apģērbu birkas

05. Aug, 08:33 princesemince princesemince

kur iespējams pasūtīt apģērbu birkas nelielā daudzumā? ar google palīdzību īsti neko neatrodu.

14. Sep 2015, 16:43

Birkas dizainu izstrādājam un nodrukājam šeit:
http://www.birki.lv/

Tekstila birkas drukā arī mazos daudzumos, cik saprotu sākot no 100 birkām, žakarda no 500 gab.:
http://www.birki.lv/lv/gallery/tekstila-birkas

Arī kartona birkas viņi izgatavo, taisījam 100 gab.:
http://www.birki.lv/lv/gallery/kartona-birkas

princesemince princesemince 21. Sep 2011, 13:09

paldies, mai 😀 ja pats šuj apģērbu, tad jau šis ir tiešām dikti forši 😉

starp citu, arī tās, kas no Sticme uzlīmēm, nekur nespiež un negrauž. tas materiāls ir tāds pa vidu starp audumu un papīru, kad piegludināts pie apģērba, tad ir pavisam mīksts.

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 21:31

susiite, jā, tās ir tās ieaustās, par ko arī runāju, bet šoreiz ne šo sludinājumu biju domājusi 😀
man bija būtiski, lai uz tās uzlīmes parādītos manis izvēlēts simbols, nevis piedāvātais, to man nodrošināja tas pats LV kantoris 😀
nekas, priekšdienām te būs tagad saglabātas daudz adreses - ja vajadzēs, būs kur ielūkoties.

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 21:24

mai, ja nemaldos, šis bija tas sludinājums, kurš Cālī bija atzīmēts, ka ir pasūtīts un pēc pāris dienām bijis klāt: http://www.ebay.co.uk/itm/50-Sew-School-Name-Labels-Name-Tags-Garment-Labels-/310080539287?_trksid=p4340.m8&_trkparms=algo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D2849114717335022778

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 21:10

starp citu - tās www.stickme.lv apģērba uzlīmes nav sliktas, tikai, kā jau minēju, man pēc pirmās mazgāšanas atlīmējās. iespējams, pārāk saudzīgi ar gludekli tās piegludinājusi biju. kad atkārtoti veicu pielīmēšanu, tad pēc otras mazgāšanas vairs nost nelīmējās.
par to cenu - nu, relatīvi dārgi. tā kā es uzlīmēju uz tām lentītēm un varu tās ņemt no nolietotā apģērba nost un šūt klāt atkal nākošam, tad jau kaut kāda ekonomija sanāk, vienīgi nedaudz ķēpāšanās ar šūšanu.

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 21:08

susuurs, jā, esot tāds rokas izmēra printeris, ar kuru varot uzdrukāt, bet tad pašam jāmeklē speciālais materiāls, kurš paredzēts, lai to tālāk pielīmētu audumam.

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 21:07

susiite, Tu, manuprāt, par Cāli varētu zināt - kādēļ diez never vairs vaļā to saiti, kuru zemāk esi norādījusi? tur bija tā ebay adrese, kur bija auduma lentas ar vajadzīgajiem vārdiem, kā arī iespēja izvēlēties, ka ieauž norādītos simbolus.

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 21:05

susuurs, auduma veikalos pārsvarā var iegādāties tādas auduma uzlīmes, ko ar gludekli uzgludina. man tajā reizē vajadzēja tādu uzlīmi vai lentīti, uz kuras ir uzdrukāts mana bērna vārds un uzvārds 😀

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 21:03

tas man vietējais Cēsu veikals 😃 tur tā īpašniece/pārdevēja tāda stipri neatsaucīga - bez galējas nepieciešamības pie viņas nedodos, jo dažkārt bail, ka viņa aiz negarastāvokļa neizdzen no veikala 😉 mob.t.26494949

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 20:57

oho, susiite, tiešām apsveicam! kas tad nu par brīnumiem - nav jau vēl Ziemassvētku laiks 😃

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 20:57

nezinu, kur veikals tālāk sūtīja 😀 man 50 metri šķita nedaudz par daudz, ņemot vērā, ka viena tā birka ir ap 5 centimetriem, tādēļ arī cenu neuzjautāju.

susiites norādītājā Cāļa lapā bija viena ebay adrese, kur lēti tās austās birkas bija, diemžēl Cālī nez kādēļ saglabātās saites never vaļā.

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 20:47

mai, vienā no vietējiem apdrukas veikaliem interesējos, viņa piedāvāja ar ieaustu vārdu uzvārdu, bet bez simbola. bija viens neliels mīnuss - minimālais pasūtījums 50 metri lentas 😀

princesemince princesemince 17. Sep 2011, 20:34

pasūtīju un iegādājos apģērba uzlīmes no www.stickme.lv
tā kā nepatika fakts, ka tās no apģērba nevar noņemt, iegādājos attiecīgā platuma lentu, sagriezu vajadzīgā izmērā un uzlīmes pielīmēju šiem lentas gabaliņiem, gabaliņus piešuvu apģērbam. viss glīti 😀
kad izmazgāju pirmoreiz 40 grādos, uzlīmes no lentas diemžēl par 95% bija atlīmējušās. nu neko, iespējams, ka es kaut kā ne tā biju tās pielīmējusi (piegludinājusi). veicu atbilstošās darbības ar pielīmēšanu atkārtoti un pēc nākošās mazgāšanas reizes uzlīmes pie atradās vajadzīgajā vietā 😀
šādi arī atrisināju jautājumu ar atkārtotu/turpmāku uzlīmju iegādes nepieciešamību, kad apģērbs nolietojies - atārdu lentīti un piešuju nākošajam apģērbam 😉

neizmēģināju vienīgi apavu uzlīmes - pagaidām apavu zaudēšana ir ļoti maziespējama, salīdzinot, ka apģērbs tik tiešām var kaut kur noklīst.

princesemince princesemince 06. Aug 2011, 08:40

susiite, apskatīju to saiti uz Cāli. nedaudz apbēdina, ka arī noplēst pēc tam tās uzlīmes nevar. jāuzjautā pārdevējam, nevar būt, ka tas ir "uz mūžu".

05. Aug 2011, 21:57

zinu ka lauma ražo.Liepājā pie laumas veikalā domāju var dabūt.varbūt caur mājas lapu....

princesemince princesemince 05. Aug 2011, 21:50

aiti, šo lapu jau vēru, bet īsti nesaprotu, kur var tuvāk paraugus apskatīt.

susiite, šis varētu būt tieši tas, kas vajadzīgs. labprātāk it kā gribētu audumu, jo nerodas tāda īsta ticība, ka uzlīme nenomazgāsies, taču būs jāņem šīs, ja neko citu neatradīšu vēl labāku 😉 paldies 😀

princesemince princesemince 05. Aug 2011, 20:58

bija arī tas man padomā 😉

05. Aug 2011, 20:54

audumu veikalos painteresejies

princesemince princesemince 05. Aug 2011, 20:36

domā, tipogrāfijā arī audumu izšūšanu veic?
es biju domājusi tās auduma lentītes, kuras parasti pie kakla daļas iekšpusē apģērbiem iešūtas.

05. Aug 2011, 20:34

ganjau kada tipografija\

princesemince princesemince 05. Aug 2011, 20:33

kur iespējams pasūtīt apģērbu birkas nelielā daudzumā? ar google palīdzību īsti neko neatrodu.