klepus

09. Aug, 12:42 smukinja86 smukinja86

Vai Jūsu mazie arī ieklepojas? mums 1,5 mēn. un ta, kā ieklepojas dienā 2 reizes, vai ir pamats uztraukumam?

09. Aug 2011, 12:42

Vai Jūsu mazie arī ieklepojas? mums 1,5 mēn. un ta, kā ieklepojas dienā 2 reizes, vai ir pamats uztraukumam?

04. Oct 2010, 17:46

jā, meitenes, paldies par padomiem, ņemšu vērā,,,😀😀😀

04. Oct 2010, 11:58

Es nekādā gadījumā neuzskatu par pareizu, ka pieder pie lietas-košanas, sišanas un tt. Ir ar bērniem jārunājas, vecākiem ir jāstāsta, ka tā nav labi darīt, galvenais runāt. Un arī audzītēm vairāk bērnus pieskatīt. Tas vispār ir murgs, ja mans bērns tāds atnāktu, es grieztos augstākās iestādēs, tā neatstātu.

taschinka taschinka 04. Oct 2010, 11:08

domaju,ka tomer kodeja vecaki butu jainforme,kapec vini pasmiesies?nav jau jabruk virsu vai ka,vienkarsi jainforme,ka uzvedas vinu bernsmans dels ari ir nevaldams,bet tas nenozime,ja kadam ko izdaris,ka es nepieversisu uzmanibu.Es noteikt ar delu runatu.
Protams berni ir berni un ir ari nevarladmi,bet ir jaruna.
Pec sava dela varu teit,ka iedarbigak butu,ja auklite runatu un stastitu,jo tur liels respekts.

taschinka taschinka 04. Oct 2010, 08:46

Mums grupna 21 berns un pagaidam daudz maz viss labi.Bija divi gadijumi,kad dels teica,ka viens puika vinu pagruda un Maiklins nokrita un raudaja.Tad vel gadijums,ka zem acs bija sarkanums,vai pats sasitas vai kads iesita,isti neznu.Tas,ka berni sava starpa var viens otram iesit,pagrust,tas jau pieder pei lietas,o tie jau tikai berni.Bet,ja sak kost,tad jaruna ar berna vecakiem,lai runa ar savu bernu.