Izvēlies bērna talantu!

Ja Tu maģiski varētu savam bērnam piešķirt kādu talantu- kāds tas būtu? Vai Tu dotu priekšroku mūzikālām dotībām? Varbūt labsirdībai? Vai varbūt lieliskas komunikācijas spējas?

rita123 rita123 21. Oct 2009, 14:01

Mēs jau varam vēlēties un sapņot kā gribam,bet mūsu mīlulīsi paši izvēlesies ko darīt un mums tas jārespekte un jāpricajas😀

16. Oct 2009, 21:23

Es ļoti gribētu meitinjai dziedāšanas un dejošanas talantu,,,tad arī pasākumos un ballēs viņa justos drosi un būtu visu uzmanības centrā...gribētos ,lai meitinja ir patstāvīga , droša un spēj viegli iedraudzēties,,,, - ļoti labi talanti....😀😀😀

14. Oct 2009, 22:57

Man jau ļoti gribētos lai bērniņš gan dzied, zīmē,dejo, varbut pat spēlē kādu muzikas instrumentu.Atradu Bērnu Jaunrades Namā Dugmale, tiko sākušos bērnu sagatavošanas kursus(sauksim tos tā) grupiņā pa 10 bērniem no 3-5 gadi,bezmaksas tik cik janoperk zimesanas papirs un krasas.Man bērns vienkārši staro.2x nedēļā notiek tās nodarbības.rīt atkal iesim programmā paredzēta dziedāšana ar rotaļām.ko vēl var 3 gadīgs bērns vēlēties.Es pēc pirmās nodarbības jutos kā 1.Septembrī pilnigi pacilāta ka bērnam tā viss patika un nemaz neraudāja,un nenobijās😀Tāja namā ir no 4 gadiem dziedāšana kā koris.Jatiekat noteikti ir vērts vest uz turieni savus mazos.😀

14. Oct 2009, 17:46

Protams,man kā jau visām māmiņām gibētos,lai meitiņa dzied un dejo.Dziedāšana padodas man,savukart dejošana tētim!Un ,ja meitiņa to vēlēsies es tikai atbalstīšu!😀

14. Oct 2009, 14:32

HARIZMU 😀)

14. Oct 2009, 14:02

Es ,laikam gribētu lai mana meitiņa dziedātu,bet nezinu vai viņai tas izdotos,jo mēs neesam baigi muzikāli..un protams arī lai dejo,bet kādas tieši dejas,domāju to izlemsim velāk.😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 14. Oct 2009, 13:45

Es savai meitiņai laikam gribētu ļoti daudz dotības. Muzikālās viņai jau ir no dzimšanas, kas ir iedzimts gan no manis, gan tēta, bet es laikam dotu komunikācijas talantu, jo, ja bērns ir sabiedrisks, tad arī pārējais dzīvē nāks vieglāk!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 14. Oct 2009, 13:43

Ja Tu maģiski varētu savam bērnam piešķirt kādu talantu- kāds tas būtu? Vai Tu dotu priekšroku mūzikālām dotībām? Varbūt labsirdībai? Vai varbūt lieliskas komunikācijas spējas?