Manas pieredzes video: lidot ar zīdaini Ryanair vs Airbaltic

elizaelizabete
elizaelizabete 10. oktobris 2017 10:00
3128

Manam dēliņam Paulam ir apritējis gads, ir aizvadīti divi tālāki ceļojumi ar lidmašīnu, tāpēc ir pienācis laiks šim pieredzes video - kā ir lidot ar zīdaini un, kas ir jāņem vērā. Pavisam atklāti, kura aviosabiedrība, manuprāt, ir draudzīgāka zīdainim - Ryanair vai AirBaltic - par to video.

Priecāšos, ja padalīsieties arī ar Jūsu pieredzes stāstiem, jo īpaši par citām aviosabiedrībām. Nagi niez plānot jau nākamo ceļojumu :)

Elīza (instagram: elizaelizabete)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
San San 10. oktobris 2017 22:51

Ar Air Baltic vienmēr esam izmantojuši Priority line, lai iečekotos. Neviens prom nav sūtījis. Kad peka bija pavisam maza, ņēmām kulbu ratus (tikai jāskatās, vai skanerim izies cauri ;) ) - tad tik jāpasaka iečekojot, ja rati saliekot jādala - katrai daļai pieliek zīmi. Un, cik zinu, ar Air Baltic ir jāpabrīdina, kur ratus izkāpjot grib saņemt - izkāpjot no lidmašīnas vai uz lentas, savādāk liek uz lentas - un tas kā pēdājais pēc visas bagāžas, līdz ar to var sanākt diezgan ilgi gaidīt. Līdzi lidmašīnā parasti ņēmām arī ergosomu. Nekad nekas nav teikts, ka pārsniegtu rokas bagāžu :)

Māāmiņa1995 10. oktobris 2017 22:02

P.s. nezināju, ka pienākās rokas bagāžas mazulim...

Māāmiņa1995 10. oktobris 2017 22:01

Ceļojām ar Ryanair, kad lidojām ratus nelaida pa lentu, varējām vest un saņemt pie lidmašīnas. Kad braucām atpakaļ mums neļāva ienest ūdeni, to atļāva uzglabāt tikai pudītē, stjuarte deva tikai verdošu ūdeni, ko man pēc tam bija grūti sašķaidīt ar aukstu, jo bērns visu laiku dīdijās, visādi citādi bija ok, piekrītu par trokšņiem....

luāra 10. oktobris 2017 17:01

Mani abi mazie lido jau no 3 mén. vecuma. Pirmais lidojums meitiņai bij ar Ryanair - ja neskiata, ka nācās maksāt arī par viņu, citādi nekādu sūdzību, pat atļāva nemaksāt par pipildussomu, ko pati pārrēķinoties biju paķērusi līdzi mazajai. Pārējie lidojumi gan bij čārteri uz Krētu, Tenerifi un Korfu (pēdējie divi jau ar diviem mazajiem). Krēta un Tenerife ar SmartLynx - ļoti laba pieredze, ja neskaita ka uz Tenerifi lidojot lietusarga ratiņi bij iepakoti ratusoma un kraujot bij uzkrauts kkas smags un sabojātas bremzes un diemžēl to pamanijām tikai viesnīcā izpakotjot ratus ( lai atgūtu zuadējumus, bij jaizdara jau lidostā - mācība visam mūžam). Uz Korfu (tiko divas nedēļas atpakaļ)lidojām ar Ellineair - arī ļoti laba pieredze. Vispār visas reizes ir bijusi fantastiska attieksme pret bērniem, nekādu negāciju vai ka traucētu, kad grib izskrieties pa salonu. Noteikti lidosim vēl un vēl un bērnus ņemsism līdzi. gandrīz 4 gadīgā meita saka ka kļūšot par piloti... :D Un noteikti plānā arī tālāki ceļojumi... :)

Liene MāmiņuKlubs.lv 10. oktobris 2017 16:53

Tikko atgriezāmies no ceļojuma ar WizzAir.
Mans galvenais secinājums - ja vien mamma mierīga un gatava pirmajam ceļojumam - arī mazais būs mierīgs :)

Ieteikumi super - ir labi, ja kāds visu saliek pa plauktiņiem, tā, lai sirds mierīgāka :)

Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. oktobris 2017 16:51

Paldies par dalīšanos! Noteikti izmantošu informāciju,kad nākamajā reizē plānošu braucienu ar ģimeni!

SauleDace 10. oktobris 2017 16:09

Paldies par video,ļoti noderīgi, jo paši nākamnedēļ lidosim ar mazuli kopā. Pēc ceļojuma padalīšos ar mūsu pieredzi