Kurš Tavā ģimenē ēd veselīgāk- Tu vai mazulis?

Nereti mēs esam tik ļoti pārņemtas ar mazuļa uzturu, ka aizmirstam pašas ēst veselīgi. Tātad- kurš ēd veselīgāk- Tu vai mazulis? Kā atšķiras jūsu maltītes?

rita123 rita123 21. Oct 2009, 14:06

mēs visi ēdam vienādi veselīgi vai neveselīgi,jo bērni ēd pie lielā galda ,Kopš mums ir bērni, piedomājam nokurienes nāk katrs dārzenis,ko lieku katlā😀

rita123 rita123 21. Oct 2009, 14:06

mēs visi ēdam vienādi veselīgi vai neveselīgi,jo bērni ēd pie lielā galda ,Kopš mums ir bērni, piedomājam nokurienes nāk katrs dārzenis,ko lieku katlā

14. Oct 2009, 12:20

es domāju,ka viennozīmīgi mana meitiņa ēd veselīgāk,jo man patīk ekspermentēt ar ēdienu,un garšo asi ēdieni.😃😃

13. Oct 2009, 17:45

Mums ģimenē noteikti visveselīgāk ēd meitinja, jo vāram vinjai biezenīšus un putras, neliekot klāt garshvielas....Prieksh mazās gatavojam atseviskji, piemēram zupu vāru ar mazāk garshvielām un ljoti minimāli sāli, kad ir gatava, ieleju mazajai atseviskji, un tad vāram sev tālāk, pieliekot vairak garshvielu...Mum tētis ir stipro ēdienu cienītājs un tāpēc vinjam taisam atseviškji....un tētis mums var ēst jebko, jo vinjam laba vielmainja...vinjam cepam olas, galju un vinjsh nebaidās visu treknu ēst, toties es ēdu vairāk vārītu ēdinu, salātinjus, lai uzturētu sevi formā....nju tā mūsu gjimenē notiek ēšana,,,,,😀😀😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 13. Oct 2009, 10:57

Nereti mēs esam tik ļoti pārņemtas ar mazuļa uzturu, ka aizmirstam pašas ēst veselīgi. Tātad- kurš ēd veselīgāk- Tu vai mazulis? Kā atšķiras jūsu maltītes?