Kā sadzīvot ar bērna niķiem?

Man mājās aug forša meitiņa, kurai tūlīt, tūlīt būs 2 gadiņi, BET.... kad uznāk lielie niķi, tad krīt gar zemi, rīko histērijas. Kā JŪS tiekat galā ar bērna niķiem un stiķiem? Vai bērnu rājat vai ļaujat viņam kārtīgi izniķoties?

31. Mar 2011, 19:53

man meitiņai gads un septiņi mēneši. tik līdz kaut ko neatļauju tā krīt gar zemi un bļauj. Ja ignorē viņas niķus tad bļauj vēl trakāk. Šķiet ka viņa pat negrib dzirdēt un saprast vārdus nedrīkst un nē.

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 04. Sep 2012, 23:00

rinkuna

Tur nav atlaizu koda, atlaide jau ir cenaa!

06. Dec 2010, 17:20

Kads atlaizu kods ir jaievada pie pasutijuma noformesanas?? ☹

11. Nov 2009, 19:54

Mums jau 2 gadi-bet joprojām prasa šo biezenīti. 😀
Ķirbja vietā var likt kabaci.

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 04. Sep 2012, 22:59

Izskatās ļoti jauks un garšīgs!

19. Aug 2009, 17:50

es nepievershu uzmaniibu, ja mazaa nikjojas, nokluseeju un aizeju uz citu telpu, kad nervi netur,skaitu liidz 10....un paariet dusmas...

02. Aug 2009, 13:15

mums jau 2 gadiņi un joprojām ik pa laikam šķiet, ka ar mešanos pie zemes kaut ko panāksim 😃 Ignorēt - tās ir labākās zāles 😉 Tad ātri vien pāriet 😉

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 31. Jul 2009, 15:22

Kad uzlaiž to krišanu gar zemi, tad gan ir traki! Es iteiktu nereaģēt uz tādu uzvedību. Jo kā mums teica Māmiņu klubā viena psiholoģe - bērni uzvedās tā, kā viņiem ir izdevīgi. Ja bērns redzēs, ka krišana gar zemi nedod gaidītos rezultātus, viņš to nedarīs, jo atzīsimies, krist tāpat vien gar zemi nevienam nav interesanti, ja ar to nekas netiek panākts

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 31. Jul 2009, 14:27

Man jau šķiet, ka nevis bērni niķojas, bet līdz kādiem 3 gadiem tas ir tāpēc, ka viņi nemāk runāt. Un tad nu iet vaļā kliegšana vai uzvedība, kas kaut ko paģēr no vecākiem (jo savādāk viņi nesaprot, ko bērns grib😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 31. Jul 2009, 13:07

Man mājās aug forša meitiņa, kurai tūlīt, tūlīt būs 2 gadiņi, BET.... kad uznāk lielie niķi, tad krīt gar zemi, rīko histērijas. Kā JŪS tiekat galā ar bērna niķiem un stiķiem? Vai bērnu rājat vai ļaujat viņam kārtīgi izniķoties?