Īstais laiks atgriezties darbā?

Strādāju jau kopš brīža, kad mazajai bija tikai 7 mēneši. Tad to darīju no mājām, bet nu jau vairāk kā 6 mēnešus strādāju no biroja un mazā sākot ar 1,5 gadu vecuma iet dārziņā. Kā Jūs domājat, kad ir īstais laiks atgriezties darbā, lai gatava būtu gan māmiņa, gan mazulis?

rita123 rita123 11. Dec 2009, 10:32

kĀDI GARI MATIŅI😀

mamma27 mamma27 06. Aug 2009, 15:47

Nu es domāju ka 1,5-2 gadi ir tas laiks kad var atgriezties darbā.JO bērs ir gatavs palikt arī ar kādu citu izņemot mamma. Bet vai dārziņā no 1,5 gada-grūti teikt. man būtu bail,ka sāks slimot un vēl jau viņam no psiholoģiskā viedokļa nav nepieciešami rotaļu biedri ,kā tas ir 2,5-3 gadu vecumā. Ja man būtu bijusi iespēja, es jau no 1gada būtu sākusi strādāt,jo nespēju nosēdēt mājās. Žēl ,ka ir tik maz iespēju strādāt ar bērnu vai no mājām.....

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 06. Aug 2009, 12:18

Strādāju jau kopš brīža, kad mazajai bija tikai 7 mēneši. Tad to darīju no mājām, bet nu jau vairāk kā 6 mēnešus strādāju no biroja un mazā sākot ar 1,5 gadu vecuma iet dārziņā. Kā Jūs domājat, kad ir īstais laiks atgriezties darbā, lai gatava būtu gan māmiņa, gan mazulis?

14. Sep 2005, 12:10

Par bailēm un stresa var runāt tikai vēlāk,jo pēc dzemdībām mierīgi un bez bailēm neesu aizgājusi gulēt.Dažreiz pat vēlās vakara stundās nāk mošķi virsū.Bet grūtniecības laikām biju mierīga un nosvērta.Pat lielo stresu izraisošie iepirkumi(ko pirk bēbītim,vai tas būs puika,vai meitene) no to var izvairīties.Pēc svas pieredzes es bērna pirmās drēbītes nopirku divas nedēļas pirms dzimšanas.Neko nevajag sasteigt,vajag atrast īsto momentu pēdējā mēnesī.Ja ir kādi sarežģijumi tad palīdzēs kāds no radiniekiem.