Iepazīstam meiteņu autiņbiksītes

FejuFeja
FejuFeja 17. februāris 2017 08:45
326

Mana iepazīšanās ar autiņbiksītēm aizsākās pirms nu jau vairāk nekā četriem gadiem, kad pasaulē nāca dēliņš. Toreiz mūsu pirmā izvēle un arī izvēle visā autiņbiksīšu lietošanas periodā bija Huggies. Bija ērti, vienmēr kaut kur varēja atrast kādas akcijas, un visi bija laimīgi. Vissmieklīgākā epizode autiņbiksīšu saistībā gan bija laikā, kad mans mazais lielais puika jau sāka apmeklēt bērnudārzu un līdzi viņam devu Huggies biksītes puikām. Kādu vakaru saņēmu sms no audzinātājas „Lūdzu, atnesiet uz dārziņu autiņbiksītes ar sarkano mašīnu, jo ar veco auto virsū viņš atsakās vilkt.” Tovakar mājās smējāmies, jo izrādās, ka dēls atteicies vilkt autoņbiksītes, kurām virsū ir Metriņš, jo tā ir veca mašīna, par labām atzīstot tikai biksītes ar Makvīnu.

Ar meitiņu bijām nolēmuši iet to pašu ceļu un pūriņam biju nopirkusi gan Huggies 1.izmēra autiņbiksītes, gan arī 2., lai būtu arī nākamais izmērs. Vēl dzemdību namā viss šķita kārtībā, bet pēc tam teju katru dienu pa vairākām reizēm mainīju mazulim apģērbu, jo 1.izmēra autiņbiksītes tomēr mūsu princesītei bija par lielu, tās neturējās virsū, šļuka nost, līdz ar to kaka bērnam bija pa visu muguru. Tāpēc pievērsos citu ražotāju autiņbiksīšu testēšanai. Kas gan to būtu domājis, ka īsto autiņbiksīšu atrašana var būt tik sarežģīts process!!! Viena ražotāja biksītes smaržoja pēc gatavās ķīmijas fabrikas, vēl vienas bija tik raupjas, ka tikpat labi es bērnu varētu ietīt rūtiņu burtnīcas lapās, bet vēl kādas bija metamas ārā jau pēc pirmajām pilēm, jo to uzsūktspēja bija zem katras kritikas. Vienubrīd apsvēru domu arī par auduma autiņbiksīšu lietošanu, un pārmetos uz šo variantu izpētes un atsauksmju ievākšanas.

Meitiņa auga un ar laiku atrisinājās arī problēma ar autiņbiksīšu izmēriem un nu tās vairs nekrita nost. Apstājāmies pie Huggies Elite Soft. Kāpēc? Jo ar vecāko dēlu pārbaudīts zīmols, kvalitātes un cenas attiecība, tomēr viens mīnusiņš nedeva mieru – autiņbiksītes ir gana biezas, tāpēc šķita, ka meitiņai dupsis ir pamatīgi nopakots, bet neko darīt. Samierinājos.

Pateicoties Māmiņu klubam, šonedēļ izmēģinām Huggies Ultra Comfort. Atzīšos, ir nedaudz nepierasti tagad lietot autiņbiksītes ar mikimaušu meitenēm, jo līdz šim mana dzīve bija tikai Makvīns un Metriņš. Ja, runājot par Huggies Elite Soft, kā mīnusu minēju to biezumu, tad šim modelim par biezumu piesieties vairs nevar. Tās ir plānas, tajā pašā laikā nezaudējot savu augsto uzsūktspēju, bet pāri visam (ņemot vērā, ka esmu meklējumu procesā iztestējusi neskaitāmu ražotāju autiņbiksītes) – platā un elastīgā muguriņas daļa. Kaut arī mazā vēl neveļas, nestaigā un nerāpo, ir svarīgi, lai biksītes būtu ērtas, neberztu un muguriņa labi piegultu.

Trīs mēnešu vecumā mana mazā meitiņa noteikti nejūt atšķirību, vai uz biksītēm ir uzdrukāts Minnijas vai kāds cits multeņu tēls, taču komforta faktors ir svarīgs visos vecumos. Un tā ir Huggies priekšrocība.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
eevia 17. februāris 2017 09:49

Mēs arī savulaik izmēģinājām Huggies meitenēm, un tieši šī iemesla pēc - tās likās pārāk biezas, dupsis suta visu laiku, - nomainījām pret citām. Bet piekrītu par meklēšanu, tas tiešām aizņem daudz laika, cik bērniņu - tik variantu!