla saturu kopā!

PIEDALIES! Veidojam daudzbērnu ģimeņu portāla saturu ...

Kā dzīvo daudzbērnu ģimenes? Lasi blogus www.godagimene.lv!

Kā dzīvo daudzbērnu ģimenes? Lasi blogus ...

Daudzbērnu ģimeņu brīvdienu recepšu konkurss: PIEDALIES!

Daudzbērnu ģimeņu brīvdienu recepšu konkurss: PIEDALIES!

Tavā pašvaldībā atbalsta daudzbērnu ģimenes? Pastāsti par to arī mums!

Tavā pašvaldībā atbalsta daudzbērnu ģimenes? Pastāsti ...

Daudzbērnu ģimeņu bērniem tiešām trūkst uzmanības?

Daudzbērnu ģimeņu bērniem tiešām trūkst uzmanības?

Noderīgi fotopadomi jaunajām māmiņām

FOTO: Kā lietot NUK piena pumpīti

FOTO: Kā lietot NUK piena pumpīti

FOTO: Kā griezt mazuļa nadziņus?

FOTO: Kā griezt mazuļa nadziņus?

FOTO: Vannojam mazulīti

FOTO: Vannojam mazulīti

FOTO: Kā pareizi ņemt rokās mazo rāpotāju

FOTO: Kā pareizi ņemt rokās mazo ...

FOTO: Vingrojumi, kas palīdzēs cīņā ar kolikām

FOTO: Vingrojumi, kas palīdzēs cīņā ar ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies