Kuriozi dzemdībās :)!!!

amorins
amorins 8. februāris 2011 17:19

Māmiņas,vai kādai ir atgadījušies kādi kuriozi dzemdībās?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
amorins 13. februāris 2011 16:06

:):):)

karamelukoks 12. februāris 2011 23:07

ta kaa sis bija otrais mazinais jau zinaju ka jagaida taa sajuta ka gribas kakat. viram saku lai aiziet sameklet vecmati, ka jaiet uz zali, si atnak paskatas,johaidi mazais jau gandriz nak ara. ar kajam platam aiztentereju lidz zalei, uzkapju uz galda un spiezu. vienreiz spiezu, otreiz, tresaja reize augsstilbu un dibenu sarauj krampis, vairs nejutu nekadas sapes tikai taa kaja sausmigi sap. viram saku mase man dibenu, sis mase ar. kad beidzot atlaida velreiz spiedu un mazais bij klat!

kadike 12. februāris 2011 21:49

veel atceros,ka visu laiku uz kresla teicu,ka es mirstu:))Vecmaate atkartoja-nee, nee tu nemirsti:))Spied specigak!!!

amorisita 12. februāris 2011 19:44

kaut visus eksāmenus varētu šitā nolikt!!! :D

amorins 12. februāris 2011 19:27

nē,nu kuriozs! vīriņš gan ieguvējs-i bebis,i atzīme eksāmenā laba..:)

dudupupols 12. februāris 2011 19:23

Nēēē'!Piezvanīja pasniedzējam, kas par eksāmenu ielika 9!

amorins 12. februāris 2011 19:01

vīrs uz eksāmeniem tā arī netika?

dudupupols 12. februāris 2011 18:59

Biju iepriekšējā dienā pie ārstes, kas teica, ka mazā vēl kādas 2.ned nedzimšot un pēc 2.dienām jāiet uz stimulāciju. Braucot mājās raudāju, jo tik ļoti gribēju dabiskas dzemdības. Naktī sāka sāpēt kājas, vīriņš jautāja, kas notiek, vai jābrauc uz slimnīcu. Tā kā tajā dienā viņam bija eksāmeni, teicu, ka pēc eksāmeniem atkal aizbrauksim pie ārstiem.Izrādījās, ka meitiņa piedzimā pēc 4 stundām no dīvainajām kāju sāpēm. Vīrs teica, ka tas esot bijis labākais eksāmens pasaulē :)

excellent 12. februāris 2011 17:44

labi,ka viss ir labi;)(F)

amorins 12. februāris 2011 17:41

man bij gandrīz tāpat,bet iznākumsgan bij cits-ārsti izlēma par labu ķeizaram...

excellent 12. februāris 2011 17:08

aarsti labi zinaja,ka bebis liels un ar dupsi prieksaa un ka es pati maza un tieva(ka dzemdibas var but smagas). ginekologe mani nosutija uz dzemdibu namu ar planoto keizaru,bet dzemdibu dienaa dakteris ,kurs pieneema dzemdibas,izdomaaja pats,ka lai meginu dzemdet pasas spekiem

amorins 11. februāris 2011 23:15

exellent,nesapratu tavu atbildi...tev bij pazīmes,ka mazais ar dupsi pa priekšu vai ārsts to konkrēti zināja un tāpat izšķīrās par labu dabiskām dzemdībām?
manai mazajai viss bij labi-ķeizaru taisīja ne tāpēc,ka draudēja briesmas -tas ir briesmas bija iespējamas,ja dzemdētu pati.MAZULEI BIJ NABASSAITE AP KAKLU,LIELA PRIEKŠ MANA IEGURŅA UN AR DUPSI PA PRIEKŠU.tāpēc taisīja ķeizaru-piedzima smuka un vesela,kā maza lellīte sārtiņa.:)

excellent 11. februāris 2011 22:54

viss labi bija,amorins? manejais ta ari nesagriezaas,kautgan man bija visas paziimes,kapec man butu jataisa keizars.

amorins 11. februāris 2011 14:53

excellent,parasti gan mazuļi iet ar galviņu pa priekšu....tā iemesla pēc,ka mazais man puncī gulēja arī ar dupsi pa priekšu man ķeizaru taisīja...

excellent 11. februāris 2011 09:43

man starp kontrakcijaam gaaja labi joki ar dakteri,runaaju latgaliski,bet kad atkal saakaas saapes,tad biju dusmiiga uz visiem un domaaju-kas par stulbeniem,ka runaa latgaliski.
bet jau uz dzemdiibu galda kad spiedu,kautkaa palikaas,kapec manu dibenu slauka un tiira,skatos-tur uz salveteem melnas kakas:D man kautka bija izgajis no prata laukaa,ka mazais tacu iet ar dibenu pa prieksu,tas bija mekonijs,no puikas dupsiisa. es neticeeju ko man saka un pieceelos no alda un paskatiijos un tiesaam- dibentinjs jau laukaa ar visu mekoniju:) to es tiesaam neaizmirsiisu

engelism 10. februāris 2011 12:52

Man ar tāds maz kurjoziņš iznāca dzemdībās. Pirmajos mēnešos man teica, ka būs meitiņa, tad pa vidam atkal ka tomēr nebūs meita, tad pēdējā mēnesī pateica ka tomēr meita. Tā kā man ir slikta redze, dzemdību zālē protams brilles novilku, piedzims bērniņš uzliek man uz vēdera visi staigā apkārt dara savas lietas, bet neviens nepasaka meita vai dēls. Tad kad bērns jau saģērbts un es sašuta, draugam saku, lai padod brilles, un lai beidzot pasaka, kas piedzima meita vai dēls. Draugs sāk smieties un saka, Elizabete ir klāt :)

10. februāris 2011 11:59

Tajā naktī dikti visu laiku vajadzēja uz labierīcībām. Pēdējā reizē aizeju, nokārtojos, tā kā jau taisos iet atpakaļ gulēt, bet atkal "tek", sākumā pa miegam nesapratu, kas notiek.... Aizgāju uz istabu, apsēdos blakus guļošajam vīram un klusiņām šim prasu : "Mīļumiņ, Tu guli?" , lieki piebilst, ka bija 4:00 no rīta. Vīrs atver acis un saka : "Nu jā, a kas?", Es: " No manis kaut kas tek" :D Tad nu vīrs noprasīja vai sākās un kad abi secinājām, ka laikam jau jā :D Tad nu cēlāmies, es vēl iegāju dušā, tad lēnām sakrāmējām somu (mums līdz noteiktajam datumam bija vēl krietns laiciņš, bet iepriekšējā dienā bijām sakrāmējuši somu, bet vakarā atkal izkrāmējām). Nokāpām lejā pie mašīnas un tad vēl secinājām, ka esam aizmirsuši mājās mašīnas atslēgas :D

wrumiite 10. februāris 2011 11:08

Man īsti nebija dzemdību kuriozs, bet pirmsdzemdību. Tā kā bija problēmas ar asinsspiedienu daktere lika stāties Stradiņos pagulēt un stabilizēt asinsspiedienu. Īpaši jau negribējās, bet tajā brīdī bērna un mana dzīvība bija svarīgāka. No rīta ap 9 iestājos, ārsti apskatīja, uztaisīja analīzes, dopleru paklausījās, uzkāpu uz krēsla. Nolēma palaist mājās un dzert lielāku devu zāļu. Mājās braucu tikai pēc 14. Aizbraucām mājās vakariņās māmiņa sacepa sēņu karbonādi, pa riktīgam pieēdos, nolēmām braukt mājās un pie reizes paņemt no draugiem kabrioletu, ko rītu tā kā brauktu pie draugiem uz kāzu jubileju. Pirms braukšanas vēl vīru pārliecinu uznest koferi, lai nav jāvizina līdzi. Koferi aiznesuši, braucam pēc auto, pēkšņi noiet ūdeņi, es sākumā domāju, ka nesaturēšana, bet pēc brītiņa atkal, saku vīram un savam tēvam šie abi smej. Lūdzu, lai padod ko palikt zem dupša, mans tētis tikai iesmej, tas taču dabīgi, sēdi mierīga.
Vīram uzreiz tāds stress, kamēr vēl dušā iegāju, saliku vēl neieliktās mantas pagāja kāda stunda. Vīram aiz stresa nepārtraukti ātrums tika pārsniegts, nabags bija nobijies ka kaut ko nenokavējam. Bet nu pēc 16 cīniņa nolēma ķeizaru.

ccabata 10. februāris 2011 10:58

Es atceros, ka tajās sekundēs, kad sāpes nebija- paspēju smaidīt :D Jokus gan neatceros, tik to par elpošanu, kad 'teicu vīram, lai tad ,kad jūt, ka spiežu, kad nevajag, lai atgādina, lai esmu suns :D Tad nu ik pa laikam skanēja- "sunītis, esi sunītis " Vēlāk jau- vecmāte- "Vairs netēlo suni- tagad esi šņākulis!'

10. februāris 2011 09:42

Man gan bija ļoti ātras un vieglas dzemdības, bet pie tā galējā atvēruma jau vienalga sāp diezgan.
Un tajā brīdī es vecmātei paziņoju:"Man ļoti sāp, es vairs nepiedalos un eju prom, sāp par daudz". Vecmāte tik pat nopietni man atbildēja:"Šoreiz tāda iespēja netiek piedāvāta" , tad teicu, Dieviņ takš palīdzi man, uz to viņa atbildēja:"vot Dievu gan var lūgt!"
:D ļoti nosvērta un lietišķa saruna, īpaši piemērota dzemdību pēdējām brīdim:)

amorins 9. februāris 2011 23:35

::)))

yorri 9. februāris 2011 23:34

tagad kad atceros nak riktigi smiekli, bet taja momenta ta bija ka bija :D nu jau biju uz dzemdibu galda, kad man saka spied, es spezu cik tik varu, kamer tai kusetei nolaizu rokturi, man tads zviedziens tagad, kad spiezu un tik rokturis paliek roka :D tad vairs nebija pie ka kerties bija grutak spiest :D

9. februāris 2011 21:39

Aizbraucam uz slimnīcu 12 ar regulārām sāpēm (man šis otrais bērns, tomēr zināju kādas tās sāpes), bet slimnīcā viss pāriet, vecmāte saka, ka es kko stāstot! :D Centos iestāstīt, ka toč sāpēja. Aizsūtīja manu vīrieti mājās gulēt, mani gan ne, teica, ja atbraucu, tad lai eju gulēt un gaidu! Saklāja gultu dzemdību zālē, lai nekur tālu nav jāstaigā, un labi vien bija, jo pēc divām stundām sāpes atgriezās, un šoreiz nekur nepazuda! ;)
Tā kā zinājām, ka mums būs meitiņa, to pateica abās USG. Kad nu beidzot biju veiksmīgi savu bebi izspiedusi laukā, pienāk bērnu ārsts, onkulis gados, baigais joku pēteris, saka, apsveicu tētuk ar puiku!! Manējam gandrīz ģībiens piemetās! Daktere, aizrādīja ārstam, un jaunizceptajam tētim saka, ''meitiņa, tēti, meitiņa!'' :D
Un kad man daktere špricēja anestēziju, lai var apstrādāt visus plīsumus, es aiz sāpēm sperot, gandrīz ar kāju trāpīju dakterei pa seju! Šī man saka, ka šitais jau vairs tik sīkums esot, uz ko es atbildēju, ka man tādas procedūras briesmīgākas par dzemdībām! Abas ar māsiņu par mani sasmējās! :D

amorisita 9. februāris 2011 20:38

manās dzemdībās vīriņš bija blakus, lai aktīvi pielietotu visu MK samācītos paņēmienus praksē, bet rezultātā es pati ar visu tiku ļoti labi galā. Līdz ar to manējam nekas cits neatlika kā vien sēdēt blakus un aiz gara laika risināja krustvārdu mīklas. Beigās es vēl paņēmu epidurālo anestēziju (jo nācās stimulēt un bija aizdomas par bērna veselību). Tā nu es arī vairākas stundas gulēju uz galda, gaidīju, kamēr man veras vaļā atvērums un palīdzēju risināt krustvārdu mīklas!

9. februāris 2011 19:32

Nezinu vai to var saukt par kuriozu, bet nu tomēr. Apsēdos uz ginekaloga krēsla, lai dakteris pārbaudītu atvērumu. Biju tā atzvēlusies tajā. Dakteris nebija pat pienācis pie pareizā gala, uzmeta tik vienu skatienu vēderam un uzreiz pateica "Meitiņu gaidam, ja?". Principā tas bija apgalvojums nevis jautājums, jo izskatijās, ka viņš ir pilnīgi pārliecināts. Un taisnība arī bija. Kad prasiju kā viņš to zin. Šis pasmēja, ka tā ir 20 gadu pieredze. :D

1 2

Tagi

Sper pirmos solīšus kopā ar Huggies® Pants!

Nesteidziniet un nesalīdziniet bērnus

Nesteidziniet un nesalīdziniet bērnus

Mazā staigātāja enciklopēdija: sēdēšana

Mazā staigātāja enciklopēdija: sēdēšana

Ko vasarā mazulim vilkt kājās?

Ko vasarā mazulim vilkt kājās?

FOTO: Pirmās attīstošās rotaļlietas

FOTO: Pirmās attīstošās rotaļlietas

Dažādie pārvietošanās veidi rāpošanas procesā

Dažādie pārvietošanās veidi rāpošanas procesā

Ceļo vasarā kopā ar Māmiņu Klubu: vasaras gids

Kļūsti par projekta "Vasaras gids 2014" dalībnieku!

Kļūsti par projekta "Vasaras gids 2014" dalībnieku!

Salmu muzejs Tukumā

Salmu muzejs Tukumā

Viduslaiku sapnis divatā Jaunpils pilī piepildījās

Viduslaiku sapnis divatā Jaunpils pilī piepildījās

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

SABĪNE: Viena diena kopā ar mitrajām salvetēm Huggies

SABĪNE: Viena diena kopā ar mitrajām salvetēm Huggies

Māmiņu Klubam septembrī 10 gadi! Uzdāvini mums Facebook lapā 10'000 'LIKE'!

Māmiņu Klubam septembrī 10 gadi! Uzdāvini ...

VIDEO: mīlestības spēks

VIDEO: mīlestības spēks

Anketu konkurss „Mana gaidību vasara”: piedalies un laimē!

Anketu konkurss „Mana gaidību vasara”: piedalies ...

Pirmā nakts mājās aizvadīta: Nogurums min uz papēžiem

Pirmā nakts mājās aizvadīta: Nogurums min ...

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

20.07.2014.TV3: slingu siešana, attīstošās rotaļlietas bērnudārzniekiem, placenta pēc dzemdībām

20.07.2014.TV3: slingu siešana, attīstošās rotaļlietas bērnudārzniekiem, placenta pēc dzemdībām

PABALSTI Jaunajām māmiņām: atbild VSAA

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu sagaidot, pirmais nav sasniedzis 2 gadu vecumu?

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu ...

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus pabalstus saņemsim pēc bērniņa dzimšanas?

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus ...

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs izmantot bērna kopšanas atvaļinājumu vienlaicīgi

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs ...

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un māmiņalga?

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies