Kur ceļot ar ģimeni?

Vasara tuvojas izskaņai, tāpēc gribētos aizbraukt vēl kādā jaukā ceļojumā! Iesakiet ģimenēm draudzīgas atpūtas vietas!

21. Aug 2009, 20:11

mēs arī domājam paceļot pa Kurzemi,bet vel īsti neesam maršrutu sastādījuši😀bet nu vēl priekšā pāris dienas,tiocu ka ceļojums būs izdevies😀ko mēs baudīsim ar mazo meitiņu,kura ceļos pirmo reizi😀😀😀

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 10. Aug 2009, 08:50

Es iesaku izbaudīt pēdējās nedēļas skaistajās Latvijas pludmalēs, jo ūdens ir fantastiski silts!

Mans pludmaļu tops:

1. Bernāti, Liepājā - skarbi, vientulīgi, vējaini, bet ar baltām, mīkstām smiltīm un zaļi caurspīdīgu ūdeni. Mana mīļākā pludmale ever! Taču patālu un ceļš sanāk dārgs

2. Melluži - šogad pateicoties dzīvesvietas maiņai atklāju klusos un mīlīgos Mellužus. Feina pludmale, labs bērnu rotaļu laukums pašā jūras krastā, pamaz cilvēku un publika- pārsvarā ģimenes ar maziem bērniem. Vilciena biļete no Rīgas - 1 lats, bet tas ir to vērts - neizkāpt Majoros vai Dubultos, bet aizbraukt līdz Mellužiem. Sajutīsiet atšķirību un būsiet kā starp savējiem!

3. Gausā Jūdze - vēl tālāk aiz Ragaciemiem un Lapmežciemiem, kur sākas tie meža kilometri, jūra ir tuvu lielceļam, bet kāpas ir augstas un ūdens - tiešām tīrs un dzidrs. Tur nekā citādāk nenokļūt, kā tikai un vienīgi ar auto. Vakar bija pilns ar mašīnām! Bet peldes - neiedomājami labas!

4. Vidzemes jūrmala, Tūja - rudenīgām pastaigām, kad noskrējušies vasarnieku bari. Vasaras beigās izbaudīt viļņus, kas šļakstās ap pelēkajiem akmeņiem ūdenī. Skaisti līdz dvēseles dziļumiem! Romantiskiem saulrietiem vai mierīgām pastaigām ar bērniem

5. Jūrkalne, stāvkrasti - nu, tur vienkārši vienreiz ir jāaizbrauc! No comments! Un tas ir pie mums Latvijā!

Mums visiem ir ļoti paveicies, ka dzīvojam mazā valstiņā pie jūras un dažādas skaistas pludmales ir tepat dažu stundu robežu attālumā.

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. Aug 2009, 08:10

Vasara tuvojas izskaņai, tāpēc gribētos aizbraukt vēl kādā jaukā ceļojumā! Iesakiet ģimenēm draudzīgas atpūtas vietas!