Atra palidziba

kika19
kika19 3. februāris 2011 10:42

sveikas!es sodien biju uz parasto apskati pie arstes.vina man prasa kur dzemdesu,ta ka dzivoju Smiltene,es vinai saku kad Cesis,un daktere pasaka,kad tad jau ar pasa transportu bus jatiek,jo arta palidziba nevedisot uz Cesim,tikkai uz Valmieru!!vai tad ta var but??es biju soka:(tagad nesaprotu ko darit,jo uz Cesu slimnicu neesmu bijusi aizbraukusi. palidziet,tikt skaidriba:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
laachukins 4. februāris 2011 14:27

Man vel atra palidziba masina teica vai es labak gribetu apgulties vai apsesties prasija ka es jutos un taaa..

Labi ka paveicas ar soferiti un tas kas blakam sedeeja.. :)

lacenite88 4. februāris 2011 14:04

Es dzemdēju Valmierā mani veda no Rūjienas attieksme tik tiešām nebij tā labākā un manā palātā bij tieši viena no Limbažiem atvesta un viņa ar teica ka viņai jau gribējās uz Cēsīm bet neveda viņu tur tas bij 2010. gada 31. maijā nezinu varbūt jau ir kas mainījies a varbūt atkarīgs arī no ātrās palīdzības šoferīša iegribām vai viņš grib braukt uz Cēsīm vai uz Valmieru. xmz... nezinu.

kika19 4. februāris 2011 13:07

tapec jau laikam katras dzemdibas ir savadakas un ipasas:)

chewits 4. februāris 2011 12:50

man ūdeņus pārdūra jau uz galda, abas reizes.tākā ne visām tek ;)

kika19 4. februāris 2011 12:47

:)uj:) re,tev vsm paprasija kur TU velies braukt..es jau loti ceru,kad man ari ta paprasitu:)

laachukins 4. februāris 2011 11:20

kad man bija saakuushaas dzemdiibas.. isaucaam atro paliidzzibu pirmais ko vini pajautaaja uz kuru slimnicu es gribu braukt uz Stradiniem vai nu uz RDzN.. UN TAD MUMS VISS AIZGAAJA

kika19 4. februāris 2011 10:20

ja,tiesi ta:D

slaidaa 4. februāris 2011 10:14

Galwenais weso anglu mieru!;)

kika19 4. februāris 2011 10:11

nja nesakas,bet ja nu tomer,busu sagatavojusies:) nja pa tam filmam runajot,vinas ir tik stulbi samakslotas un parspiletas..kadreiz kad skatijos likas,kad ta tiesam ir,nu piemeram filma"9 menesi",kur sieviete stavokli,nav vel vederina,bet jau skatas abi ar savu draugu ka mazais spardas..:D un dzemdibas blauj,kliedz ka uz kausanu visu laiku un udeni noiet tik daudz..
kaut kad si filma gaja pa TV3 skatijos ar savu milo un smejamies,ka tadas mulkibas...:)
nja,bet tapec jau ta nebutu filma:)

slaidaa 4. februāris 2011 09:30

Man udenus pardura pie ped cm lidz ar to iztiku bez pamperiem!

susiite 4. februāris 2011 09:24

kika19 un lielākai daļai grūtnieču dzemdības nesākas ar ūdeņu noiešanu :)

kika19 4. februāris 2011 09:02

aha,ta tad,nopirksu 1nu vel lieku pamperu,ar kuru braukt uz slimnicu:)paldies jums,savadak butu pilejusi ka caura kruzite:)

slaidaa 4. februāris 2011 08:56

Tek kamer iztek un ar parasto paketi cauri netixi

kika19 4. februāris 2011 08:52

a,es nemaz nezinaju,kad tek visu laiku:)

3. februāris 2011 23:00

Nu jebkurā gadījumā ja noiet ūdeņi ir jāvelk pampers,jo tek jau visu laiku pa bišķiņam,nav tā kā filmās rāda ka noiet vesels lēvenis ar ūdeņiem un viss,tā nav!!!!!;)

3. februāris 2011 22:57

Mums te vispār vecmāte kursos stāstīja tādu joku ,ka ja atrās palīdzības dispičeris ,kad zvana telefons uzreiz redzētu ka tā grūtniece zvana,tad ātrā palīdzība nemaz neceltu klausuli:D:D:D:Dbet to viņa kā joku teica:Dtipa,grūtnieces esot ritīgās gallvas sāpes šoferiem:D:D:D

kika19 3. februāris 2011 16:23

ha,ha!:):)tik tiesam,butu jau labi,bet lai galvenais mani aizved uz slimnicu:):D

susiite 3. februāris 2011 16:20

kika19 varbūt, lai sanāk kauns - taksists būs šokā un varbūt aizmirsīs naudu paprasīt :D

kika19 3. februāris 2011 16:12

he,nja jautrs brauciens tev izverties bijis laikam;)
nja nedrikst pa paketi vai pamperu aimirst,lai nesanak kauns:)
paldies par tavu pieredzi!

anninja 3. februāris 2011 16:08

Es ieliktu lielo paketi vai uzvilktu pamperu un brauktu ar taxi vai sarunātu kādu paziņu:)Ātrā palīdzība noteikti nosistu visu.....Nu jā,es arī braucu ar Taxi no Rīgas uz Bulduriem:) Ar Lady taxi,taksiste bija ļoti priecīga:)

kika19 3. februāris 2011 15:43

hmm,laba jau doma mai,bet nu ta ka man ir planots,kad milais brauks lidzi,ja tiks no darbina,tad jau ar personigo,bet ja nesanaks tad gan jau ar taxi vai ar atrajiem:)
he,bet nez vai man pasai butu erti braukt ar taxi,jo nu,visadi pa celam gadas,it ipasi ar tiem udeniem:Dnegribas taxistu samulsinat:)

hanny 3. februāris 2011 15:42

nu Smiltene - Valmiera ir tuvāk nekā Smiltene - Cēsis. 100punkti, ka vedīs uz Valmieru :D

kika19, nebija domāts, ka uzskatu, ka tev būtu vienalga kur un kā dzemdēt :D Man tikai liekas, ka par lielu brēka hihi Turklāt tu tač vari apskatīties abas vietas - gan Cēsis, gan Valmieru. Tas, ka kādai no tev zināmiem ir kaut kur slikta pierdze bijusi, ne vienmēr nozīmē, ka tev tāda arī būs...Daudz kas no cilvēka paša ir atkarīgs, neba jau tā pagala viena pati deg kā saka sakāmvārds...

mai 3. februāris 2011 15:39

kikas19 gadījumā taksometrs izmaksās pusi no mašīnas cenas:) Un kāpēc gan vienu reizi nevarētu par valsts naudu, kam tad tā tiek?! Lai kādai māmiņai paveicas, ka viņu ātrie aizvestu nevis vāktu uz ielas visādus plenčus, kam nezin kā iztapt!

kika19 3. februāris 2011 15:14

nu ja jau no Limbaziem ved,tad es domaju,kad ved ari no manas pilsetas,jo ka jau rakstiju,km jau tadi pasi vien sanak.:)
bus japazvana un japajauta tiesam,ja ne,tad plans2:)

susiite 3. februāris 2011 15:11

vēl jau vari uzzvanīt uz konkrēto slimnīcu un pajautāt vai ātrā palīdzība ved dzemdētājas no tavas pilsētas.

1 2

Tagi

ASTOŅI aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Zivju ēdieni: iesakiet receptes

Zivju ēdieni: iesakiet receptes

Bērns protestē pret miegu

Bērns protestē pret miegu

Rotaļas aktīvam un zinātkāram mazulim, lai katra diena ir prieka pilna

Rotaļas aktīvam un zinātkāram mazulim, lai ...

Bērns iedvesmo - radījām paši savus drošības slēdžus!

Bērns iedvesmo - radījām paši savus ...

Huppa vai Lenne? Ko izvēlaties jūs?

Huppa vai Lenne? Ko izvēlaties jūs?

Jaunākais Māmiņu Kluba TV raidījums

28.09.2014.TV3: ciemošanās pie trīs lieliskām mammām!

28.09.2014.TV3: ciemošanās pie trīs lieliskām mammām!

PABALSTI Jaunajām māmiņām: atbild VSAA

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Jaunajiem vecākiem iespējams iesniegt dokumentus VSAA elektroniski

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu sagaidot, pirmais nav sasniedzis 2 gadu vecumu?

Kā mainās pabalsti, ja otro bērniņu ...

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus pabalstus saņemsim pēc bērniņa dzimšanas?

Topošais tētis oficiāli ir bezdarbnieks. Kādus ...

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs izmantot bērna kopšanas atvaļinājumu vienlaicīgi

Pēc 1.oktobra abi jaunie vecāki varēs ...

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un māmiņalga?

Kā tiek aprēķināts maternitātes pabalsts un ...

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies