ko var est kad baro ar kruti?

reisere
reisere 10. oktobris 2011 18:27

sveiki mamminjas man tads jautajums ko jus edat kad barojiet mazo ar kruti???man visi saka ka var est visu izniemot dazus produktus piemeram sarkanu,asu,salu,saldu,arste man pateica ka gandriz vispar neko nevar ne piena produktus neko es jau juku prata no varitiem grikiem un kartupeliem ar varitu vistu:Dbet mazai vis kartiba nav ne alergijas neka...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
agy77 11. oktobris 2011 13:39

Tieši tā,, ēst var visu!!! Piens taču nerodas zarnu traktā:D Arī saldu, sāļu, sarkanu:D:D, protams saprāta robežās, lai nenodarītu kaitējumu pašai sev:D Un, jā, jātestē uz ko ir/nav alerģijas..

lvmamma 10. oktobris 2011 23:41

Es ēdu un dzēru visu,protams,izņemot alkoholu.Pašā pirmajā mēnesītī bik piesargājos,bet kad sapratu,ka nekā slikta nav arī apēdot ko stiprāku vai saldumus,tad ēdu.Protams,ja tiek atklāta kāda produkta nepanesība/alerģija,tad savādāk. Bet veselīgi ēst,protams,ir labāk. :)

tamia 10. oktobris 2011 22:37

Nav jau Tev jaed tikai varitu,ielmet cepeskrasni vistinu vai liellopa galu,vari zupinas!Es ari sakuma nesapratu,ko tad es beigas varu est...to nevar,sito nevar...,bet pamata es edu loti vienkarsi,sali,cukuru lietoju loti maz,asu vispar ne,marinetu,skabetu ne,neesu tomatus kapostus,zirnus,svaigus burkanus...man loti prastijas saldumus,tos ganm es edu vienalga,seviski tumso sokoladi!Nederu gazetos dzerienus un paku sulas!Iespejams ka tamdel,ka vienmer piedomaju pie ta ko edu, ari mazajai nebija koliku,puncitis neputas!aa un needu bietes un medu un citrusauglus!

solni6 10. oktobris 2011 22:03

ik pārdienas pamēģini ko jaunu, bet tikai vienu lietu un drusku un vēro mazo, ja 24h laikā nekas nemainās (pumpas, kaka, pūšanās), tad zini, ka tieši to un tik Tu vari :)
Man mazajai 2 mēneši un pieturos pie šāda principa, pagaidām zinu, ka nevajag man ēst vīnogas, tomātus, baltmaizi utt. (kviešu milti).. koņčas ēdu 2-3 gab.dienā, 2 gab. zefīra varu apēst.. tā kā saldumus nevajag izsvītrot arī :) ā, un no cūkgaļas karbonādēm ar nekas nav..
Lēnām ar apdomu un būs oki ;)

punkta 10. oktobris 2011 21:57

es ēdu to, kas manuprāt, man pašai nepūš vēderu. Tos produktus sākšu lietot pamazām, kad bēbim puncis būs daudz maz apradis ar pastāvošo iekārtu. Bet paralēli arī tagadējam ēdienam lietoju fenheļu un ķimeņu tēju, lai paregulē vēdera darbību.
knipite - gurķi tachu 90% ūdens,kas tur var pūst? ;)

10. oktobris 2011 18:59

visu var!!!
uz mani dzemdibu nama divaini paskatijas, kad pajautaju, ko drikst!

knipite 10. oktobris 2011 18:32

Nevar-kas uzpus punci-kaposti,tomati,aboli ar mizu.piens,saldumi,gurki,pupas,zirni,neko ceptu,asu,stipru,marinetu,citrusauglus,majonezi,sinepes un tml lietas.

zelma 10. oktobris 2011 18:31

Ēst var visu! Ja mazais jūtas labi un viņam nepūš vēderiņu, tad droši ēd! Tikai protams saprāta robežās! ja vēlies pamē'tgināt kaut ko jaunu, tad pa bišķītim un novēro mazā reakciju, ja viss o.k.

princesemince 10. oktobris 2011 18:30

es ēdu un dzēru praktiski visu, izņemot šokolādi (līdz bērna 6 mēnešu vecumam), alkoholu (visā barošanas laikā), paku sulas (līdz bērna 1 gada vecumam), dzirkstošās limonādes (arī līdz gada vecumam).

reisere 10. oktobris 2011 18:27

sveiki mamminjas man tads jautajums ko jus edat kad barojiet mazo ar kruti???man visi saka ka var est visu izniemot dazus produktus piemeram sarkanu,asu,salu,saldu,arste man pateica ka gandriz vispar neko nevar ne piena produktus neko es jau juku prata no varitiem grikiem un kartupeliem ar varitu vistu:Dbet mazai vis kartiba nav ne alergijas neka...

Tagi

ASTOŅI aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

PIRMDIENAS BLOGERE: Imunitāte,kuras nav u.c. lietas

PIRMDIENAS BLOGERE: Imunitāte,kuras nav u.c. lietas

Māmiņu Klubam septembrī 10 gadi! Uzdāvini mums Facebook lapā 10'000 'LIKE'!

Māmiņu Klubam septembrī 10 gadi! Uzdāvini ...

Vīrs dzemdībās. II daļa – gaidāmās dzemdības

Vīrs dzemdībās. II daļa – gaidāmās ...

Dvīnītēm 2 mēneši: Mazuļi jūt vecāku priekus un bēdas

Dvīnītēm 2 mēneši: Mazuļi jūt vecāku ...

Māmiņu Klubā jau drīzumā JAUNS projekts! Meklējam Brīnumistabas projekta dalībniekus!

Māmiņu Klubā jau drīzumā JAUNS projekts! ...

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

14.09.2014.TV3: dvīnīšu pirmās dienas, mūsdienīga izglītība

14.09.2014.TV3: dvīnīšu pirmās dienas, mūsdienīga izglītība

PABALSTI Jaunajām māmiņām: atbild VSAA

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu sagaidot, pirmais nav sasniedzis 2 gadu vecumu?

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu ...

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus pabalstus saņemsim pēc bērniņa dzimšanas?

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus ...

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs izmantot bērna kopšanas atvaļinājumu vienlaicīgi

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs ...

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un māmiņalga?

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies