Natura Siberica

kreice
kreice 21. janvāris 2011 12:13

Vai kāds nezin kur var nopirkt Natira Siberica kosmētiku.Zinu ka ir Maximā bet tur ir tikai šampūni un daži kremi.Man interesē lielāka izvēle jo domāju lietot to arī mazulim.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
princesemince 2. februāris 2011 19:16

tā bērnu sērija netiek dēvēta kā savādāk? es atradu, ka Pirkumiņā piedāvā tādu Kinder krievu kosmētiku bērniem. nav pieredze?

21. janvāris 2011 19:13

zaneted;
paldies par info, noteikti meiģināšu kādu deienu aizbraukt.

agy77 21. janvāris 2011 17:13

nu nezinu vai mazuļu kosmētika tur ir, bet pārējās preces ir Valdemāra pasāžas veikalā. Nesen tur iepirku sev visādus smāķus.

zaneted 21. janvāris 2011 17:10

Šodien biju Siberikas veikalā :) Ir viena zīdaiņu kosmētikas sērija, kuru varot nopirkt Siberikas veikalā pie Pļavnieku Maximas (aptuveni nojaušu kur tas ir). Siberika šo kosmētiku izplata, bet cik saprotu tad ražotājs ir krievu kompānija un kā teica pārdevēja, tad atsauksmes no māmiņām esot ļoti labas.. Bet es nepiefiksēju tās līnijas nosaukumu :( Bet tā esot vienīgā Siberikas bode kur šī līnija pārdodas, jo pārējos veikalos bērnu kosmētiku praktiski nepārdodot...

21. janvāris 2011 13:37

nē nē Siberica
varbūt sajauca.

susiite 21. janvāris 2011 13:33

varbūt bija domāts Nature babycare?

21. janvāris 2011 13:29

viena māmiņa rakstīja ka esot, tapēc domāju apjautāties vai vēl kāds kautko zin. es pati arī neko par mazuļu līniju neesmu dzirdējusi.

princesemince 21. janvāris 2011 13:25

pat mājas lapā (http://naturasiberica.ru) neatradu tādu bērnu sēriju :( nez, lai arī eko, bet jaundzimušajam nelietotu.
vienreiz ar savu dušas želeju gan esmu savu bērnu mazgājusi, bet viņam tajā laikā bija pusotrs gads. bijām laukos un bērna mazgāšanās līdzeklis bija piemirsies. bet laukos jau dikti sanāk mūžīgi noķēpāties - mazgāties ar kādu līdzekli vajadzēja. protams, alerģijas nebija. bet kaut kā šķiet - pieaugušajiem vienas lietas, bērniem - citas.

susiite 21. janvāris 2011 13:12

pirkumins.lv

21. janvāris 2011 13:06

kādā pirkumiņā??

princesemince 21. janvāris 2011 12:15

īpaši mazuļu sērijas neesmu manījusi gan.

princesemince 21. janvāris 2011 12:14

Pirkumiņā

21. janvāris 2011 12:13

Vai kāds nezin kur var nopirkt Natira Siberica kosmētiku.Zinu ka ir Maximā bet tur ir tikai šampūni un daži kremi.Man interesē lielāka izvēle jo domāju lietot to arī mazulim.

Tagi

SEPTIŅI aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Hei! Kādi jūsu plāni šai sestdienā? Ierasta darba diena vai brīvdiena?

Hei! Kādi jūsu plāni šai sestdienā? Ierasta darba diena vai brīvdiena?

Plānojam kāzas – pārroku internetu, vērtēju atsauksmes un nebeidzu meklēt īsto vadītāju

Plānojam kāzas – pārroku internetu, vērtēju ...

Uzņēmēj! Atbalsti daudzbērnu ģimenes - piedāvā atlaides saviem produktiem un pakalpojumiem ar “3+ Ģimenes karti”!

Uzņēmēj! Atbalsti daudzbērnu ģimenes - piedāvā ...

Ziemassvētku Brīnumzeme Māmiņu Klubā jau 19., 20. un 21.decembrī: vēl pāris BRĪVAS vietiņas

Ziemassvētku Brīnumzeme Māmiņu Klubā jau 19., ...

WOOOWWWW! Māmiņu Kluba bēbīšu 2014.gada vārdu TOPS!

WOOOWWWW! Māmiņu Kluba bēbīšu 2014.gada vārdu ...

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

16.11.2014.TV3: izvēlamies brilles bērnam, apgūsim pieklājības normas

16.11.2014.TV3: izvēlamies brilles bērnam, apgūsim pieklājības normas

PABALSTI Jaunajām māmiņām: atbild VSAA

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu sagaidot, pirmais nav sasniedzis 2 gadu vecumu?

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu ...

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus pabalstus saņemsim pēc bērniņa dzimšanas?

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus ...

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs izmantot bērna kopšanas atvaļinājumu vienlaicīgi

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs ...

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un māmiņalga?

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies